Film Invalida
#1
Film Invalid 2023 nejde. Lagne sa na začiatku a tam to konci.
  Odpovědět
#2
Nič? Nikto?
  Odpovědět
#3
(09.07.2023, 19:58)TrhacKund Napsal(a): Nič? Nikto?
Minulý týden jsem to zkoušel pustit, byl tam jen jeden video soubor a dělo se mi to samé co popisuješ. Nevím jak je tomu nyní, ale pokud to otevřu přes čsfd doplněk greasemonkey, tak zde není vidět žádný videosoubor.
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#4
(09.07.2023, 19:58)TrhacKund Napsal(a): Nič? Nikto?
Išiel mi bez problémov.
  Odpovědět
#5
@"TrhacKund" chcelo by to viac info ako len, to ze to nejde ... ak chces poradit, tak si precitaj https://forum.cder.sk/thread-26.html a potom ked dodas potrebne data, tak snad ti niekto pomoze...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
Doplnky práve od teba využívam roky. Prv z úložiska webshare a teraz kra. Film invalida ma zopár streamov. Nikdy nebol problém s ničím. Poslednú dobu nie všetko ide ako ma. Download z kra je momentálne okolo 2mb/s. Čo sa deje neviem. No niekedy som nemal problém zapnúť 100gb film a teraz to proste nejde. Stále si musí prednacitat. Predplatil som si na mesiac webshare a tam mi to cca 30mb/s. Tento problém by trebalo vyriešiť. Hovorím doteraz bolo všetko super. Kodi na NVIDIA SHIELD Pro. Používam Kodi roky tak viem sa v tom orientovať
  Odpovědět
#7
@"TrhacKund" tak ak ti ide download 2mb/s tak to potom treba kontaktovat kra a nie mna ... s tym ja nic nespravim. obcas sa stane, ze nejaky subor je "zly" a na niektorych zariadeniach seka. vzcsinou je problem v samotnom subore a nie v pripojeni. su to dva rozdielne problemi...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)