• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stiahne iba 2GB
#1
ahojte,
mam problem so stahovanim cez stream cinema.
mam spravne nastaveny folder pre stahovanie.
v kontextovom menu vyberiem stiahnut - nasledne si vyberiem verziu filmu.
vsetky vizera byt OK az do 75-79% stahovania [pri cca 2.5GB filme], pri filme napr. 4.5GB je to cca 50% a stahovanie sa prerusi.
ak dam stiahnut znova ten isty film v tej istej kvalite [velkosti], tak sa to javi ako keby sa stahoval tento film 2x, pricom ten prvy ostane "zaseknuty" na stale rovnakom percente a druhy sa stahuje zase len do percenta ako sa sekol pri prvom stahovani ... hadam pisem zrozumitelne ;-)
stahujem na ext. HDD ktore mam naformatovane na NTFS. stahoval som na na HDD v PC [Win10] ktory je tiez NTFS = rovnaky vysedok.

som s toho na prasky.
ak mi viete poradit, budem velmi povdacny.

cuuuuz.

PP


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#2
Vyskúšaj nakopírovať na ext. HDD film o veľkosti napr. 5 GB. To vyzerá na limit súborového systému. (2 GB) Máš istotu, že je ext. HDD naformátovaný na NTFS?
  Odpovědět
#3
(22.07.2023, 14:57)Montalban Napsal(a): Vyskúšaj nakopírovať na ext. HDD film o veľkosti napr. 5 GB. To vyzerá na limit súborového systému. (2 GB) Máš istotu, že je ext. HDD naformátovaný na NTFS?
5GB a vecsi je OK.
Disk je urcite na NTFS.

skusal som aj ine externe HDD
som v koncoch ... ;-(
  Odpovědět
#4
Na čom prevádzkuješ Kodi a napíš aj od koho máš internet. (ISP)
  Odpovědět
#5
(23.07.2023, 11:20)Montalban Napsal(a): Na čom prevádzkuješ Kodi a napíš aj od koho máš internet. (ISP)
Win10 a ISP je 4ka
  Odpovědět
#6
aj som aktualizoval KODI na najnovsiu verziu ... rovnaky vysledok.

nieje niejde v stream cinema limit na velkost stahovania ? nenasiel som vsak nic
  Odpovědět
#7
velkost stiahnutych suborov je rozna, takze to nevyzera na limit filesystemu. Ak ti bezi jedno stahovanie a ty spustis to iste stahovanie, tak to nieje moc dobry napad....vypol by som KODI a potom by som to skusil dat znova stahovat...on by mal zacat pokracovat tam, kde skoncil.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
(24.07.2023, 10:10)BBaron Napsal(a): velkost stiahnutych suborov je rozna, takze to nevyzera na limit filesystemu. Ak ti bezi jedno stahovanie a ty spustis to iste stahovanie, tak to nieje moc dobry napad....vypol by som KODI a potom by som to skusil dat znova stahovat...on by mal zacat pokracovat tam, kde skoncil.
zapol som LOG-ovanie v KODI.
prikladam LOG ak mas chut sa na to pozriet ... tych errorov a warningov je tam viac nez dost ;-(
  Odpovědět
#9
skusil som stiahnut film aj na inom PC ... rovnaky vysledok ... uz mi to vychadza iba na ISP ...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)