• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiniZáhada s přihlašováním
#1
Mám už roky účet na KRA a přihlašuji se k němu via Tesla Mediabox, kde mám přihlašovací údaje "už roky" uložené. V posledních třech dnech se začala objevovat hláška Nesprávné přihlašovací údaje. Přeješ si otevřít nastavení doplňku? 
Viz obrázky.
No a prostě přihlášení nefunguje.
ALE - a to je na tom nejvíc "srandovní" - se stejnými, uloženými přihlašovacími údaji v notebooku se k úložiště normálně přihlásím a všechno funguje, jak má.

Ještě jedna maličkost. Už delší domu (dva tři měsíce) se mně objevuje po spuštění KODI hláška s červeným křížem - CHYBA SCC, více info v protokolu (viz obrázek). Ale tu jsem vždy ignoroval a všechno fachčilo jak má. 

KODI mám Nexus 20.2.

Záhada :-). Za ev. radu co s tím děkuje Jarda N.
  Odpovědět
#2
Ak mas KRA a pise ti to chybu SCC, tak odinstaluj SCC a nechaj si len SC. Tie problemi s prihlasovanim totiz mava SCC a nie SC. Mozno by bolo lepsie odinstalovat SC aj SCC a nainstalovat potom uz len ten plugin, ktory chces realne pouzivat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Zdravim, nam sa to deje tiez, asi druhy den… presne to iste! KODI pouzivame uz dlho a nebol ziaden problem…
Od zaciatku pouzivame ochranu vpn CyberGhost.. vtipne je ze ked sme ho pred chvilou nezapli tak SC islo v pohode… ako nahle zapnem ochranu vpn tak mi vyhodi tu hlasku…
Nikdy sa to nestalo…

Nemohlo sa zmenit nieco v nastaveniach SC voci vpn?

Dakujem
  Odpovědět
#4
@"Marvinus" urcite nie Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)