• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problém s prehrávaním
#1
Zdravím,  evidujem problém pri prehrávaní  niektorého video obsahu  cez plugin stream cinema prostredníctvom android boxu alebo tiež aj linuxového boxu.
Problém sa prejavuje pri prehrávaní videa zasekávaním obrazu a zvuku.  Nie však u každého filmu a nie  každého video súboru pri konkrétnom filme. 
 
Tak napríklad pri filme Invalida SK (2023) sú k dispozícii 4 video súbory.
 
1.    4,70 GB  ... seká
2.    4,25 GB ... ide v poriadku
3.    2,33 GB ... ide v poriadku
4.    1,90 GB ...  seká
 
Rovnako tiež  Rituály CZ ( 2023 )  ... k dispozícii je iba jeden súbor, ktorý seká

Tento problém sa prejavuje aj pri online prehrávaní  a  rovnako aj pri prehrávaní  stiahnutého súboru, teda offline. 

Pri testovaní prehrávania prostredníctvom  iného poskytovateľa  internetového pripojenia  sa problém neprejavuje. 

Všetky  videá v sekcii DEMO videá – testovacie súbory  sa prehravajú   bez problémov. 

Kde hľadať problém ? 
  Odpovědět
#2
Tiež to tak mám. Problém bude podľa mňa jedine v krát.sk. Predplatil som si aj webshare a ten ide v poriadku… zrejme sa “dejiny” opakujú
  Odpovědět
#3
Posledne dni ten server niejako blbne a dokonca aj databaza kde sa stracali cele serialy.Bude to zrejme aj zatazenim.Mne napr. vcera nesla vobec Ahsoka najnovsi diel.Vsetky zdroje nepouzitelne a stale nacitavali buffer.
  Odpovědět
#4
Zdravim,

Cely den mi sekaju vsetky streamy. Je nejaky problem s kra.sk?

Nic ale vobec nic sa neda pozerat. Asi takych 20sekund to ide a potom sek. Sprava: zdroj je prilis pomaly na suvisly stream. Sad
  Odpovědět
#5
dnes pridaný film - Villa Lucia - len jeden súbor seká a preskakuje aj po stiahnutí
ďalší film - Život pre samoukov - len jeden súbor tiež seká a preskakuje a je ich tam ešte pár takých filmov
a tak isto väčšina ostatného odvahu aj 4k ide v pohode
  Odpovědět
#6
seka aj po stiahnuti preto, lebo mate zle nastavene audio pre KODI. Ak spravne nastavite audio v KODI, tak to prestane sekat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
(13.10.2023, 13:14)BBaron Napsal(a): seka aj po stiahnuti preto, lebo mate zle nastavene audio pre KODI. Ak spravne nastavite audio v KODI, tak to prestane sekat.

@Bbaron Ja som teda na nastaveniach nic nemenil a tiez mi streamy sekali posledne dni. Vacsi problem ale je ze uz niekolko dni nepribudol do SC ziaden novy obsah. To je known issue ?
  Odpovědět
#8
obsah pribudal, ale nezobrazoval sa v plugine ... chyba medzi kablami Big Grin a stolickou ... snad som to uz opravil
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Ahojte, dnes po spustení akéhokoľvek seriálu sa diel spustí na cca 2-3 sekundy a následne sa to prepne na vysielanie CT bez zvuku. Vie mi niekto poradiť čo s tým? Ďakujem

Už to funguje normálne.
  Odpovědět
#10
Ja som to stiahnuté skúsil prehrať ako v kodi tak v inom prehrávači a proste len to preskakuje a nemyslím len zvuk aj obraz ktorý je len rozhodený po kúskoch a nastavenie audia som v kodi ani tv nemenil tak neviem čo môžem mať zle nastavené a presne to isté pri tých istých filmoch je na notebooku vo windows 11 ako aj android 13 v telefóne
  Odpovědět
#11
daj priklad nejakeho konkretneho suboru.
No a ked si nemenil nic na KODI, tak to mas potom zle nastavene ;-) default nastavenie je pre "slabe" masiny ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Áno kodi určite ide nastaviť lepšie ty si v tom profík ja len divák ale keď to stiahnem aj v notebooku a neprehráva to dobre žiadny prehrávač ani kodi a to kodeky sú tam všetky nainštalované a pravidelne aktualizované tak preto je divné že to ani tak neprehrá dobre a skáče

A hlavne to neber v zlom ja sa len pýtam ak to nepôjde svet pre mňa nespadne a som rád že vôbec mám možnosť vďaka tvojej práci používať kodi

Tu su tie čo seká čo som skúsil ja

Green Lantern: Beware My Power

CZ- 1080p 5.27 GB H264 SDR, [ac3 2.0 CZ]
bitrate: 8.99 Mbps audio: CZ, EN, +tit src: WEB asp: 16:9
Tento prehrá v pohode
Tiež prehrá všetky v EN aj 4K prehrám bez seknutia

CZ- 720p 2.44 GB H264 SDR, [ac3 2.0 CZ],
bitrate: 4.16 Mbps audio: CZ, EN, +tit asp: 16:9
Tento preskakuje

Bolossom CZ, HU

CZ- 720p 3.13 GB H264 SDR, [eac3 2.0 CZ],
bitrate: 3.91 Mbps audio: CZ, HU, +tit asp: 16:9
Tento skáče

EN - 1080p 5.63 GB H264 SDR, [eac3 2.0 EN]
bitrate: 7.49 Mbps audio: EN asp: 16:9
Tento prehrá v pohode

Život pre samoukov CZ
Tam je len jeden a skáče

Mafia Mamma CZ
Všetky v EN idú v pohode

CZ - 1080p 4.77 GB H264 SDR, [eac3 5.1 CZ],...
bitrate: 7.07 Mbps audio: CZ, EN, +tit src: WEB
Prehrá v pohode

CZ- 1080p 2.91 GB
bitrate: 4.31 Mbps audio: CZ asp: 480:259
H264 SDR, [lc 5.1 CZ
Preskakuje

Villa Lucia - SK (2023).
Skáče obidva

SK- 1080p 3.95 GB H264 SDR, [eac3 2.0 SK]
bitrate: 5.12 Mbps audio: SK src: WEB asp: 16:9

SK - 1080p 3.95 GB H264 SDR, [eac3 2.0 SK]
bitrate: 5.12 Mbps audio: SK src: WEB asp: 16:9

Zbor rockerov SK
Skáče
  Odpovědět
#13
@"moijack" skus si to nastavit podla tohoto: https://stream-cinema.online/install#audio a potom restartni kodi a skus to znova.
ja som skusal len ten Green Lantern: Beware My Power 720p prvych 6minnut a ani najmensie seknutie, ale bol som na mojom pracovnom notase....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
tak som to nechal pustene 40minut a ani jeden zasek ... to "default" nastavenie pre KODI je fakt pre slabe stroje, aby to fungovalo vsade...treba to trocha ponastavovat, aby to bolo OK.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
No skúsil som všetky nastavenia na všetkom čo mám na ňom nainštalované kodi nikde to nepomohlo až nakoniec som na telefóne prepol na mobilné dáta a tam ide všetko absolutne v pohode a je tam max 50 /1,5 Mbits a doma mám minimum 120 Mbits
Tak prepáč že som otravoval a chyba bola u mňa
Vďaka za pomoc

Len teraz nechápem či a ako môže malí poskytovateľ internetu čo je iba v dvoch mestách blokovať dokonca v kodi len niektoré súbory ešte ich ničiť aj keď ich stiahnem a pritom fakt ostatné filmy seriály idú v pohode

Keďže tieto moje príspevky budú asi zbytočne tak ich premaž
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)