• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
apple tv 4k wi-fi + ethernet 128gb 2022
#1
Zdravím, Při sledování sc cz+sk se mi občas nepravidelně kodi vypne a spadne do hlavního menu s aplikacemi. Stalo se to někumu z vás, popřípadě vyřešil jste tento problém někdo? Klidně i na starších apple tv. Mám kodi přes koditvbox, nejnovější tvos, kodi 20 ale stávalo se to i u 19, vždy nejnovější doplněk sc, video cache nastavenou na 400mb. Nainstalován open wizard který autom. po spuštění kodi vymaže cache a nepotřebné soubory. Díky za každou pomoc.
  Odpovědět
#2
Nainstaloval jsem doplněk sc comunity a ten jede bez pádů. Chtěl bych ale používat sc czsk protože jsem na něj zvyklý a přijde mi lepší. Chci se ale zbavit otravných nepravidelných pádů.
  Odpovědět
#3
@"HracSrac" posli kodi.log toho, ako ti to spadne a z toho budem vediet viac vycitat ... takto to je len cucanie z prsta .... ale doplnok posle do KODI url a nasledne si to uz vsetko riesi same KODI. doplnok uz tam nic neriesi
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
Toto iste sa deje aj mne .. problem je ze v logu nic nieje .. ked ho hned zapnem po tom co padne  tak jediný zaznam je ze kodi sa spustil ..  skusal som iný vizual / template niekde som cital ze to je ten .. zial nic  prehravalo dlhsie  ale potom spadlo .. niekedy dokonca celu apple tv vypne ..  niekedy sa to stane za 5 hodin 3x niekedy 1x .. skusil som kodi 19,20 a to iste ..  dokonca aj najnovsie kodi co ponuka koditvbox v ponuke aplikacii .. a stale sa k tomu neviem dopatrat ze co .. nainstaloval som si aj cistic cache a stale to sa deje .. asi skusim fakt tiez ten webshare .. ci sa to deje a ak nebude niekde nieco je zle .. Pripadne mozme to spolu riesit @BBaron  ak mas discord alebo nieco mozme to riesit ked budes mat cas na priamo .. rad sa k tomu podujmem mam doma 2x AppleTV obe 4k jedna novsia a jedna starsia .. ale ako obe su v ekosysteme stale aktivne  a dostavaju stale podporu nieje to nic stare ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)