• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tunning fóra
#1
Čau, až se to tu všechno utřepe, zvážil bys prosím nasazení pluginu "View Unread Posts"?
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=116

Díkes
  Odpovědět
#2
ano, urcite ... budem sa musiet pozriet aj na tlaptalk, ci ako sa to vola ... zatial sa mi to nepodarilo nahodit, lebo ten plugin je pisany pre mysql a ten nemam rad....teraz sa idem vyspat ...
  Odpovědět
#3
(24.04.2020, 01:47)BBaron Napsal(a): jo, tapatalk by bol super, dik
  Odpovědět
#4
Dík za ty "nepřečtené příspěvky", je to super.

Když se časem ještě dodělá "našeptávač jmen" tak to bude pecka :-)
  Odpovědět
#5
Já se přimlouvám za ten Tapatalk ;-)
  Odpovědět
#6
Ještě by bylo dobré, kdyby se příspěvky otevíraly na prvním nepřečteném příspěvku...
Několik různých krabiček s amlogic...
  Odpovědět
#7
Pozdravujem chcelo by to aj iné théme toto white ťahá oči možnosť výberu black white poteší určite na fore :-)
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#8
Už je tu.😀
  Odpovědět
#9
Tiez by som poprosil nejaku tmavu temu ak by to bolo mozne... ked to citam v tme, vypaluje mi to oci
  Odpovědět
#10
temy maju problem s udrzatelnostou a asi dalsie nebudem pridavat. Musi stacit tato a mobilna....
  Odpovědět
#11
Rešpektujeme , musíme si zvyknuť , bohužial white theme naozaj to velmi ťahá očí hlavne večer 
zatial to riešim nastavením monitora v PC , alebo nasadiť slnečné okuliare  Big Grin tak snád niekedy do buducna ,porozmýšlaj si v klude , dakujeme .............
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#12
Ahoj.

Těm z Vás, kdo používá "Označit vše témata jako přečtené" ve výsledcích vyhledávaní třeba nepřečtených příspěvků to funguje? Mě to tedy hází:
"Web forum.cder.sk momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
HTTP ERROR 500"
..ačkoli se ten command nakonec stejně asi provede.
Ve Vivaldi i Chrome, stejně tak na nějakém prohlížeči v Androidu.

A jak psal cinda v příspěvku 6, při otevírání témat na prvním nepřečteném příspěvku to někdy skočí na ten správný, jindy na den starý příspěvek, jindy na mnohem starší.., asi jak se tomu fóru zrovna chce.

Je mi jasné, že pro BBarona je provozování diskusního fóra novou věcí, dělá to z nutnosti a řeší dokola bez odpočinku jiné, důležitější věci na doplňku/back-endu/serveru (díky za to!), ale výše uvedené je také trochu nepříjemné..

Díky.
Dealdig BOXD6, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - Samsung UE48H6200AK
Tanix TX9 Pro, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - LG 42PJ650
  Odpovědět
#13
@"ZeKeZeKe" ono to takto zle fungovalo aj na xbmc-kodi foru, aspon mne sa to takto stavalo. Ten plugin, ktory toto riesi je cely nejaky divny, ked bude viac casu, tak sa na to pozriem....tusim inak uz ten plugin skoncil s podporou a teda toto je posledna verzia od autora....
  Odpovědět
#14
@"ZeKeZeKe" líp, než ta šipečka vlevo funguje kliknout vpravo na "Nejnovější příspěvek". To mě kupodivu nepřenese na poslední, ale na poslední nepřečtený. I když ani to nefunguje úplně stoprocentně.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#15
ano, ten plugin je treba upravit a je treba upravit este aj nejake "interne" funkcie fora ... pracuje sa na tom
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
Zato mobilní verze funguje celkem uspokojivě.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#17
Interne funkcie ,máme tam jazyk fora CZ a ENG nemám s tým problém ,ale mohlo by sa pridať aj SK vdaka
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#18
(28.04.2020, 07:17)beepee Napsal(a): @"ZeKeZeKe"  líp, než ta šipečka vlevo funguje kliknout vpravo na "Nejnovější příspěvek". To mě kupodivu nepřenese na poslední, ale na poslední nepřečtený. I když ani to nefunguje úplně stoprocentně.

Tak určitě Smile , nepochybně tak jako na většině fór. Nicméně to zčásti řeší to, že mi to "neskočí zbytečně na příspěvek z 24.4.", ale neřeší to, kam až mám zarolovat zpět, když nevím, kdy jsem toto fórum navštívil minule, co mě má zajímat jako nové.. Leda bych sem chodil každej den večer, ve stejnou hodinu, abych to měl vždy 24h back   Big Grin
Uvidíme, velitel přislíbil, že se na to bude potřeba taky podívat, tak uvidíme. Tedy jestli reagoval na můj příspěvek..  Wink
Dealdig BOXD6, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - Samsung UE48H6200AK
Tanix TX9 Pro, Amlogic S912, 3GB RAM, Gbit LAN, Android 7.1.2, Kodi 18.6 - LG 42PJ650
  Odpovědět
#19
Aktuálne neumožnuje  browser google chrome možnosť odhlásiť sa z fora
pokial kliknem na svoj login vlavo hore nie je tam žiadna možnosť odhlásiť sa
jediná možnosť je uzavrieť aktuálnu http prejsť na historiu vymazať dáta cookie ,prihlasovacie udaje dať ok a som odhlásený
makáš na uprave webu  BBaron ? alebo som dačo pohnojil , včera prebehla mi len aktuálizácia google chrome aj z reštartom
Shy  dakujem
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#20
(24.04.2020, 01:47)BBaron Napsal(a): ano, urcite ... budem sa musiet pozriet aj na tlaptalk, ci ako sa to vola ... zatial sa mi to nepodarilo nahodit, lebo ten plugin je pisany pre mysql a ten nemam rad....teraz sa idem vyspat ...
Ahoj ako vidíš ten Tapatalk. Bolo by super to mat. Pre mňa je to prehľadnejšie v ňom. Vďaka.
Phillips 49PUS7304, Android TV PIE,
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)