• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serial sa spusti a do 5 - 10 sekund vypadne
#1
Skusam to cca 1-2 mesiace a problem je nasledovny

Vyhladam serial, pustim a ak nacita tak ide max 10 sekund a koniec...

Vymenil som aj krabicku na Kodi a vyskusal aj na PC.

Je pravda ze ak zmenim nastavenie a idem cez mobilne data tak vsetko slape...


Predpokladam, ze ma blokuje Orange 4g internet doma

Nahravam aj log

Skuste poradit co s tym.
#2
4G internet je fakt slabota na nieco taketo. SC nieje stramovacia sluzba, ktora ma k dispozicii plno suborov podla rychlosti pripojenia. V logu som videl timeout na nacitanie suborov. Je teda dost mozne, ze to orange naozaj blokuje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#3
(12.11.2023, 17:26)BBaron Napsal(a): 4G internet je fakt slabota na nieco taketo. SC nieje stramovacia sluzba, ktora ma k dispozicii plno suborov podla rychlosti pripojenia. V logu som videl timeout na nacitanie suborov. Je teda dost mozne, ze to orange naozaj blokuje.

Dobry vecer BBaron
Nexem tu hejtovat. Na to pouzivam svoju manzelku...


Info:

Orange ma donutil si dat spat ten ich specialny.... modem 
Od orange mam sluzbu Home Safe 4G Optimal

Cez Speedmetre chodi stabilne 15/2Mbps

Kontaktoval som technicku podporu - zatial tvrdia ze nic neblokuju a ja popravde mam problem iba s SC



A teda mi neda - 

- SC pouzivam dost dlho - zazil som aj dobu problemov CZ/SK
- viem, ze to nie je stremovacia sluzba
- akceptujem, ze niektore filmy proste na bezdrate nedam a nemam s tym problem
- keby bola ina moznost ako orange tak na 100 percent ficim tam...
- no blizi sa zima a ja na chate potrebujem svoje deticky obcas upratat aj ku telke
- nikdy si ma nevidel hejtovat ked to obcas neslo - pockal som ako normalny clovek


Takze posielam este raz log premenovany na *.doc  nakolko mi kodi.log nezobralo vobec a kodi.txt mi ide max 200kb
Poprosim Ta este raz o pozretie a pripadne mozno najdenie chyby
Ja tu na zahrade kodi pouzivam cca 4 roky a teda zacalo sa to serinkat az teraz cez prazdniny

Este info:

- skusal som 2x android box a aj notebook - nejde nikde

- mam aj pripadne videjko co to na obrazovke robilo ak treba


Dakujem pekne

Fero


Přiložené soubory
.doc   Kodi.doc (Velikost: 280.47 KB / Stažení: 3)
#4
Ahojte

Ja mám rovnaký problém ale že do bodky presne tak ako to popisuješ.
Cez home internet 4g tiež to nejde. Prepnem sa cez hot spot na mobil kde mám tiež orange ( jedno či 4g alebo 5g avšak bez limitu na rýchlosť) a tam to ide jak lusk. Zámerne skúšam aj tie najslabšie streamy ( 2mbps) ale nič.
#5
Par jednoduchych testov. A. daj film stiahnut cez kodi napr na kluc a sleduj rychlost.
B. aktivuj vpn tunel cez nejaku sluzbu free na par dni , potom sa vpn plati...
C. tieto home orange maju v popise online ochranu tak tak
#6
Tak neviem čo by to malo znamenať:

C. tieto home orange maju v popise online ochranu tak tak

Ale aj tak počkám na vyjadrenie bbaron

A teda pre info:

Predpokladám, že problém je na kra.sk alebo ho orange už odchytil... A naozaj blokuje
Vyskúšal som konkurenciu a teda ide bez problémov...
#7
Orange pevné LTE mám na chate dva roky (iný internet tam nie je) , stream cinema tam fungovalo ale pre stabilné pozeranie musím vybrať stream s nižšou kvalitou, lebo rýchlosť velmi kolíše, ale naposledy som to skúšal pred dvoma mesiacmi.
#8
ludia s Orange sa teraz nejako zacali viac stazovat. treba kontaktovat podporu kra.sk, tu s tym nic nikto nespravi ... treba ale pisat, ze je pomaly download!
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#9
(02.12.2023, 22:17)peter1111 Napsal(a): Orange pevné LTE  mám na chate dva roky (iný internet tam nie je) ,  stream cinema tam fungovalo  ale pre stabilné pozeranie musím vybrať stream s nižšou kvalitou,  lebo rýchlosť velmi kolíše,  ale  naposledy som to skúšal pred dvoma mesiacmi.

Presne tak som na tom aj ja Smile

Okrem Orange pevny LTE internet tu nie je nic, nic nic - niekdy je to vyhoda Smile

A teda jeden este je - Satelitny.....
#10
(04.12.2023, 22:35)BBaron Napsal(a): ludia s Orange sa teraz nejako zacali viac stazovat. treba kontaktovat podporu kra.sk, tu s tym nic nikto nespravi ... treba ale pisat, ze je pomaly download!


Tak som napisal a cakame na dalsie pokyny Smile
#11
(07.12.2023, 10:25)Zlerobitko Napsal(a):
(04.12.2023, 22:35)BBaron Napsal(a): ludia s Orange sa teraz nejako zacali viac stazovat. treba kontaktovat podporu kra.sk, tu s tym nic nikto nespravi ... treba ale pisat, ze je pomaly download!


Tak som napisal a cakame na dalsie pokyny Smile

Daj prosim vediet ako si dopadol. dik  Wink
#12
ludkovia, tuto temu zatvaram, pokracujme radsej na jednom mieste: https://forum.cder.sk/thread-202-post-10...l#pid10696 mozete si tam precitat a skusit moju poslednu upravu doplnku a skusit, ci to nepojde lepsie....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)