• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trakt tv možnosti
#1
Dobrý deň chcem sa opýtať v minulosti bola možnosť priamo v plugine pridať film alebo seriál do watchlist alebo rovno do zoznamu mnou vytvoreného neviem či buď ja mám niečo zle nastavené alebo bolo to prechodom na iné verzie zrušené ďakujem za skorú odpoveď.
  Odpovědět
#2
bolo to zrusene, nikto to nepouzival....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(04.12.2023, 22:36)BBaron Napsal(a): bolo to zrusene, nikto to nepouzival....
Ahoj,
ako že to nikto nevyužíval? Už skoro dva roky čakám kedy tam tá možnosť opäť bude.
Písal si doteraz, že zatiaľ na to nemáš čas, to som chápal. Ale že to nikto nevyužíval?  Viacerí to teraz robíme komplikovanejšie cez Trakt.tv, alebo ja osobne mám nainštalovaný aj konkurenčný SCC ale nezaplatený, lebo napriek tomu sa cez neho dá do traktu filmy pridávať Ale radšej by som mal tú možnosť pridávať filmy priamo cez SC, ktorému som verný doteraz.
Snáď to ešte prehodnotíš. 🤔
  Odpovědět
#4
(04.12.2023, 23:04)rimko Napsal(a):
(04.12.2023, 22:36)BBaron Napsal(a): bolo to zrusene, nikto to nepouzival....
Ahoj,
ako že to nikto nevyužíval? Už skoro dva roky čakám kedy tam tá možnosť opäť bude.
Písal si doteraz, že zatiaľ na to nemáš čas, to som chápal. Ale že to nikto nevyužíval?  Viacerí to teraz robíme komplikovanejšie cez Trakt.tv, alebo ja osobne mám nainštalovaný aj konkurenčný SCC ale nezaplatený, lebo napriek tomu sa cez neho dá do traktu filmy pridávať Ale radšej by som mal tú možnosť pridávať filmy priamo cez SC, ktorému som verný doteraz.
Snáď to ešte prehodnotíš. 🤔
Čaute...presne na toto čakám aj ja a postupujem rovnako ako ty
  Odpovědět
#5
Tiez som nikto.
  Odpovědět
#6
(04.12.2023, 22:36)BBaron Napsal(a): bolo to zrusene, nikto to nepouzival....
Alenotak... nikdo to nepoužíval, protože to už více než rok nefunguje. Já jsem přesně z tohoto důvodu přešel na SCC.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#7
Ja si to pridavam do wishlistu trakt.tv cez mobil, je to pohodlnejsie ako vytukavanie na ovladaci. Konecne ma trakt uz aj aplikaciu pre android, cize pohoda...
  Odpovědět
#8
To ano, ak objavis serial/film na telefone, je idealne rovno si ho ulozit v telefone...

Ale ak si pozeras novinky v SC (alebo akykolvek iny zoznam - a ze ich je), kde si rovno pozries v telke aj trailer, nebolo predtym nutne smatrat po telefone a vyhladavat, to co si uz  raz nasiel...

A ked nieco potrebujem vyhladat a telefon mam nasmatrany, aj tak to radsej napisem / copy&paste cez kore aby som vobec zistil, ci to na SC je a potom, ci su na to vobec titulky - to cez kodi zistim rychlejsie ako cez telefon...
  Odpovědět
#9
tu nie je problém ze to nik nevyužíval , tu je problém úplne inde ..... a preto i s tohto dôvodu idu do scc
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#10
Otazka je, ako dlho vydrzi webshare... (ulozto situacia)

Ale co sa mna tyka uplne tomu rozumiem, ak to vyuzivalo 50 ludi z 20000, tak ani ja by som sa takou funkciou nezaoberal, vzhladom na to, ze mozem pocitat, ze s dalsou verziou, by som to musel znova prerabat... Nehanim teda nikoho...
  Odpovědět
#11
ja som inak tiez nikto ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Škoda no ja som to využíval je to oveľa pohodlnejšie uložiť si napr. komédiu rovno do môjho zoznamu komédie a tak isto ostatne žánre .
  Odpovědět
#13
Tiež použivam vlastné zoznamy často a kôli tomu som ešte n starej verzii doplnku a coreelecu 18.9
  Odpovědět
#14
Bbaron, v minulosti si slubil ze Trakt tv doplnis, a teraz pises ze je to zrusenene a ze to nikto nepouziva. Je to dost uzitocna ficura pre uzivatela.Je to komplikovane to tam dokodovat? Mam tam vytvorene zalozky celej rodiny a kazdy si pridava svoje obľúbené veci. Takto to musi cez SCC. Napis rovno, je to problem, doplnis to niekedy?
  Odpovědět
#15
@"marko65" zdrojaky su dostupne na githube, mozes sa do toho pustit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
OT: Watchlist i (dalsi listy) si managuju pres Trakt.tv appku a da se to.

Spravu listu v Kodi/SC sice postradam, ale mnohem vice bych ocenil lepsi vyuziti jinych moznosti Traktu. (napr. browseni tvurcu (reziseru/hercu/... ), jejich listu, primo za pouziti informaci z traktu. Smile )
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)