• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema chyba
#1
Zdravím, prestal nám fungovať KODI a ako to sledujem problém majú viacerí užívatelia. Neviete niekto prosím aké je riešenie ?

[Obrázek: 407845948_1767802170352263_8367736874108...e=65727FFA]
  Odpovědět
#2
Já teď koukám, takže chyba bude na tvém přijímači, nebo někde po cestě.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
(04.12.2023, 21:38)PetrM Napsal(a): Já teď koukám, takže chyba bude na tvém přijímači, nebo někde po cestě.

Skvelá odpoveď. Môžeš byť pyšný na seba
  Odpovědět
#4
@"vanfan38" aka otazka, taka odpoved. ... z obrazku je tazko poznat, kde je problem.
skus si precitat: https://forum.cder.sk/thread-26.html a potom skus znova nahlasit chybu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
A cos chtěl slyšet??

Zkus to vypnout a zapnout?

Nedáš prakticky žádné relevantní informace, a čekáš přesnou odpověď? Promiň, ale křišťálovou kouli mám v servisu.

https://forum.cder.sk/thread-26.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#6
BBaron@"vanfan38" aka otazka, taka odpoved. ... z obrazku je tazko poznat, kde je problem.
skus si precitat: https://forum.cder.sk/thread-26.html a potom skus znova nahlasit chybu.

No takto Bbaron, problém má velké množstvo ľudí, myslel som že o ňom vieš už a odpoveď bude niečo ako " áno v poslednej aktualizácii nastala chyba, rieši sa to ... " . Nie som doma len mi to hlásila manželka, ja som v zahraničí. Ale z toho čo čítam na soc a forach je zrejmé že to neni len o mojej obývačke. A manželka mi vraví že to nejde ani veľaktorým známym jej.

A Petr, nevím kolik ti je let, ale tipuji že ješte moc ne, takže dekuji za tvuj čas ale uz se tim netrap
  Odpovědět
#7
@"vanfan38"  
Pokud má problém velké množství lidí, tak jak to že píšeš jen ty?
Jinak moc nechápu, čím jsem se tě tak dotknul, pouze jsem napsal, že mě doplněk funguje, takže chyba není na straně SC. jak jsi naznačoval.
Nebo sis opravdu myslel, že na takto vágně položený dotaz dostaneš přesnou a jasnou odpověď? Když zavoláš do servisu, že ti nejede auto, asi taky nečekáš hned přesný popis závady, ne? A tady je to to samé, bez relevantních informací se řešení nedočkáš.
Takže se prosím zaměř místo úvah o mém věku spíše na to, jak položit dotaz, aby ti byl někdo schopen poradit.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
@"vanfan38" o probleme viem, ale zial vzdy niekto posle len fotku. To je ako keby niekto poslal automechanikovu fotku auta, ktore mu nefunguje. Automechanik tiez nevie povedat na zaklade fotky auta z vonku, preco auto nejde. Doplnok uz nejaku dobu nebol aktualizovany, takze aktualizaciou doplnku to urcite nieje. Mne plugin an vsetkych zariadeniach ide spravne a bezchybne, takze neviem pomoct ... neviem na akom zariadeni to kto prevadzkuje, na akej verzii KODI, doplnku atd... tu je zial vela moznosti a nieje v mojich silach mat vsetky zariadenia so vsetkymi verziami KODI a vsetkymi verziami doplnku. Ale ani to nezabezpeci, ze bude vsetko v 100% poriadku. Nikto mi zatial nebol schopny nic viac napisat/poslat kodi.log aby som vedel problem vyriesit. Ak to nemate zaujem riesit ako uzivatelia, tak s tym ani ja nic nespravim.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
servis. par dni mi nefunguje app cinema stream (zo dna na den). neviete poradit? instaloval som to pred par rokmi odvtedy to frcalo… restartoval som kodi aj CS aj setup box…
  Odpovědět
#10
Dodej více informací nejlépe i logem, viz https://forum.cder.sk/thread-1.html, pak bude možné ti poradit.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#11
bol teraz nejaky update KODI systemovych kniznic a prestali fungovat aj niektore oficialne pluginy. Treba updatnut KODI na verziu 20 a bude znova vsetko fungovat. Zial ked sa tie kniznice aktualizovali, tak prestala fungovat komunikacia cez HTTPS.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Wink 
Ďakujem BBaron, áno je to zrejme knižnicami v KODI v.20 ktoré prestali spolupracovať a sú potrebné pre chod SC, takže jediné čo pomohlo bolo odinštalovanie KODI a nainštalovanie najnovšej verzie KODI 20.2 Nexusu.

To samozrejme chápem že nemôžeš poradiť keď niekto napíše že " nejde mi KODI a pošle fotku ", zariadení je tisíce a príčin môže byť tiež veľmi veľa. Na základe krátkeho surfovania po nete a pár hovoroch s ľudmi ktorí tiež majú toto zariadenie s rovnakým problémom som sa domnieval že je to systémová chyba doplnku a možno už bude niekto vedieť poradiť ako ju riešiť. Takže o servis auta ani tak nešlo v tomto prípade ak sa rozumieme  Shy .

Dakujem
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)