Nove pridane serialy len real
#1
Tento zoznam je velmi fajn, ale dalo by sa zabezpecit aby sa polozky v nom posuvali a objavovali 
LEN ak je tam realne nova epizoda a nie ak pribudnu polske titulky ci rozlisenie 99K .

Ak je to v novej verzii inak, ospravedlnujem sa ja som stale na velmi stabilnej 1.3.28
ale predpokladam, ze v novej je to rovnako.
  Odpovědět
#2
To vobec neznie ako marny napad... Ale kedze sa celkom rad nechavam mucit dabingom, mne aj vyhovuje, ked sa mi tam znova objavi serial, s pribudnutym dabingom. Nadruhu stranu, keby sa tam neobjavil prvy krat, hned po airovani, tiez by to bola skoda, lebo niekedy na dabing cakat nevydrzim... Ako jedine riesenie vidim nasadenie AI, ktora to bude servirovat individualne, lebo predpokladam, ze kazdy ma nejaku vlastnu uchylku (4k, hdr, korejske titulky)
  Odpovědět
#3
@"xiaomi22" v novej verzii mas polozku s rozpozeranymi serialmi. takze ak sa objavi nova epizoda pre tvoj serial, tak sa ti tam objavi dany serial. Ked si ten serial "otvoris", tak sa ti automaticky spusti nova epizoda zo serialu. Nemusis sa tak "preklikavat" vsetkymi seriami a rozmyslat, kde si skoncil a ktora to bola vlastne seria...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
@"BBaron" asi sme sa nepochopili, ja hovorim o polozke NOVE PRIDANE SERIALY teda ma nezaujima ci ich pozeram alebo nie, ale ci su naozaj nove resp. ze su v nich pridani enaozaj nove casti .
  Odpovědět
#5
pochopit som ta pochopil, ale toto je jedina moznost, ako to spravit v KODI 19+ ... inak to robit nebudem.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)