• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nepoužitelný doplněk - 300 kB/s
#1
Ahoj, doplněk stream cinema cz a sk používám od začátku. Nikdy nebyl problém. Cca. týden zpět jsem měnil ip adresu z dynamické na statickou. Od té doby je doplněk nepoužitelný. Po kliknutí na nějaký stream i v té nejnižší kvalitě se kolečko točí velmi dlouho a buď se stream ani nepustí nebo jen začátek a hned se sekne obraz a dál se nechce přehrávat. Rychlost připojení mám 200/25 Mbps. Tu někde na fóru jsem našel odkaz na otestování rychlosti z kra.sk. Stahuje mi to cca. 300 kB/s. Psal jsem na podporu kra, ale nikdo neodpověděl Tak píšu ještě sem. Pro přehrávání používám sony Tv. Zajímavé ale je, že i přes pomalé stahování z kra.sk mi v tom samém pc v kodi přes ten samý doplněk jak v televizi funguje bez problémů 60 Gb stream 4k.

Mohl by mi, prosím, někdo zkušený poradit, co mám kde nastavit nebo udělat, aby mi to zase jelo tak jak má? 

Díky moc a přeji hezký den :-)
  Odpovědět
#2
skus preinstalovat KODi na TV ... tazko povedat v com je problem.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(19.01.2024, 18:18)BBaron Napsal(a): skus preinstalovat KODi na TV ... tazko povedat v com je problem.
To jsem udělal několikrát a nepomohlo. Z podpory kra.sk mi poslali 4 odkazy ať změřím rychlost stahování.


Zatím díky
  Odpovědět
#4
tak potom skus toto:
https://forum.cder.sk/thread-202-post-10...l#pid10696
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Buhužel s tímto problémem bojuji poslední dny taky. Soubory co mi poslala podpora se stahovaly všechny rychlostí pod 300kB/s. Soubory pro porovnání dopadly ještě hůře. Zkusil jsem i výše uvedený postup a spustil speedtest. Minuty a minuty se jen točilo modré kolečko v kodi a výsledek žádný. A přitom úplně všechno ostatní funguje normálně. YouTube ve 4K, Apple TV+ bez zaváhání, zkusil jsem stáhnout iso ubuntu a taky to jelo naplno. Preistaloval jsem kodi, resetoval router…
Tohle je odpověď podpory Kra.sk

je nám to ľúto, ale konektivitu našich a aj vašich poskytovateľov nemáme ako ovplyvniť.

Tak už nevím. Roky to fungovalo normálně …
  Odpovědět
#6
(06.02.2024, 21:04)kamza Napsal(a): je nám to ľúto, ale konektivitu našich a aj vašich poskytovateľov nemáme ako ovplyvniť.

Tak už nevím. Roky to fungovalo normálně …

Mno kdyz to zkusi pres mobil? LTE/5G tak to dopadne jak?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)