• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update/Beta channel/Release cycle
#1
Ahoj,

tymto prispevkom nechcem nikoho urazit ani kritizovat (iba ak pozitivne k zlepseniu :-) ), ale toto neustale breakovanie mi zacina liezt na city  Huh . Preto dalo by sa vylepsit tento proces napriklad cez:

1) beta channel, kto chce nech ma updaty stale.
2) release cycle, updatovat raz za nejaky pevne urceny cas. 1x do mesiaca?
3) stopnut breakovanie starych verzii a nechat Kodi updatnut pluginy ked mu pride cas, co je zvycajne pri starte. Je naozaj iritujuce ked si chcem ist nieco pozriet ale
namiesto obsahu mam plno liniek o updatovani.

Dik
  Odpovědět
#2
Pre beta test by sa musel zaviest zvlast repozitar a neviem, ci by to nebolo matuce pre ludi, ktory vobec nic necitaju len vidia URL, tak ju skusia a podobne ... Bolo by teda treba riesit dva repozitare, co neviem ci "sa mi chce" ... ale ako napad sa mi to paci, ze by sa nieco take spravilo.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(28.04.2020, 16:03)BBaron Napsal(a): Pre beta test by sa musel zaviest zvlast repozitar a neviem, ci by to nebolo matuce pre ludi, ktory vobec nic necitaju len vidia URL, tak ju skusia a podobne ... Bolo by teda treba riesit dva repozitare, co neviem ci "sa mi chce" ... ale ako napad sa mi to paci, ze by sa nieco take spravilo.

Tu betu by mohlo testovat par ludi, co nemusia mat special repo, stacila by aj instalacka.
Tie testy by boli rovnake, zoznam kde by boli napisane kroky, ze co presene testovat.
Takze by kazdy otestoval na svojej platforme a verzii co ide a co nie.

Este jedna vec by sa dala spravit do nastaveni, taky check ako ma napr. xbox, ze skusi ci ma pripojenie na internet, ci ide DNS, ci je dostupna databaza, server, source w alebo k. A ku kazdemu by bolo OK/NOT OK. Mozno by to vyriesilo par dotazov na forum, ktore nie su vinou pluginu.
  Odpovědět
#4
Mozno par dotazov ano, ale 99% nie...ludia necitaju, rovno pisu...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
(28.04.2020, 20:46)BBaron Napsal(a): Mozno par dotazov ano, ale 99% nie...ludia necitaju, rovno pisu...

To si presne povedal... Viď vcerajsi "server error" a tri strany spamu s tym istym textom... ale nikto si nedal namahu citat, resp. pockat na adekvatnu odpoved
  Odpovědět
#6
zatial niesom rozhodnuty co a ako spravim ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)