• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba doplnku
#1
Zdravím dnes sa mi stala taka vec ze mi nejde spustiť doplnk SC. Pri kliknutí na doplnok vyskočí chyba overenia certifikátu. Po odkliknuti hlášky vyskočí druhá chyba o kontrole internetu. Kde môže byt chyba. Doteraz všetko fungovalo bez problémov.
  Odpovědět
#2
Zdravím,

Mám ten istý problém ako mám postupovať? Doteraz všetko fungovalo bez problémov, ale pýta v 2 krokoch hlášky o chybe internetu a certifikátov.
  Odpovědět
#3
Ahojte, hlasim asi totozný problem Smile rovno prikladam fotky. Budem rad za pomoc, ako to fixnut. Kodi máte cez Kra? 



[Obrázek: rRCYNKF.jpeg]

[Obrázek: ui540dn.jpeg]



[Obrázek: tTgEHg5.jpeg]
  Odpovědět
#4
Ano, kodi cez Kra
  Odpovědět
#5
Mozem sa opytat aku verziu cder mate?  Kodi mam cez krabicku, nemam to nainstalovane v TV. 

[Obrázek: VgqibQW.jpeg]

[Obrázek: EVgrByE.jpeg]





vvv
  Odpovědět
#6
Fajn, podarilo sa mi to fixnut. odinstaloval som si kompletne apku kodi a zase ju stiahol a siel potom si nainstalovat ten cder. Chodte podla tohto navodu. Aktualne uz zase ficim na kodi Smile


https://stream-cinema.online/install
  Odpovědět
#7
Aké máš KODI? Ja som to skúšal a nepomohlo to.
  Odpovědět
#8
@"oscar.xll" neviem ti odpisat na sukromnu spravu, lebo si si ich vypol ... zkontroluj si datum a cas na zariadeni a potom to skus znova.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Cas a dátum som kontroloval priamo v kodi ešte som aj nastavil správne časové pásmo a nepomohlo to.
  Odpovědět
#10
Kde ešte môžem skontrolovať ten čas okrem kodi?
  Odpovědět
#11
Ďakujem už ide. Chyba bola v routery odkiaľ bralo zlý cas
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)