• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náhodné vypínání filmů při přehrávání
#1
 Filmy i seriály  fungují, avšak náhodně se vypínají po určitém čase. Někdy víc, někdy míň,  vždy se vrátí do základní nabídky tedy na název filmu či seriálu, poté stačí jen tlačítkem OK pokračovat od daného času   a film se rozběhne, někdy zas po pár sekundách spadne, někdy dojede celý. Bohužel se mi to poslední týden stává čím dál častěji. Nic nového jsem do boxu určitě neinstaloval, použitý je jen pro Kodi. Problém je, že se to stane jak na PC s Windows 11, připojený do sítě přes WIFI 5G, tak na android boxu Vontar, Android 9.0.0 API level 28 připojený kabelem do routeru. Snažil jsem se vše aktualizovat na obou zařízeních, SC mám verzi 2.3.09.1+k19, Kodi 20.5 Nexus, ale problém přetrvává. Nemá někdo stejný problém? Nenapadá někoho prosím kde by mohl být problém a jak ho vyřešit? Díky moc.
  Odpovědět
#2
@"Markiba" Ahoj pošli log podľa tohoto: Chyba -nahratie  inak ti nepomôže nikto.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#3
moze tu bit viacero problemov. Jeden z problemov moze byt, ze toto zariadenie nezvlada prehravat h265 kodek. Podobne sa mi to spravalo na RPi 3 ktora tento koden nedokaze HW dekodovat. Su tu dve riesenia: 1) kupit novsi boxik, ktory uz podporuje HW dekodovanie h265/HEVC 2) skusit vypnut HW akceleraciu v KODI, ale potom budu asi vsetky videa sekat, lebo CPU v tom androide to proste neda ... ale aspon bude iste, ze je v tomto problem.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)