• 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.24
#1
Information 
verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
#2
Díky moc za skvělou a trpěliví práci.
#3
Vďaka a držím palec aj naďalej ✊
#4
Thumbs Up 
Moc děkuji za perfektní práci a pokračování tohoto doplňku. Doufám, že vydrží   Cool
M.H.
#5
Nezlobte, že budu hodně kritický. Práce dobrá, ale proč jste proboha dali do všech menu upozornění  na tohle forum? Nechápu proč to tam je vůbec a proč do skoro každého podmenu. Pokud už máte touhu tam něco dát, tak prosím někam nakonec do položky jako "O programu". Děkuji Karel Koumes
#6
@KarelKoumes: třeba proto, se každý uživatel SC o tomhle novém fóru dozvěděl?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
#7
@KarelKoumes : myslim, ze to bol dobry napad, aspon sa vsetci uzivatelia o tomto fore dozvedeli... a dat to niekde inde by bolo bezpredmetne, lebo vsetci pozeraju filmy a nesleduju ziadne nastavenia. Takto to nikomu neprekaza a vsetci sa o novom fore dozvedia.
#8
Díky za dobrou práci a otevření fora
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
#9
Tak vše jede jak po másle, akorád jsem se asi 3 minuty snažil aktualizovat plugin z jeho nastavení a pořád nic až mě napadlo ho spustit a potom už dobrý. Big Grin
Tesla MediaBox x900 Pro
#10
Ahoj, mám problém s instalováním doplňku přes cder.sk podle videonavodu. Repositářů jakožto takový by měl být dle všeho aktuální, ukazuje se mi verze SC 1.3.23 a když chci doplněk instalovat, tak mi kodi vyhodí hlášku, že instalace selhala. Předem díky za pomoc Smile
#11
Thumbs Up 
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
Moc díky za Tvou práci.
#12
Sheesh, pro všechny ostatní, stačí v takovou chvíli reset kodi (jsem to ale technik). Omlouvám se za absolutně zbytečný příspěvek. Každopádně chci aspoň touto formou poděkovat BBaronovi za jeho práci. Četl jsem celý thread jejich vyjádření a musím říct, že si udělal asi tu nejlepší věc, co jsi mohl udělat. Pokračuj ve skvělé práci!
#13
Diky moc @BBaron za tvoji praci ne vzdy je to pro tebe urcite lehky. Diky jeste jednou
#14
Dakujem Bbaron ze to stale vsetko fachci, drzim palce, klobuk dole pred tvojou pracou, drz sa Wink
Android : Mecool KM9PRO Classic
Win10 : i5
UbuntuMate : AMD
CoreElec : X96Max Tanix 9s Tanix TX3
#15
1.3.24 verzia nejde aktualizovat ani ked dam reset Kodi aktualizaciu mam zapnutu skušal som aj ručne ale stale tam mam verziu 1.2.23 viete mi poradit mam Formuler Z7+ androit. Aktualizacia zlyhala.
#16
Tady je odkaz na 1.3.24 https://bit.ly/sc-get Bohuzel automaticka aktualizace i kdyz je nastavena nejde..
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
#17
Podakovanie a vela uspechov z pluginom Smile
Za mna max spokojnost
#18
Stejne tak u mne, aktualizovano automaticky z repo cder.sk
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
#19
Prosím poradíte aj mne ako nainštalovať verziu 1.3.24? Lebo automaticky to nejde podľa návodu a premazani SC tiež nie, a ten github nerozumiem, z tamad sa to dá nejako stiahnuť alebo niečo? Ako to urobiť? Ďakujem
#20
a) Prejdeš na odkaz od JIKARU: https://bit.ly/sc-get stlačíš "Clone or download", potom "Download ZIP"

b) stiahnutý "ZIP" nakopíruješ na USB kľúč, potom USB kľúč zapojíš do zariadenia, kde máš KODI

c) spustíš KODI, v sekcii "Doplnky" nájdeš "Inštalovať repozitár zo zip archívu". Naskočí obsah zariadenia, kde nájdeš USB kľúč, vojdeš doň a nájdeš nakopírovaný "ZIP" - dáš OK
ak máš povolenú automatickú aktualizáciu, tak týmto krokom končíš
d) ak nie:
vrátiš sa do sekcie "Doplnky" a nájdeš "Nainštalovať z repozitára".  Nájdeš "cder.sk", "Video doplnky", "Stream Cinema CZ a SK"


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)