• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi Stream Cinema - webshare a kra.sk spolu nefungují
#1
Jsem registrovaný na obou uložištích (webshare a kra) - premium účet. Když mám na Kodi Stream udaje pouze k webshare, funguje normálně. Když přidám udaje ke kra.sk, nejde už nic přehrát a hlásí jen "chyba - nemate aktivne predplatne"  (a přitom mám). Jak je to možné ?

Nebo je to myšleno tak, že tam může být bud webshare nebo kra a ne oba zároven ?
#2
@"djlukasek"  a na kra.sk si zakupil ucet? webshare je len pre webshare nie pre kra inak je to ho plno otom pisane, ale neboj na kra je to iste co i na webshare len mas na vyber ale mozes mat i oba sucasne to je na tebe preco sa rozhodnes
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
#3
Len tak na okraj rocne predplatne na Webshare 17.31EUR a predplatne na KRA 23.99EUR na rok...hmmm no comment
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#4
@"ufonaut" ta cena, co si napisal pre webshare je akciova cena, takze porovnavas hrusky a jablka....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#5
(01.05.2020, 13:46)BBaron Napsal(a): @"ufonaut" ta cena, co si napisal pre webshare je akciova cena, takze porovnavas hrusky a jablka....
 no jelikož táto ...akciova... cena je na webshare od nempaměti X krát do roka stále opakovaně, tak bych naopak řekl, že za plnou (to je jako slevy v krámě, které prostě slevy nejsou a ta přemrštěná cena je pak zlodějina...) si to snad nikdo nikdy nekupoval ( samozřejmě se pletu, ne každý tohle ví ), ale tady mi to přijde jako obhajoba zaplatit si více. No sám jsem zvědav jak to nadále bude s webshare, který si jen z mých známých v posledních dnech zakoupilo na rok dost lidí.
#6
Ak nieco niekomu nefunguje, tak nech postupuje podla: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1 inak budem jebo prispevky ignorovat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)