• 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.24
#21
download .zip stream cinema neodporucam,  lebo ak sa vyda nova verzia SC, tak to bude treba znova rucne instalovat. Treba nainstalovat rucne a tak dokola. Preto treba nahodit repozitar cder.sk
#22
(24.04.2020, 13:14)BBaron Napsal(a): download .zip stream cinema neodporucam,  lebo ak sa vyda nova verzia SC, tak to bude treba znova rucne instalovat. Treba nainstalovat rucne a tak dokola. Preto treba nahodit repozitar cder.sk
Reagoval som na príspevok vyššie, kde ten repozitár nevie nasadiť a chcel radu o github-e.

Momentálne bežím z repozitára a ide to v pohode...
Dík za Tvoju skvelú prácu.
#23
(24.04.2020, 13:14)BBaron Napsal(a): download .zip stream cinema neodporucam,  lebo ak sa vyda nova verzia SC, tak to bude treba znova rucne instalovat. Treba nainstalovat rucne a tak dokola. Preto treba nahodit repozitar cder.sk
z repozitare se automaticka aktualizace z 1.3.23 na 1.3.24 neprovedla ani na jednom zarizeni (2x VU+ a 1x XBOX) musel jsem aktualizovat ze souboru stazeneho z gitHubu rucne...
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
#24
@JIKARU: ak mas nainstalovany repozitar, tak skus nainstalovat znova plugin z repozitara. este mozes skontrolovat,ci mas povolene
   
#25
Presne tak treba z github ručne stručne.BBaron dakujeme super praca.
#26
Zdravim děkuji za nový plugin 1.3.24 mistře BBaron už je aktivní, jen mě stále nejde nic pustit pře streamcinema mám to přes noťas. Celkově mam kodi nějake zpomalené a občas se mi nechce něco načíst. když to jede lépe chci pustit nejaký film, tak vyberu kvalitu spustím jako vždycky a rozběhne se čas přehravaní, ale film se nepustí. po chvili mě vyskočí hláška, že stream cinema czsk nefunguje a detail v protokolech, tam jsem ale nic nenašel. je možne že to nefachá jak se v tom těd všichni hrabou? teď jsem to zkoušel znovu a ani vybrany film nemužu vybrat v jake kvalite a rovnou hlaška not available...po stahnutí verze 1.3.24 to šlo, přesunul jsem pc k tv, propojil Hdmi k Tv ( jako vždy) a nic.

Nikdy jsem s připojením neměl problém, takže internet vylučuji. Díky Cool
#27
(24.04.2020, 14:03)petran711 Napsal(a): Tak oprava, ted to zkouším znovu a momentálně beží jak ma bez prodlev a problému... tak to snad i vydrží. 
#28
Prosím vás kde je dostupný súbor na stiahnutie?
Automatická aktualizácia nefunguje mám kódu vo verzii 17 pretože mi na Android 5 nič novšie nejde a pri automatickej aktualizácii ponúka len doplnok z verziou1.3.21 od bbaron. 
Dík vopred za odpoveď
#29
Automatická inštalácia prebehla na 4 rôznych zariadeniach v 4 rôzných domácnostiach úplne v poriadku.Stavím sa že nemáte repo z cder.sk...
#30
@zmobilu: Postupoval jsi podle návodu: https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU ??
#31
Dobry den. Mam takyto problem. Clenstvo na webshare mi konci zhruba o 7 dni. Tak som si zaplatil clenstvo na kra.sk na 3 mesiace a pri spusteni filmu mi pise,ze nemam aktivovane predplatne. To si mam tiez kupit na 12 mesiacov,aby som mal nejake to V.I.P? Pretoze pri prepnuti uctu na webshare mi to tiez nejde.Inak mam poslednu novu verziu pluginu.Za kazdu radu vdaka.
#32
Jestli mohu poprosit, pište prosím např. v podpisu na jakém zařízení Kodi provozujete.
Co se týče nefunkčnosti upgradu na některých zařízeních, zkuste tento postup.
Odinstalujte stávající verzi Stream Cinema (nastavení si ale ponechte - je to hned další výzva při odinstalování doplňku).
Pak restartujte Kodi. Na mobilu resp. androidu je dobré provést čištění.
A nyní můžete zkusit provést instalaci podle videonávodu.
Xiaomi Redmi 6 - Android 9 - Kodi 18.6
Minix NEO U1 - Android 5.1.1 - Kodi 18.6
Odroid N2 - CoreELEC 9.2.2 - Kodi 18.6
LG 49SM8600 - do AN-MR19BA
#33
Zdravím toto je odkaz aj pre pôvodcu pluginu.
To s tým videom je síce fajn. No sme na fóre autora kam odkazuje priamo z pluginu. Tak bolo fajn keby bolo možné si ti ten doplnok i stiahnuť.bpred tým fungovala jedna verzia niekoľko mesiacov a teraz nehnevajte sa je každý deň niečo nové čo vám bráni používať doplnok. Ako ja si to viem zariadiť, doplnok z webu vyhľadať a stiahnuť ale musíte si uvedom aj to že toto využívajú aj naši starí rodičia ktorým toto nemôžem každý deň prerábať. Tak sa buď dohodnite že budú vychádzať úpravy raz za týždeň alebo mesiac a do nich potom zapracujte všetky navrhované riešenia a zmeny. Ale nech vždy ostane pôvodný doplnok platný a funkčný. Ak nové veci nechcem alebo nemám možnosť si ich nainštalovať (lebo starý rodič alebo dieťa) tak to nedám a pôjde to.
A nové doplnky by mali mať číslo nie len že to je master.... .zip
Okrem tohto tá aktualizácia aj tak nefunguje.
Dík za pochopenie
#34
(24.04.2020, 14:14)Pedriseus Napsal(a): Automatická inštalácia prebehla na 4 rôznych zariadeniach v 4 rôzných domácnostiach úplne v poriadku.Stavím sa že nemáte repo z cder.sk...

Uhádol si asi nemám.
#35
@zmobilu: V posledních dnech se toho stalo hodně, takže to některým uživatelům může připadat zmatené.
Jakmile si ale navedou nový repozitář, tak se aktualizace doplňku už budou dít automaticky a bez komplikací.
I u svých rodičů jsem narazil na komplikace při aktualizaci z nového repa. Nakonec jsem musel odinstalovat staré repo a znovu aktualizovat repo z cder.sk a už to frčí jak po másle.
A ta nejnovější verze 1.3.24 byla vydaná právě proto, aby usnadnila a zpřehlednila zadávání přihlašovacích údajů k uložištím, když nám nově k webshare přibylo i kra.sk
#36
(24.04.2020, 09:51)Sencored Napsal(a): Tak vše jede jak po másle, akorád jsem se asi 3 minuty snažil aktualizovat plugin z jeho nastavení a pořád nic až mě napadlo ho spustit a potom už dobrý. Big Grin
Ako ste to prosím spustili? Už pár dni mám s tým problém,raz to ide raz nie
#37
@emikiov: Postupoval jsi podle návodu: https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU ??
#38
(24.04.2020, 13:53)BBaron Napsal(a): @JIKARU: ak mas nainstalovany repozitar, tak skus nainstalovat znova plugin z repozitara. este mozes skontrolovat,ci mas povolene
Ano mam. Dokonce jsem starou verzi 1.3.21 pro jistotu odinstaloval (nechal jsem si pouze nastaveni) a nainstaloval z repozitare repository.cder.sk-1.0.2.zip 1.3.23 novou verzi s tim, ze mam nastaveny automaticke aktualizace. Dneska se nektere doplnky aktualizovali automaticky, ale SC bohuzel ne. Tak jsem u githubu stahnul zip ( https://bit.ly/sc-get ) a ten rucne nainstaloval. Instalace probehla OK a jede vse. Mam nastaveny automaticke aktualizace, tak jsem zvedav jak to bude probihat dal. proste do verze 1.3.21 vse probyhalo automaticky po uapnuti KODi se vsechny doplnky vcetne SC automaticky aktualizovali... To ted probiha take, ale bohuzel bez SC...
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
#39
(24.04.2020, 13:14)BBaron Napsal(a): download .zip stream cinema neodporucam,  lebo ak sa vyda nova verzia SC, tak to bude treba znova rucne instalovat. Treba nainstalovat rucne a tak dokola. Preto treba nahodit repozitar cder.sk
Jen drobnost po klinutí je odkaz nefunkní : cder.sk
#40
Ahoj,

taky se pridavam k podekovani. Podle threadu na xbmc se chlapci zachovali jako naprosti idioti. Drzim palce a dik za tvoji praci!

Kaspik


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)