• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare.cz vs Kra.sk
#61
(03.05.2020, 15:02)bandolier Napsal(a):
(03.05.2020, 12:23)BwakBwak Napsal(a): Joooj všetci všetko len zadarmo alebo za čo najmenej by chceli.

Polovica by tu odpadla od úžasu keby zistili, že niektorí ľudia si platia 10€ za Netflix a ani zďaleka tam nemajú to, čo na SC a stačí im to.
Ale chápem zaplatiť si na mesiac Kra za cenu LMiek modrých je dosť veľa, priam škrt cez rozpočet. Pritom by som rád videl bločky ľudí, ktorí tu plaču nad tým, že si musia platiť mesačne o 3,5€ navyše, či tam nenájdem nejakú zaujímavú položku, na ktorú peniazu zrazu sú Big Grin 

Zaplatil som Kra na skúšku na mesiac a všetko ide ako má, dokonca aj staré seriály, o ktoré som sa bál či vôbec na Kra budú.

Takže namiesto vyplakávania je tu jednoduchý návod:
Chcem pozerať seriály a chcem si zaplatiť = zaplatiť si Kra na mesiac a fungovať ako doteraz.
Chcem pozerať seriály a nechcem platiť = Markíza, JOJ, Doma, Wau ponúkajú tiež seriály.
kra.sk je jenom nějaká "bouda" co využívá zřejmě obsah webshare.
Kde by společnost Kráska s.r.o. 2020 nabrala tak rozsáhlou databázi filmů a seríálů,
když za rok 2019 vykazuje tržbu 580 € .Kdo by tam nahrál tak obsahlou databazi za cca 5měsíců ?
Tady nejde vůbec o to za Cinema Stream Cz Sk něco zaplatit ,ale tento způsob přesměrování přes kra.sk je dost nepochopitelný
Aj mňa by napríklad veľmi zaujímalo, z akého dôvodu sa prechádza na iné, keď WS fungoval dlhú dobu bez problémov. To nie je to na čo narážam.
Je tu však veľa takých ktorí plačú, lebo si zaplatili WS na rok. Takéto služby sa nikdy neplatia na rok. Netflix áno, tam máš záruky, že to fungovať bude a keď to padne, peniaze sa vrátia. Všetko čo je ... polo-legálne ako SC povedzme, polemizujúce, sa nikdy neplatí na takú dlhú dobu dopredu.

Narážam tiež na to, že je zbytočné sa tu rozčuľovať a písať nepríjemné správy. Riešenie je jednoduché - kra.sk na mesiac a uvidí sa čo bude ďalej alebo prestať pozerať kým sa situácia neukáže. Zbytočne sa tu budú ľudia voziť po autorovi pluginu, ktorý očividne nechce na túto tému nič bližšie povedať ani sa vyjadriť (lebo šancu mal a dozvedeli sme sa len to, že bol na záhrade).
#62
I kdybych měl zaplatit každý měsíc po 100,jak to v přepočtu dělá,stále je to levnější jako nějaký Netflix a pod.Počkám jak to bude vypadat za měsíc a podle toho se zařídím.Když to bude nějaká bouda tak zase o tolik nepřijdu.No a Webshare,to si myslím,že až zjistí kolik mu ubylo zákazníků tak s tím bude něco dělat.Jinak ho budu případně využívat v Online stream,když už to bude nezbytné.Možná ten přechod byl nezbytný,na Slovensku jsou trochu jiné podmínky než u nás...
#63
zaplatil som teraz kra.sk na rok. Ale zjavne nie som jediný. Začalo to vypisovať, že zdroj je pomalý pri obyčajnom HD videu. Ak sa to do 14-tich dní nezlepší nejakým loadbalancing -om, požiadam o odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu a je to.
#64
Niekoľko dní či tyždňov je problém zo StreamCinema a tu je panika, od ktorej je väčšia len pandémia Covid-19. 😁 Veľa používateľov BEZPLATNÉHO doplnku SC BBaron-ovi tu či cez Facebook len nadáva, veľa ľudí ho obhajuje. BBaron vo svojom voľnom čase na úkor rodiny vytvoril úžasnú vec, ktorú sme si obľúbili a možno aj kvôli SC sa zvýšili zisky úložiska Webshare. My starší, ktorí sme nelegálne kopírovali filmy na videokazety, na CD- čka, neskôr sťahovali nelegálne filmy cez utorrenty, používali služby iptv, objavili Kodi, objavili možnosti úložisk s filmami, sťahovali ich na HDD cez ich webstránky, objavili Soubory Online a zistili možnosti tohoto doplnku atď. ( mimochodom doma mám zaplatenú TV službu UPC, takže môžem používať aj aplikáciu Horizon Go, mám aj zaplatený Netflix ) , používali Sosáč, hľadali po nete titulky k filmom, hľadali informácie o filmoch napr. na csfd.cz, čo nás stálo nesmierne veľa času a preveľa peňazí, hľadali cez Google informácie o tom ako sa dostať k takýmto nelegálne získaným filmom, sme zrazu objavili BBaron-ove SC, ktoré je úžasné v jednoduchosti pre používateľa - hľadáš film o ktorý máš záujem, ak v databáze niekoľko tisícoviek filmov je, prečítaš info o filme, pustíš si prípadne trailer, vidíš plagát, zistíš kvalitu a pozeráš kedy chceš, bez reklamy, ak nie sú výpadky pre úpravy SC, čo sa stalo v minulosti niekoľko krát aj na dlhšiu dobu, no boli sme trpezliví a boli sme SC verní. Nečudujem sa preto, že SC toľko ľudí používa. Najväčším problémom v súčasnosti podľa mňa je, že preveľa používateľov si automaticky spája doplnok StreamCinema s Webshare ( zaplatil som si Webshare tak prečo mi nejde StreamCinema? ) Nevedia a asi ani netušia, že ak by BBaron chcel, mohol by do doplnku pridať odkazy na akékoľvek úložiska kdekoľvek na svete a odtiaľ pracne zo svojími spolupracovníkmi vkladať do databázy linky na filmy, titulky, info o filmoch, postery atď. Chceš filmy z tých úložisk pozerať? Zaplať za účet na týchto úložiskách. Nechceš? Nechaj tak, hľadaj si iné možnosti.
Neviem a netuším čo sa v tejto dobe z SC deje. Neviem kde je pravda, nevidím do toho. Neviem ani ako to nakoniec dopadne. Možno že nakoniec SC skončí, čo by bola veľká škoda. Viem však jedno, zajtra je múdrejšie večera. 😁 Koľkokrát v živote som za možnosť nelegálneho pozerania filmov zaplatil peniazmi či voľným časom a služby zanikli zo dňa na deň. Hľadal a našiel som iné možnosti. Ce la vie! Mám tu vyplakávať? Obviňovať jedného či druhého?
Teraz trochu s humorom. Ja byť BBaron, ktorý vo svojom voľnom čase vytvoril bezplatne doplnok StreamCinema, s ktorým si môžem robiť ako autor čo chcem, zoberiem si dva týždne dovolenku, venujem sa svojej rodine a nechám nadávajúcich či stažujúcich sa používateľov môjho doplnku nech si tu vypisujú čo chcú a vrátim sa z riešením ako ďalej v duchu známych Husákových viet - "Prežili sme obdobia, keď sa veľmi ťažko pracovalo a keď statoční vydržali. Nech odpadne, čo je kolísavé, nech odpadne, čo je oportunistické, ale nech v tej strane zostane, čo je pevné, čo je charakterné, čo chce za tento národ zápasiť“ 😁
Vďaka ti BBaron za SC. Verím, že sa to časom dorieši, rád by som naďalej StreamCinema používal.
#65
(03.05.2020, 16:12)Yco Napsal(a): zaplatil som teraz kra.sk na rok. Ale zjavne nie som jediný. Začalo to vypisovať, že zdroj je pomalý pri obyčajnom HD videu. Ak sa to do 14-tich dní nezlepší nejakým loadbalancing -om, požiadam o odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu a je to.
Tohle mi včera dělal i WS, večer se sekal i 15gb film a to jsem ihned měril net a vše v pořádku..
#66
(03.05.2020, 16:21)rimko Napsal(a): Niekoľko dní či tyždňov je problém zo StreamCinema a tu je panika, .........
Pěkně jsi to nostalgicky shrnul ,až mi skoro ukápla slza Wink  a tím Husákem jsi to dobře zazdil.
Ne třeba z toho dělat vědu.Nic netrvá věčně a všechno se dá nahradit.
#67
(03.05.2020, 12:34)normanxl Napsal(a):
(03.05.2020, 12:23)BwakBwak Napsal(a): Joooj všetci všetko len zadarmo alebo za čo najmenej by chceli.

Polovica by tu odpadla od úžasu keby zistili, že niektorí ľudia si platia 10€ za Netflix a ani zďaleka tam nemajú to, čo na SC a stačí im to.
Ale chápem zaplatiť si na mesiac Kra za cenu LMiek modrých je dosť veľa, priam škrt cez rozpočet. Pritom by som rád videl bločky ľudí, ktorí tu plaču nad tým, že si musia platiť mesačne o 3,5€ navyše, či tam nenájdem nejakú zaujímavú položku, na ktorú peniazu zrazu sú Big Grin 

Zaplatil som Kra na skúšku na mesiac a všetko ide ako má, dokonca aj staré seriály, o ktoré som sa bál či vôbec na Kra budú.

Takže namiesto vyplakávania je tu jednoduchý návod:
Chcem pozerať seriály a chcem si zaplatiť = zaplatiť si Kra na mesiac a fungovať ako doteraz.
Chcem pozerať seriály a nechcem platiť = Markíza, JOJ, Doma, Wau ponúkajú tiež seriály.
Problem platenia / neplatenia nie je cena, a ci je to viac alebo menej ako nejake hlupe cigarety.
Problem je, ze clovek - pouzivatel nevie co si ma zaplatit. Dva krat do tyzdna (pripadne castejsie) aktualizacia pluginu, tomu chapem BBaron na tom zjavne pracuje na ukor vlastneho volneho casu.
Ale ake repository zaplatit? Kazdy tyzden sa to meni, takto sa fungovat neda. Citam fora len koli tomu ze sa mi nechce platit za drble Skylinky kde clovek plati za to aby pozeral reklamy. Bbaron sa logicky vyhyba tomu aby poradil ulozisko, ale proste vela uzivatelov ma Webshare a Kra nekupim, pretoze neviem ci bude o tyzden fungovat. To je problem. A vobec ma s tym nebavi sa kazdy tyzden hrat. Bolo by dobre situaciu s urazenymi ceskymi zlatymi rucickami z XBMC urovnat a dat konecne jasny signal ake ulozisko bude fungovat aj za mesiac, aj za rok...
Pokud se týká placení obecně , pak souhlas. Totéž k výběru repositáře. No a co se týká " zlatých českých ručiček" , soudný pozorovatel musí uznat, že způsob jakým se kra.sk dostalo k " hotovému " je eufeministicky řečeno nefér .
#68
(03.05.2020, 12:23)BwakBwak Napsal(a): Joooj všetci všetko len zadarmo alebo za čo najmenej by chceli.

Polovica by tu odpadla od úžasu keby zistili, že niektorí ľudia si platia 10€ za Netflix a ani zďaleka tam nemajú to, čo na SC a stačí im to.
Ale chápem zaplatiť si na mesiac Kra za cenu LMiek modrých je dosť veľa, priam škrt cez rozpočet. Pritom by som rád videl bločky ľudí, ktorí tu plaču nad tým, že si musia platiť mesačne o 3,5€ navyše, či tam nenájdem nejakú zaujímavú položku, na ktorú peniazu zrazu sú Big Grin 

Zaplatil som Kra na skúšku na mesiac a všetko ide ako má, dokonca aj staré seriály, o ktoré som sa bál či vôbec na Kra budú.

Takže namiesto vyplakávania je tu jednoduchý návod:
Chcem pozerať seriály a chcem si zaplatiť = zaplatiť si Kra na mesiac a fungovať ako doteraz.
Chcem pozerať seriály a nechcem platiť = Markíza, JOJ, Doma, Wau ponúkajú tiež seriály.

Nikdo ti neberem tvůj názor, snad z toho máš slušnou provizi.. tu ti přejem...

Všeci všetko len zadarmo??? Já si nevšiml, že  by webshare bylo zadarmo... já a všichni za něj platily.. jo jasně chápu, byl zadarmo pro Vás, tomu rozumím..

Nejde o placení, jde o princip, proč bych měl platit víc za horší kvalitu a nefunkční addon, když předtím fungoval.

Rozumím tomu, že bbaron chce vydělávat, to mu nikdo nebere a asi tomu každý rozumí, tady jde o jinou věc. Uživatele svého doplňku prostě použil jako rukojmí, vylezl se svým kra.sk a to je taky fajn, ba naopak velice dobře, vítám více zdrojů, alternativní zdroje, když jeden je přetížen je fajn. Pokud by byl stabilnější, hned by se stal i prioritnějším.

To co mě štve, bylo to chování, to jakým způsobem  se zachoval ke svým uživatelům, že jim vypl něco co mají zaplaceno někteří třeba i na rok a násilně je nutí přelézt k sobě (k tobě?), aby se platilo jemu. Uživateli je ve výsledku jedno komu platí, když mu zůstane kvalita. To neznáte povahu čechů a slováků, když je do něčeho nutíte? Nebudu tu spekulovat, kde jste vzali ty videa, to asi každému dojde odkud jsou nasosané.

Přitom to šlo tak easy. prostě jen hlášku, že třeba za půl roku nebude webshare už dostupné a že se v klidu mohou lidi registrovat na kra.sk, dát čas, pozvolna v klidu. Takhle si sice asi vydělá rychle nějaké peníze a asi to nebude málo, ale o dost lidí tím přijde a přicházet bude.

Upřímě, filmy na kra.sk a sosaci jsou temer stejné, kvalita stejná, sosáč levnější a sosáč nedělá podrazy na své uživatele, má historii a dá se mu věřit. Koho si asi vyberu, když budu muset hledat jiný plugin, který si zaplatím?

A teď koho bych si asi vybral, kdyby streamcinema neudělala takovéhle násilné nucení přechodu uživatelů a dala čas aspoň lidem dovyužít své kredity na webshare??

Tím jsem chtěl říci, že tady vůbec nejde o peníze, ono těch 20€ ani žádné peníze nejsou, ale jak máme věřit někomu, že investice do něj bude ok, když nám předvádí takovou nestabilitu, odpojování zdrojů bez ohledu na kredity uživatelů? Bez varování? Bez soucitu ke svým uživatelům? Kde mám záruku, že zaplatím těch 20€ nepodívám se na dva filmy a bbaron to zas zasekne?

Nikde, ten přechod byl moc násilný a prostě o určité procento svých uživatelů přijdete. Ve znýmých repozitářích Vás nechtějí a nové lidi se tedy budou nabírat těžko..
Nejsem si jistý zda ten spěch s tím rychle vydělávat nebyl spíše na škodu.. Ale je to jen můj názor..

Snad se mýlím...
#69
A mne je to prdel odkud ty filmy poustim. cetl sem ten shitstorm na druhym foru a smal sem se jak blazen. ani se baronovi nedivim,ze sel doprdele. jestlize si tady nekdo stezuje ze plati za "zlodejinu" /protoze WS a ani jiny share stranky nejsou moc legal/ a oni ho strihli,tak by se mel nad sebou zamyslet.
jestli to pojede a nebude to haprovat jak na WS proc ne
#70
Čtu to tu po sobě a úplně si přijdu zaujatej, to zas nechci... Jen jsem chtěl říci, že přechod mohl být pomalejší, nic víc.. byl moc okatej...

Každopádně stream cinema si nezaslouží hned hodit do koše, mám sice starost o jeho dlouhodobější fungování, a dostatek uživatelů, ale tu šanci si zaslouží.

Pro ty, co váhají mohu jen říci, že po zaplacení na kra.sk vlastně nepoznají rozdíl mezi starým a novým stream cinema. Zdá se mi, že je i svižnější, ale to nemůžu tvrdit s jistotou..

Jen doufám, že přestane zával aktualizací a komplikací při nich a že se vše vrátí do starých kolejí i když na kra.sk (raději budu platit někomu, kdo vyvíjí doplněk, který používám, než někomu, kdo na něm pouze parazitoval).

Když budou i hezky aktualizované filmy a větší kvality streamů, bude to fajn.. Teď jsou!!!

možná bych za pár měsíců využil i možnost volby automatického strhávání z karty, neměl bych s tím problém, pokud by vše fungovalo, ale to až po čase...
#71
Co je trochu problem s kra.sk je rychlost. Zhodou okolnosti som pozeral Le Mans este na WS, a chcel som ho dopozerat cez kra.sk na tej istej kvalite a sekalo to. Musel som to znizit. Snad sa to vychyta.

Btw. strasne sa bavim na tych diskusiach na FB. Ja som zacinal co sa tyka stahovania s Napsterom a teda som si uz niekolko tych sluzieb preskakal. A tamti mantaci stale nechapu, ze ide o nelegalne pozeranie a cakam, kedy to nahlasia na SOIku. Takze sa obavam, ze toto je zaciatok konca.....
#72
Ahojte, vie mi prosim niekto poradit, kde by som na kra.sk nasiel "Historie stahování" ako je na https://webshare.cz/#/history ? Dakujem
#73
Kra.sk mi tiez poobede blblo a sekalo pri 1080p filmoch. Teraz som skusil 2 filmy v 4K a prekvapivo ani 1x nesekli.
#74
Vie mi niekto poradit ako stahovat filmy na android tv cez kra.sk? Cez webshare som len podrzal tlacidlo OK a mal som vyber, 

Ďakujem

Neriešim či cez webshare alebo kra ide stream cinema hlavne nech ide, mám zaplatených 400 dní na webshare a asi pridem o ne ale stale je stream cinema to najlepsie co u nas existuje a aj najlacnejsie!!!

Do budúcna by nebolo zlé spraviť aj iptv so sportmi 😂😂😂😂


Dakujem vsetkym ktory sa podielaju na STREAM CINEMA!!!
#75
Zaplatil jsem kra.sk a jede bez problemu!
#76
Souhlas s Luckyboy,jde o princip... o kseft samozrejme take,ale hlavne pricip.Skoda.
#77
Luckyboy Napsal(a):Čtu to tu po sobě a úplně si přijdu zaujatej, to zas nechci... Jen jsem chtěl říci, že přechod mohl být pomalejší, nic víc.. byl moc okatej...

Každopádně stream cinema si nezaslouží hned hodit do koše, mám sice starost o jeho dlouhodobější fungování, a dostatek uživatelů, ale tu šanci si zaslouží.

Pro ty, co váhají mohu jen říci, že po zaplacení na kra.sk vlastně nepoznají rozdíl mezi starým a novým stream cinema. Zdá se mi, že je i svižnější, ale to nemůžu tvrdit s jistotou..

Jen doufám, že přestane zával aktualizací a komplikací při nich a že se vše vrátí do starých kolejí i když na kra.sk (raději budu platit někomu, kdo vyvíjí doplněk, který používám, než někomu, kdo na něm pouze parazitoval).

Když budou i hezky aktualizované filmy a větší kvality streamů, bude to fajn.. Teď jsou!!!

možná bych za pár měsíců využil i možnost volby automatického strhávání z karty, neměl bych s tím problém, pokud by vše fungovalo, ale to až po čase...
Ale niesi zaujaty , velmi si to trafil , riesi sa to testovacou prevádzkou a tiez velmi pochybujem o speed rovnocennosti ako som uz uviedol male matematicke okienko, ktore mimochodom zmazali aj s celym vlaknom.
Ak realne je 70000 klientov a len 10 percent by pozeralo sucasne 8Mbit tak kra potrebuje konektivitu 56Gbs
ak by pozerali vsetci 560Gbs a to nehovorim o 4K veciach.
Teraz odhadujem na kru preslo cca percento a uz to seka... Cize nazov domeny nenaznacuje Krasku ale skor ladovu kru...
#78
Nemám problém s tím jestli to je na Websharu nebo na Kra.sk, jediné čeho jsem si všiml, tak že Webshare mi jel rychleji, rychleji šlo přeskakovat kapitoly, rychleji šlo film či seriál spustit. Rychlost stahování z Webshare jsem měl cca. o 500-600 Kbps rychlejší. Než je to na Kra.sk, ale možná je tohle kvůli geolokaci a Slovákům to pojede rychleji než Webshare. Takže tím nechci tvrdit, že by Kra.sk bylo pomalejší. Byl jsem vždycky se SC velice spokojenej a jsem i nadále, jen ta rychlost na Kra mě malinko trápí, byl jsem zvyklý o trochu víc a při 4K HDR s TrueHD nebo DTS-HD zvukem to už kolikrát nedám bez menšího zaškubnutí.
#79
Zdravim,
- updatol som addony z cder.sk repositara
- zaregistroval (aj zaplatil) konto na kra.sk (vcera kartou online)
- pridal som kra.sk konto do SC

a napriek tomu mi SC vypisuje (po vybere stremu) ze "nemate aktivne predplatne" a stream sa nespusti....
.. pls help.

(opakovane na MAC OS/android krabke Mi/XBOX ONE ... vsade rovnaky vysledok
kto pomoze?
..::mekong
#80
zdravim ako ste spokojní s prehrávaním väčšých filmov z uložiska kra
moje postrehy : do 25 gb celkom ok , všetko viac ako 25 gb uplne v prdeli , nonstop sekanie (pomaly zdroj atd...)

na WS všetko bez problémov slapalo, som zvedavy ako to celé dopadne , kra je uplne nová služba som zvedavy ako sa to celé zvládne


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)