• 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.24
#81
Zdar, mam Raspberry pi3 a na nem Libreelec 9.2.1. Po updatu na novou verzi SC (1.3.24) nejde u zadneho filmu ani serialu z Webshare zvuk. Je problem u me nebo v SC? Dik
#82
Zdravím Všechny
Mám v okolí pár lidí kterým končí předplatné na webshare cz.Otázka je mají tam platit dál a pojedou jim filmy nebo musí zaplatit pouze na   kra.sk?
Tohle je hodně důležité a byl bych rád kdyby se k tomu někdo srozumitelně vyjádřil ..děkuji
#83
Tiez by som poprosil o info ziaden aktivacny mail mi nedosiel
#84
(24.04.2020, 19:59)avenged Napsal(a): Ahoj, mám zaplacené členství na Webshare ještě na půl roku. Doplněk jsem aktualizoval na verzi 1.3.24 a pri pokusu o spuštění filmu mi doplněk píše, že "Nemáte aktivní předplatné", podobně se doplněk choval i při aktualizaci na verzi 1.3.23,ale to pomohl restart Kodi, což nyní nepomáhá. Kde je prosím chyba? Díky.


Ten isty problem.
#85
(24.04.2020, 18:40)Ramifinn33 Napsal(a):
(24.04.2020, 18:04)Turbo1980 Napsal(a):
(24.04.2020, 17:05)Turbo1980 Napsal(a): Zdravim, potreboval bych poradit mam librelec kodi 18.x sc  1.3.21 a nejde mi provest aktualizace na novejsi verzi. Prestalo mi vse fungovat vyberu vyberu film->kvalitu-> a pak uz nic. Myslel jsem si ze stara verze bude fungovat aspon jeste chvilku nemam moznost pc... Dopnek instaluji z reporitare cz&sk... Diky jak to udelat primo pres kodi. Dekuji vsem za rady
Uz se mi povedlo aktualizovat. Ale mam ted jinaj problem musim mit ucet i kra.sk hlasi mi to invalid username? Dekuji za info
Taky jsem nad tím tápal, stačí pro server kra.sk nevyplňovat přihlašovací údaje. Pokud jsi se registroval na kra.sk a v SC vyplnil i přihlašovací údaje pro kra.sk je smaž v nastavení SC a vyplň pouze pro webshare. Pokud máš aktivní účet na webshare jede to v pohodě.
#86
Však si dávajte pozor aký stream si vyberáte. Ak máte účet Webshare tak pred súborom máte "w" a ak máte účet na kra tak je "k". Alebo si dajte skin Aeon Nox a bude vám vyhadzovať len dané stream z toho účtu na ktorý sa prihlásite v nastavení. 
bbaron odviedol skvelú prácu nielen doplnkom ale postupom nastavenie. A za to mu ďakujem a vždy budem na jeho strane nech je to akokoľvek.
 
Všetko je tu popísané a bolo to aj na predchádzajúcom fóre. To že ste lenivý čítať a len kladiete otázky je váš problém. Buďte radi že to všetko pre vás spravil a nájdite si všetko tu sami. Stačí čítať. Ja som sa riadil návodom a nemal som najmenší problém. Trvalo mi to vždy max 3 minúty.

A jasné napísal ako to bude s Webshare a s Kra. A aj keby ste si museli zaplatiť oba účty tak je to zlomok ceny z toho čo by vás to stálo legálne. Tak už neplačte nad každou korunou alebo eurom.
#87
Ahoj podařilo se mi instalovat SC 1.24. Jak na TV box s Coreelec tak na PC. Jediný drobný problém je ,že ani na jednom zařízení mi nefunguje záložka poslední sledované u seriálů ani filmů. Poslední sledované vidím pouze v trakt.tv a to z verze SC 1.22. Nefungují ani fajfky u jednotlivých dílů. Vzhled mám nastavený na Confluence. Jen tak mě napadlo nedalo by se doplnit v nastavení automatický výběr streamu tlačítko priorita webshare nebo kra.sk
#88
Tak vlastne nezáleží na skine. Vyplňte prihlasovacie údaje len na ten server kde máte účet.
#89
(24.04.2020, 21:29)sirgo1 Napsal(a): Tak vlastne nezáleží na skine. Vyplňte prihlasovacie údaje len na ten server kde máte účet.
Nemám problém s jinou funkcí SC 1.24, všechno funguje super jen ty poslední sledované né a né rozchodit. Kdysi dávno v Kodi 17 a něco, byly problémy ve skinech. Ve skinu Confluence nefungovaly fajfky taky. Po přepnutí na základní skin bylo vše ok.
#90
(24.04.2020, 21:43)dangerouse Napsal(a):
(24.04.2020, 21:29)sirgo1 Napsal(a): Tak vlastne nezáleží na skine. Vyplňte prihlasovacie údaje len na ten server kde máte účet.
Nemám problém s jinou funkcí SC 1.24, všechno funguje super jen ty poslední sledované né a né rozchodit. Kdysi dávno v Kodi 17 a něco, byly problémy ve skinech. Ve skinu Confluence nefungovaly fajfky taky. Po přepnutí na základní skin bylo vše ok.
Teraz som to skúšal a funguje mi to normálne. Ale viem že predtým som mal problém v tom že mi to síce zobrazilo medzi poslednými sledovanými, len mi nezobrazilo čas kde som prestal sledovať. No neriešil som to, lebo je to maličkosť. A som rád že niečo také ako SC je. Veď zober ako sme fungovali pred pár rokmi 😀
#91
Zdravím, vie niekto už povedať či pokracovat s predplatným na webshare alebo zaplatit kra.sk z hladiska sledovanie filmov
Dik
Dik všetkým za kvalitnú prácu a aktualizovaný doplnok.
#92
Mám Webshare, dávám při výběru
"w" a stejně mi hlásí, že nemám předplatné, něco pustí, něco ne. A ještě k tomu predplatnemu, relevantní odpověď, jestli WS, nebo Kra, a jak to bude do budoucna, jsem nikde nenašel.
#93
Ahoj, nevíte někdo prosím proč na Win10 nefunguje "poslední sledované" a co s tím? Na androidu tenhle problém nemám.
Díky za tipy.
#94
(24.04.2020, 15:03)wolfjunior Napsal(a): @emikiov: Postupoval jsi podle návodu: https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU ??
 
ano presne tak isto
#95
Ahoj.
Po provedené aktualizaci mám problém, že nemůžu najít žádný film. Ani program TV na Dnes či 14 dní. Už jsem všechno smazal a nainstaloval dle návodu zde na foru, abych něco nepřehlédl. Podívám se maximálně co mám v oblíbených a nebo co jsem shlédnul. Něco nového vůbec. V telefonu to funguje. Před aktualizací to fungovalo.
#96
(24.04.2020, 22:27)noise Napsal(a): Ahoj, nevíte někdo prosím proč na Win10 nefunguje "poslední sledované" a co s tím? Na androidu tenhle problém nemám.
Díky za tipy.
Taky mi to nejde, ale kdyby nefungovalo celé SC bylo by to horší. Asi zkusím nahodit celé Kodi znovu a dám vědět
#97
Ahoj, po nejakem vrtani a testovani se zda ze po updatu (vcetne pridani a instalace z noveho repo) nefunguje dobre auto stream selection. Pokud je zapnute vzdy mi voli jako primarni kra.sk a tam nemam predplatne. Po vypnuti auto selectu jde z webshare normalne pustit.
#98
Po aktualizacii nefunguje. Keď pustim film stále vypisuje nepodarilo sa prihlasiť kra - ale ja mam prihlasenie cez webshare a len tam mam vypisane meno heslo. Takze preco stale chce to prihlasovať cez kra? Ďakujem za odpoveď
#99
(24.04.2020, 23:29)maten Napsal(a): Ahoj, po nejakem vrtani a testovani se zda ze po updatu (vcetne pridani a instalace z noveho repo) nefunguje dobre auto stream selection. Pokud je zapnute vzdy mi voli jako primarni kra.sk a tam nemam predplatne. Po vypnuti auto selectu jde z webshare normalne pustit.

Ako vypnem auto select nech mi to ide cez webshare?
Ja mám ten istý problém mám webshare ale stále vypisuje že sa nepodarilo prihlásiť ku kra.sk prosím ak viete poraďte


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)