• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
@"Adam001" 10MBps je 100Mbps, co nieje podla mna malo .... ano pre niektore 4K HDR to je malo, ale takych ludi, ktory to mozu pozerat a aj pozerali bolo naozaj malo v porovnani s ostatnymi uzivatelmi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@BBaron , na Parabole cz. robia ankety , momentálne akú veľkosť paraboly používame , možno by si mohol niekde pripnúť anketu na akom zobrazovacom zariadení ľudia doma pozerajú a vypísať tam možnosti na kliknutie. ( 4k , FHD ...) , " ale takych ludi, ktory to mozu pozerat a aj pozerali bolo naozaj malo "
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
  Odpovědět
Ja som včera pozeral seriál Star Trek: The next generation -  a súbory o veľkosti 300 MB mi nechcelo prehrávať???... tak teda neviem ako je to s tou rýchlosťou. 4K ani neriešim. Vie tu niekto normálne napísať aký limit je na jedného užívateľa na KRA.SK? Mne to pripadá ako keby to bolo agregované a keď sa napojí veľa ľudí tak je to v pixxxx. Confused

Bol by som rád BBaron keby si to tu napísal, aspoň sa potom predíde jednotlivým spamom?!   Huh

Ďakujem.
Zonepi ODROID-N2 4GB CoreELEC Edition/X99 RK3399 4/32GB Android 7.1 Cool
  Odpovědět
(12.05.2020, 16:06)AndyS007 Napsal(a): Ja som včera pozeral seriál Star Trek: The next generation -  a súbory o veľkosti 300 MB mi nechcelo prehrávať???... tak teda neviem ako je to s tou rýchlosťou. 4K ani neriešim. Vie tu niekto normálne napísať aký limit je na jedného užívateľa na KRA.SK? Mne to pripadá ako keby to bolo agregované a keď sa napojí veľa ľudí tak je to v pixxxx. Confused

Bol by som rád BBaron keby si to tu napísal, aspoň sa potom predíde jednotlivým spamom?!   Huh

Ďakujem.
no ja mam taky pocit ze je to umyselne priskrtene na uzivatela 11Mbit...K tomuto by sa mohol vyjadrit niekto kompetentny nech vieme na com sme, aby som necakal zazraky a neskusal ci mi niekedy pojde aj subor s vacsim bitrateom...
  Odpovědět
(12.05.2020, 16:17)Adam001 Napsal(a): Ešte by som mal otázku k meraniu rýchlosti v plugine - Speedtest. Nameria mi na webshare cca. 11 Mbps a na nejaký iný server cca. 75 Mbps. Nezdá sa mi to meranie na webshare. Nie je to práve rýchlosť na kra.sk? Pretože to by tak odpovedalo. Ak si totiž dám sťahovať z PC z webshare, tak využijem komplet linku, to znamená skoro 100 Mbps. takže tých 11 Mbps na webshare je evidentne blbosť.

Pokiaľ by tých 11 Mbps bolo na kra.sk, tak by to bola tragédia, hlavne ak je to teraz poobede, večer to bude ešte zahltenejšie a pomalšie.
no presne - mne to ukazuje tiez tych cca 11 a myslim ze je to test na kra.sk a preto si aj myslim ze je to umyselne skrtene...ten druhy server je podla mna server poskytovatela pripojenia...
  Odpovědět
Tak tak, vcera vecer (11.5.) okolo 21:00 - absolutne bez sance spustit cokolvek....a ak sa nakoniec podarilo, tak mi kodi prehral iba nabufferovane data a po chvilke stop.
kra.sk proste evidentne nestiha.
  Odpovědět
(12.05.2020, 16:54)BBaron je kokot Napsal(a): Tak to je snad nad slunce jasne, ze UZ je to omezeny, aby si nestezovali aspon  ti, co cumi na SD kvalitku Big Grin ale nebojte, kluci z kra.sk na tom makaj od rana do vecera Big Grin tak honem kupujte predplatne, at jeste neco zbyde Big Grin

Jo a co ten Pytkin a spol.? Uz vlez baronovi do ty jeho prdele uplne, ze neni ani videt?
tak zas si myslim ze to chce ozaj chvilu cas kym sa dokupi HW, vyladi sa to...Ale snad sa to do konca mesiaca vyladi...Tuto sancu by chlapci mali vyuzit, len mi to cele pride dost amaterske - chcelo by to viac informacii nech sa situacia upokoji...
  Odpovědět
Nemienim tu dalej riešiť povahy kedže vy ste už známy tým že za korunu a zvlášť česku vole
čo už ani na E55 holky neberou , si necháte aj koleno vrtat , nuž tak kde domov muj ? , porozmlýšlaj  Smile
pozdrav roztraseného prezidenta Zemana  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Vyjadril som sa kedysi velmi jasne všetko potrebuje svoj čas
ale stále dookola to isté , nejde mrzne pomalé , no a čo , každé začiatky su ťažké 
tak boha použite doplnok subory online kým sa to doladí , na krask je to v plienkach
alebo sosáč alebo stiahnuť stream na hdd a pustiť  ,  posledný komentár nemienim si kaziť dobru náladu --------------
plná podpora odo mna pre BB a všetkým na pozadí príbehu ----------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
To som zvedavý kdo ti bude na tej alpha či beta verzii  doplnať databázu stream vo svojom volnom čase ?  Big Grin
 ---- this is the end ---- pohodový den všetkým -----
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
prispejem nieco k topiku
tak dnes poobede o nicom, kazdych 5 minut prazdny buffer
moje testy: subor img, velkost 1GB 
ws  upload 3,6MB/s+- 0,3MB  to iste download 33,8 MB/s  +-0,6 MB
kra upload 3,3MB/s +- 8,2 +- 4MB priemer cca 6MB/s
kra je zhruba na cas 8x pomalsi.
kto neveri nech skusi, pripadne sa podeli o meranie.

ten upload je moj limit to je jasne.
  Odpovědět
(12.05.2020, 17:23)Han Solo Napsal(a): Nemienim tu dalej riešiť dement povahy kedže vy ste už známy tým že za korunu a zvlášť česku vole
čo už ani na E55 holky neberou , si necháte aj koleno vrtat , nuž tak kde domov muj ? , porozmlýšlaj  Smile
pozdrav roztraseného prezidenta Zemana  Big Grin
Koukám že argumenty došli, co ?
  Odpovědět
existuje doplnok webshare kontextove menu...konekt priamo na webshare prostrednictvom SC...teraz som pozeral 4k hdr uplne bez problemov (ad astra 60 GB)...Ale ine som chcel, pockam si kym sa vyladi kra, zatial budem pozerat cez webshare...Radsej podporim autora BBarona a jeho dieta Smile narobil sa na tom dost...aj ked on bude pochopitelne z jasnych dovodov tvrdit ze s uloziskom nema nic spolocne Smile
  Odpovědět
ten speed test som vysvetloval ma xbmc-kodi fore. Meria sa tam rychlost na webshare.cz nie na kra.sk druhy server podla speedtest serverov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Pánové kra.sk nestíhá a to ví všichni, zbytečné to stále řešit. Postupně by se to snad mělo jen lepšit. Zapomeňte na ješitnost a buďte rádi jak to dopadlo. Konkurence je vždycky velké plus. Minimálně se trošku rozloží zatížení ws a kra.sk a budeme mít z toho profit všichni Smile Osobně bych nejradeji zůstal u BBarona, za ty dlouhé roky špičkové práce a neskutečné ochoty. Nemohl jsem najít jeden film defacto nikde nebyl se slušné kvalitě , poprosil jsem bbarona na fóru a za pár dní byl v sc! A toho si fakt cením. Lidi tady kvůli 20e dělají histerii jako by byl konec světa. Tedka se jen ukazuje, že největší zlo bylo rozšířit SC mezi lidi, kteří nemají ani tucha o čem je řeč, pak to dopadá, že na Fb i tady vyřvávají úplní troubové, jako by je snad někdo okradl..
  Odpovědět
(12.05.2020, 17:40)Han Solo Napsal(a): Vyjadril som sa kedysi velmi jasne všetko potrebuje svoj čas
ale stále dookola to isté , nejde mrzne pomalé , no a čo , každé začiatky su ťažké 
tak boha použite doplnok subory online kým sa to doladí , na krask je to v plienkach
alebo sosáč alebo stiahnuť stream na hdd a pustiť  ,  posledný komentár nemienim si kaziť dobru náladu --------------
plná podpora odo mna pre BB a všetkým na pozadí príbehu ----------------

počuvaj ty mudrlant, kra pýta viac za mesačne predplatne ako WS, tak ak pýtaju viac malo by to šlapať aspon tak ako na WS, pochopil by som ,keby kým to nebude stabilne, pýtali nejake symbolicke predplatne , napr 2€

inak je to len trapenie pre všetkých, a nakoniec odradia viac zaujemcov ... Big Grin Big Grin Big Grin
  Odpovědět
Tak je pravda, že aktuálně je to velmi zlé a neznalí už tomu do budoucna asi šanci nedají, což by byla škoda, pokud se vše urychleně vyřeší. Otázky typu "taťko proč se to seká" , "tatí zase je tam to kolečko" , už mě taky pěkně točí Big Grin
  Odpovědět
Dohnal si ma do extrému
takže za káblovku / internet / servery / uložiská atd dám bez problémou každý mesiac cca 50 ečiek
ale to taký asocíál ktorý len vyplakáva 2 eurá hore 2 eurá dole asi nepochopí
zdvihni  zadok začni sa kývať začni makať a potom si možeš dovoliť všetko čo chceš
prvoradá je rodina nech maju všetko čo potrebuju ,na to je chlap
a potom ostávaju aj veci na koníčky ale to by si sa musel prestať válať na sociálnom urade maroško 30
tak nech sa ti v živote darí -----------


----------- A necituj mi príspevky dakujem ------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Mám taký návrh , uverejnite tu každých 12 hodín parametrický graf vyťaženia kra.sk , počtu klientov atd. Optimálne 5 dní dozadu.
Ak tam uvidíme ako na tom "pracujú", možno si to niekto kúpi. Zatiaľ je tu kopa klamstva o tom , že to potrebuje čas.
V sieťovej technológii nieje problém čas , ale kapacita...
  Odpovědět
xiaomi : ale navysenie kapacity moze znamenat kupu vykonnejsieho HW a to chce vacsinou cas .. V Lidli to nepredavaju ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)