• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
@"dancool" neodpovedal si na otázku išlo ti to niekedy na tej telke alebo riešiš nový TV kde sa to snažíš prvýkrát rozchodiť je jedno komu
Preto som ti kazal stiahnuť jeden film aby si ho overil bez doplnkov lebo to čo popisuješ pravdepodobne nieje problem doplnku SC
  Odpovědět
(12.05.2020, 10:45)BBaron Napsal(a): @"dancool" sprava sa ti to fakt divne ... spustil som si ten isty stream a islo mi to bez problemov. Jedine co mi napadlo je, aby si vypol synchronizaciu audio a obrazu. Potom by som skontroloval volne miesto na disku, ze ci sa ti nahodou nezaplnil disk. To bude treba premazat, telky maju tento neduh, ze maju malo miesta za velmi vela penazi....Ak ani toto vsetko nepomoze, tak mozno skusit vypnut Mediacodec pre SD ... viem, ze som ti v podstate napisal nieco pocinsky a ze tomu asi moc nerozumies, ale tak skus si co to o tom precitat
nevim co se stalo ale od včera to už zase funguje tak se to spravilo přes noc asi samo    ale i tak dekuji za pomoc a čas
  Odpovědět
Mám RPi 4 a LibreELEC 9.2.1, TV, 1920x1080 @60
Po migrácii na Kra.sk sa mi občas stáva, že počas pozerania filmu zamrzne Kodi (nereaguje na diaľkové ani na bezdrôtovú klávesnicu). Pi je živé, dá sa pripojiť cez ssh a zabiť 2 kodi procesy a kodi ožije alebo rovno reboot.
Čiacne pomohlo keď som vypol synchronizáciu frekvencie podľa videa (asi neboli povolené všetky potrebné frekvencie). Dovtedy to na "Román pro pokročilé" mrzlo spoľahlivo vždy.
Log nemám, doma budem až cez víkend, potom dodám, ak bude treba. Pýtam sa ak sa to niekomu stalo a podľa symptómov vie kde je problém.
Ďakujem

Edit:
možný problém je aj odladenosť RPi 4, túto možnosť beriem do úvahy, zatiaľ sa snažím vylúčiť možné príčiny
  Odpovědět
Ja osobne neodporucam pouzivat RPi na taketo nieco. Radsej investuj do android boxiku a budes to mat este lacnejsie.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ja mam Kodi s SC rozbehane na 4ks RPi 3 a v pohode. Ja osobne mam RPi3 skoro 2 roky a nic vyzsie spomenute sa mi nedeje. Co by si ale riesit mal je jeho chladenie. Ja mam na CPU nalepeny hlinikovy chladic, obcas sa bez neho stavalo, ze sa RPi spomalovalo pri prehriati. RPi nie je zle, ale treba sa tomu povenovat. Ked budem robit update, pojdem ale do android krabicky, ako pise bbaron. na toto su vhodnejsie a za tie peniaze ponukaju lepsi vykon co sa ti pri pozerani filmou, ak nepozeras SD kvalitu, urcite zide
  Odpovědět
Vďaka za odpoveď.
Kupoval som ho rovno s chladičom a síce ešte model pred opravou USB-C, ale mám redukciu z microusb, tak by malo byť ok aj napájanie. A naviac mrzne len Kodi, RPi nie.
Krátko po sebe bol update SC, zmena na Kra a update LibreELEC na 9.2.1 a v tom čase sme doma nič nepozerali, tak to môže byť čokoľvek Smile Nechcem tu preto spamovať, skúsil som sa spýtať, ale v sobotu si z testovacích dôvodov čosi pozriem a ak zamzne pozriem log.

Ja nejako neverím nelicencovaným androidom a tie licencované v podstate nie sú a niektoré sú drahé.
Dosť ma láka kríženec ChromeCastu a Android TV od Googlu
https://www.theverge.com/2020/3/10/21173...ast-remote
  Odpovědět
(12.05.2020, 12:52)MCator Napsal(a): Ahoj, stala se mi takova vec vcera z niceho nic kdyz jsem se pokousel pustit dalsi epizodu serialu na SCvyskocila hlaska error s popisky server error. Od te chvile nejde SC ani zapnout hned vyskoci stejny error. Do te doby bezelo vse bez problemu, vyzkousel jsem aktualizaci, vypnuti, restart, i cely laptop ale nic nepomohlo. Bezim na OS X 8gb ram, kodi v18.5 Liea. Nemam tuseni co se z niceho nic mohlo pokazit kdyz do te chvile to bezelo naprosto bez komplikaci.
(12.05.2020, 15:41)MCator Napsal(a): Omlouvam se zdeje log https://paste.kodi.tv/egofirojil, kodi verze 18.5 Liea, operacni system macOS, verze SC 1.3.26. Dekuji

Nejdivnejsi na tom je ze to nejde na zadnem zarizeni ani na telefonu ani na jinym laptopu. Tak nevim co s tim.
  Odpovědět
MC
Cituješ sám seba ? no to pekné psycho  Big Grin
skus to reštartovať celu noc každých 5 minut  Big Grin Big Grin Big Grin a budeš bez komplikácii
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
yanick : ja som to prave nainstaloval babke na RPI2 a Synovi na RPI3 a na oboch som nespozoroval ziadne problemy ..
  Odpovědět
(12.05.2020, 14:21)BBaron Napsal(a): @"MCator", @"MarekF"  precitaj si prvy prispevok a skus sa spytat znova
Ahoj, už mi to píše, že E-mail bol odoslaný na gmail, ale nič mi nedošlo. MF

(Nový overovací e-mail si môžete vyžiadať na web-stránke)
  Odpovědět
@"MarekF" tu ti s tym nepomozeme ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(14.05.2020, 03:14)MarekF Napsal(a):
(12.05.2020, 14:21)BBaron Napsal(a): @"MCator", @"MarekF"  precitaj si prvy prispevok a skus sa spytat znova
Ahoj, už mi to píše, že E-mail bol odoslaný na gmail, ale nič mi nedošlo. MF

(Nový overovací e-mail si môžete vyžiadať na web-stránke)
do Spamu si pozeral ?
  Odpovědět
Cca od 8 večer nespustím nic většího bez sekání, ve špičce nepustím už vůbec nic. net cca 200 mbps, box jeden z nejrychlejších, s ostatními pluginy přehraju i 80 GB soubor, v čem je problém? S Websharem jsem jel ty největší soubory a vždy bez problémů. Je to problém kra nebo čeho?
  Odpovědět
bol si nejaku dobu mimo zemegule? Si lenivy si pozriet nazvy par tem? Ak nie tak si ich pozri a odpoved najdes
  Odpovědět
Funguje vám označování zhlédnutých epizod? Mě to funguje pouze při přehrání epizody, ale pokud ji chci označit jako zhlédnutou ručně, tak se neoznačí. Dělá mi to na boxu s Androidem, na Win jsem nezkoušel. Řekl bych, že dříve to fungovalo. Mám nastavenou synchronizaci přes trakt.tv

Log na https://paste.kodi.tv/suzituyonu
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(14.05.2020, 22:21)HellAngelxxx Napsal(a): bol si nejaku dobu mimo zemegule? Si lenivy si pozriet nazvy par tem? Ak nie tak si ich pozri a odpoved najdes

Ahoj, můžeš mne poučit ? Díky. Služba je pro mne oproti Webshare nepoužitelná ve špičce . Žádné změny nastavení jsem nedělal. Vše ostatní běží na jedničku.
  Odpovědět
mne do vcera vsetko islo a dnes vecer nic. kliknem na film, roztoci sa koliecko Smile a vrati ma to naspat k filmom. a ano, faq som cital a nic z toho co je tam uvedene (konk. otazka c. 7) u mna neplati.

nemam sajnu preco to zrazu prestalo ist.mam zapltene WS a aj KRA

edit: ok, beriem spat - novinky nejdu. prave sledovane ide
  Odpovědět
(14.05.2020, 23:14)GaylordYebal Napsal(a): Služba je pro mne oproti Webshare nepoužitelná ve špičce . Žádné změny nastavení jsem nedělal. Vše ostatní běží na jedničku.

Kra je nová služba a zatial to večer a v noci celkom drhne, údajne sa to rieši, ale zdá sa, že to nebude otázka pár dní, skôr pár týždňov. Veľa ľudí má teraz "Download Cinemu" Smile
  Odpovědět
A nahodit znovu Webshare je velký problém ?
  Odpovědět
ano je, myslim ze tuto temu netreba rozoberat. bbaron sa ku tomu vyjadril niekolko krat

a precitaj si tu tie prispevky a nebudes sa musiet pytat tieto veci. Webshare uz s SC nebude spolupracovat
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)