• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
No ja neviem ake su dalsie kroky, nejaky plan, casovy horizont, cokolvek od coho sa odrazit
Zatial som narazil iba na naivne prispevky obhajujuce SD stream

Ja nechcem zhadzovat BBARONa, ale podelit sa o nejake riesenie je na mieste v tejto situacii.
Ti co sa schyluju ma slepo napadnut, ano ano vsetci vieme, posvatna nezistnost, sebaobetovanie a co este?
  Odpovědět
(16.05.2020, 02:23)Pytkin Napsal(a):
(15.05.2020, 21:59)alar Napsal(a): jo, je to v hlavní čas (večer) nepoužitelné, každých 5 sekund, kvůli egu všech zúčastněných jsme prohráli všichni ... už je asi jisté, že jakmile udělají klon na webshare, i kdyby byl výrazně horší, všichni se tam "vrátí"

Vsichni urcite ne .. Ja urcite ne .. Moja mama urcite ne .. Dnes som to nahodil susedovi .. Takze ten tiez urcite ne .. 3 je malo ? vela ? Big Grin Big Grin Big Grin 

Verim ze je vela spokojnych uzivatelov .. Staci sledovat fora .. Vacsina pise, ze im to ide vyborne ..

Kdo píše, že jim to jde výborně? NEvím jak ze Slovenska, ale v CZ se to nedá ve večerních hodinách používat. Hosting je pomalý a očividně ani není v plánu s tím něco dělat. Naopak z WS to streamuje i večer bez problémů i u 60GB 4K streamu.
  Odpovědět
No že je to večer trochu problémove vieme a sme trpezlivý a počkáme si aj pol roka
tak si to vole pusť z doplnku soubory onlne a necituj príspevky je to zbytočné a akosi hlupe neboli tupé  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
neviem co cakate, ze bbaron sem da kazdy den daily report co spravil niekto, aby kra.sk lepsie fungoval? niekolko krat sa vyjadril,  ze na probleme sa pracuje. Mozno to bude trvat este tyzden, mozno mesiac, to asi nikto nevie. Neviem co ocakavate za odpoved.  a ako komunita bud bbarona podrzime a dufajme ze sa to do nejakeho casu spravi, alebo skuste alternativne moznosti.

okienko z  minulosti. Stav spoluprace SC s WS aby streamovanie aj vacsich filmov islo fungovalo bez problemov, tiez nejaku dobu trvalo.  Roky presnejsie. Bbaron odstrihol WS, asi mal ku tomu dobry dovod, ked spravil takyto krok a zvolil moznost tahat streamy z kra.sk, aj ked na taky napor nie je na to kraska este pripravena.
  Odpovědět
Osobne som cakal ze SC zakape na tom, ze niekto vypne ulozisko kvoli piratskemu obsahu (je jedno ci WS alebo KRA alebo ine...) Ake sklamanie, ze to zakapava z uplne inych dovodov - take typicke pre nas region.
  Odpovědět
(16.05.2020, 15:14)Adam001 Napsal(a): Zexheel:
Mám rovnaku skusenost, je to pomalé a lepšie HD seká, 4k ani náhodou. A ten 50 GB stream by som rád videl, to ani náhodou. Věd preto tie lepšie streamy bbaron zrušil, lebo kra na to nie je vobec pripravene.

Během dne to tak nějak funguje.... na podkres pro prcka, nějakej seriál v běžném HD apod. Když chci kouknout na něco "lepšího" večer, co si chci užít v pořádné kvalitě, prostě to během dne dám stáhnout. 2 kliky na dálkovém ovladači a večer vůbec nemusim rychlost streamu řešit... vlastně to dělám automaticky, mrknu do novinek... tohle se mi líbí, tohle se mi libí a pic pic.

A za pár měsíců se uvidí co bude...
  Odpovědět
Podle mě tenhle projekt brzo zkrachuje a s ním zmizí i Kra stejně tak rychle jak se objevil ... bohužel ... 
Kra by určitě přidalo na serioznosti, kdyby všem co si zaplatili to skvělé úložiště aspoň bezplatně prodloužili expiraci předplatného..


Každopádně neni třeba věšet hlavu Smile ... usilovně se pracuje na addonu Webshare/play , který jako někteří další také testuji a vypadá velmi nadějně! Vše jede krásně plynule z WS , tak jako tomu bylo dříve u SC ..
  Odpovědět
(16.05.2020, 23:18)Adam001 Napsal(a): Už je na testovanie aj další plugin a ten vyzerá super, profesionálne. A to je len zaciatok. Konkurencia rastie ako huby po dazdi, pre uživatela len dobre.
O jaký nový plugin jde? Díky za informaci
  Odpovědět
ano konkurencia ide raketovo je otazka casu ze tento povodny projekt padne. Vsetko to je kontraproduktivne,a nakoniec bbaron zisti ze tento cirkus vlastne bol chybou
  Odpovědět
(16.05.2020, 19:28)CaptainJack Napsal(a): Kdo píše, že jim to jde výborně? NEvím jak ze Slovenska, ale v CZ se to nedá ve večerních hodinách používat. Hosting je pomalý a očividně ani není v plánu s tím něco dělat. Naopak z WS to streamuje i večer bez problémů i u 60GB 4K streamu.

VO facebookej skupine je vela ludi , co pise ze im 50G 4K fajy idu bez problemov .. aj vecer o 20;00 .. Tak si vyber Smile

A ked uz spominas WS , tak mne z WS trhaju aj 10G 1080 subory ..  Ako je mi to uplne jedno , lebo si ich dam stiahnut na disk .. Ale neni to tak ze WS je .... a Kraska je .... .. Obidve sekaju uplne rovnako .. Kym nebola korona , chodilo WS dobre .. Posledne dva mesiace uplne zle ..
  Odpovědět
(16.05.2020, 23:08)Nekro Napsal(a): Podle mě tenhle projekt brzo zkrachuje a s ním zmizí i Kra stejně tak rychle jak se objevil ... bohužel ... 
Kra by určitě přidalo na serioznosti, kdyby všem co si zaplatili to skvělé úložiště aspoň bezplatně prodloužili expiraci předplatného..


Každopádně neni třeba věšet hlavu Smile ... usilovně se pracuje na addonu Webshare/play , který jako někteří další také testuji a vypadá velmi nadějně! Vše jede krásně plynule z WS , tak jako tomu bylo dříve u SC ..

Podle mne zase projekt nezkrachuje .. Za par tyzdnov/mesiacov krasku vyladia tak ze bude chodit lepsie ako WS .. A Webshare plugin bude uplne nahovno a WEBshare skonci , lebo sa vsetci presunu na krasku .. Bolsevikovi davam rok .. nanejvys dva ..
  Odpovědět
Podla mna hanba za kra pytat peniaze  ani rano neviem pustit film seka  nacitava ,nehovoriac vecer uz vonkoncom nie . Mam zaplatene 3   mesiace ale este jeden film som necedel dopozerat ,pritom pozeram len okolo 10 max 12 gb .dufam ze polepsi lebo plugin je super no skoda za tie vypadky
  Odpovědět
Ramzess : Skus citat co sa na fore pise .. Problem sa riesi .. Nastav si vacsiu cache , alebo zapni download a po 10 minutach spusti prehravanie z disku .. moznosti je kopa ..
  Odpovědět
(17.05.2020, 12:18)Pytkin Napsal(a): Ramzess : Skus citat co sa na fore pise .. Problem sa riesi .. Nastav si vacsiu cache , alebo zapni download a po 10 minutach spusti prehravanie z disku .. moznosti je kopa ..
Zdravím
da sa  cache nastavit aj niekde vo kodi , zatial používam ares wizard, trosku sa to zlepsilo ale pri filme nad 30gb to aj tak nepomáha
  Odpovědět
(17.05.2020, 12:47)norberto15 Napsal(a): Zdravím
da sa  cache nastavit aj niekde vo kodi , zatial používam ares wizard, trosku sa to zlepsilo ale pri filme nad 30gb to aj tak nepomáha

Jasné, že sa dá, stiahni si film na hdd.  Big Grin  Nechápeš že ti to nepomôže, keď je server pomalýýý!!!! Idea
  Odpovědět
ja pouzivam harddiskovy cache a to funguje 100% .. ziadne sekanie ..
  Odpovědět
nechapem bbaron...pokial nebude sluzba kra.sk plne funkcna mohol si ponechat to kontextove menu...aj tak sa to da obist, mohol si si usetrit robotu...je to tvoj doplnok, tvoje rozhodnutia - mylsim ze v tomto pripade si zvolil nepsravne riesenie a plno ludi si tymto svojim pristup odradil...
  Odpovědět
@asgaroth
koho tým zablokovaním kontextového menu odradil? Ľudí čo na neho nadávajú, majú účty na Webshare, sú neplatiči na Kra len sú na ňom registrovaní a ešte sa vysmievajú ako parazitovaním na jeho SC ho dokázali odrbávať? Plne súhlasím s BBaronovym riešením zablokovania.
  Odpovědět
(17.05.2020, 16:41)Pytkin Napsal(a): ja pouzivam harddiskovy cache a to funguje 100% .. ziadne sekanie ..

Co mysliš tím HDD cache? Jako že to není do RAM, ale ukládá se cache na HDD.
Můžeš mi říct návod? To se nějak nastavuje v advancedsettings.xml?

Já mám nastaveno tohle:

<advancedsettings>
    <cache>
  <buffermode>1</buffermode>
        <memorysize>786432000</memorysize>
        <readfactor>20</readfactor>
        <curlclienttimeout>45</curlclienttimeout>
    </cache>
    <gui>
        <algorithmdirtyregions>3</algorithmdirtyregions>
        <nofliptimeout>0</nofliptimeout>
    </gui>
    <videoscanners>
        <ignoreerrors>true</ignoreerrors>
    </videoscanners>
</advancedsettings>
  Odpovědět
(06.05.2020, 22:05)rimko Napsal(a): @rimko Podle tvojí rady, dávám svou. Když to nedělá to co má, tak to tedy přejmenujme na DownloadCinema a je to. Pak už nikdo nebude kritizovat, že jsou pomalé stream. Tongue
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)