• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Skin SC 1.0.2
#1
Heart 
Vyhodil som na svet upraveny skin Estuary pre Kodi Matrix. Je dostupny v cder.sk repozitari. Ak budu nejake pripomienky, poznatky, navrhy sem s nimi .... treba si vsetko pozapinat v nastaveni vzhladu, inak nebudete mat ziadne polozky ... je to tak naschval, aby sa to default nenatahovalo vsetko

Nazvy tam su zatial napevno, takze to snad nejako prezijete ;-)
vsetky polozky na Home obrazovke:
   

Nastavenie poloziek je v Nastavenie -> Prostredie -> Vzhlad -> Konfigurovat vzhlad -> Polozky hlavnej ponuky

1.0.2
  • opravene drobne chyby (funguje navigacia sipkami)
  • pridane vyhladavanie do hlavnej ponuky
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
Ahoj,
skin funguje, jen mi pořád vyskakuje: Historie neobsahuje žádné položky. Co s tím?
  Odpovědět
#3
musis pockat na update, ale si prejdes vsetky polozky z hlavneho menu a nieco das prehrat. Na kompe, kde to testujem mam v kazdom zozname nejaku polozku, takze sa mi toto nestalo. Ked som to potom skusil hodit na telku, tak som na tento problem prisiel ... Dokonca aj ked sa polozky nezobrazuju, tak to hadze tuto chybovu hlasku. Toto este musim opravit....potom este ked sa tento zoznam nezobrazi, tak je tam "neviditelna" polozka a tym padom sa to divne sprava ... budem toto musiet este vecer poriesit.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
mne tam chýba zobrazenie teploty CPU a lokácia počasia.
asi, že som na to zvyknutý z Estuary Stream Cinema

a z hlavnej ponuky:
-SC Serialy niekedy nevidno na akom widgete sa nachádzam + nezobrazuje kategórie
-SC koncerty sa na widgety ani nedostanem
-SC dokumentarne detto, no nie vždy

ale chápem, že je to v štádiu vývoja
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Kodinerds, FireTV Stick 4K Max Nexus, X96 max+ Slimbox ATV Matrix
  Odpovědět
#5
@"mental.disease" co znamena pre teba lokacia pocasia?
# serialy: tam sa pouzivaju systemove widgety, ktore sa daju upravit. Na akom zariadeni to pouzivas?
# koncerty/dokuemnty - toto je bug s historiou, ktory som objavil potom, co som vyhodil von prvu verziu. m usim upravit plugin aj skin, aby to fungovalo spravne
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
*Lokalita počasia, to nie je až tak dôležité. Taktiež tá teplota CPU, bo nie každé zariadenie to vie korektne zobraziť. Viď. screenshot z mobilu. Za dosť dôležité považujem zobrazenie dňa a dátumu.

*V SC serialoch proste nezobrazuje widgety s kategóriami ako pri SC filmy - hore prvá lajna - posledné sledované, vyhladávanie, novinky...

*zariadenie na ktorom používam Matrix je v podpise.

*a ešte mi napadla jedna vec. Estuary SC (Kodi 18.9) zobrazuje nad widgetom názov, žáner, jazykovú mutáciu príp. tit. + vlavo na mieste hl. menu potom popis filmu.
very clever. vid screenshot.

ps: vložiť sem obrázky je docela fuška. z https to vobec nejde..


Přiložené soubory Miniatury
           
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Kodinerds, FireTV Stick 4K Max Nexus, X96 max+ Slimbox ATV Matrix
  Odpovědět
#7
Ahoj , ak mne sa páčila textová info o filme / seriály / rozprávke ktorú som videl keď som sa kurzorom "postavil" na film.
Vďaka.
  Odpovědět
#8
Ahoj,ja by som zase poprosil o trakt aby sa dal zobrazit na hlavnej obrazovke.
Dakujem.
  Odpovědět
#9
@"mental.disease" pokusim sa to vsetko spravit ... nieje to uplna hracka, zatial sa iba zoznamujem so skinovanim. serialy v aktualnej verzii nezobrazuju kategorie, v mojej dev verzii to mam opravene. Uz by som to aj vypustil aj von, ale neviem, preco sa mi nechce focusnut polozka z menu od serialov nizsie. Ak dam sipku do prava, tak sa mi focusne posledny riadok z filmov. aby si sa dostal na aktualne viditelnu skupinu, treba dat sipku dole Big Grin a potom to funguje ako to ma. Kontroloval som si IDcka group a vsetko mi sedi ... budem musiet zistit, kde je problem a potom vyhodim plugin ci uz pre skin, alebo samotny SC.

@"hitman222" trakt zatial nemam spraveny v plugine, tak ho zatial neviem hodit ani do skinu
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
No to som si všimol, že ukáže kde sa nachádzam až po klik šipkou dole.
Najprv som sa orientoval podla pozadia, že kde sa nachádzam, ale v SC Sport to hádzalo obrázky z koncertov Smile
ODROID-N2 4G CoreELEC 9.2.8, Bravia KD-65XF9005 Kodinerds, FireTV Stick 4K Max Nexus, X96 max+ Slimbox ATV Matrix
  Odpovědět
#11
Tento skin bude len pre matrix či aj pre leiu? Zatiaľ sa veľmi nehrniem do aktualizácie kodi (coreelec)
a používam skin aeon nox silvo ale skusil by som zmenu skinu.
  Odpovědět
#12
nevím jestli je chyba u mě, ale když chci vyhledat film podle roku nebo třeba žánru tak mi to z nabídky SC film nejde a musím jít cestou: Doplňky - Stream-Cinema - vyhledávání - Filmy - dle roku. Stejný problém mám i u seriálů, nešlo by prosím to vyhledávání přidat k SC filmy, když na ně kliknu v nabídce, v současné době když půjdu cestou: SC Filmy - vyhledávání tak mi to nabídne pouze možnost zadat název filmu, který chci vyhledat ale už ne tu zbývající podnabídku.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#13
Vyhladavanie priamo z hlavneho menu by bolo super- v prilohe. Popis filmov vlavo pri scrolovani v menu, do serialov pridat polozku netflix ako vo filmoch (+: vdaka
Hlasku ohladom historie vypisuje tiez na TV.
Meccol M8SproL


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#14
@"lubosrol" pridane do novej verzie skinu 1.0.2
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
ďakujem za skvelú prácu aj ohľadom skinu Smile
MiBox3 + Mi Stick, KODI 20.2
  Odpovědět
#16
Ahoj, nešla by pridať Integrácia Skylink archivu do LiveTV & PVR ako to bolo u starého skinu?

Ďakujem za super prácu.
  Odpovědět
#17
@"hitman222" niesom autorom stareho skinu. To ako funguje skin sa este len ucim a na prvom mieste bude pre mna integracia SC do pluginu. Live TV/skylink nepouzivam, tak neviem ci mi pojde skylink bez predplatneho a ci budem vediet spravit to, co tam chalani spravili. Mozno casom sa k tomu dostanem.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
Byla by moznost dat u filmu kategorii i novinky dabovane? Diky

Update: vyreseno vedle v jinem dotazu. Diky za skvelou praci Wink
  Odpovědět
#19
@"BBaron" Až budeš mít trochu času, tak by bylo super přidat do skinu možnost připnutí "Watchlist" . Teď to jde jen tak, že ho přidáš do oblíbených a nejsou vidět u toho wigety. Díky
  Odpovědět
#20
a kam by som mal ten watchlist prihodit? do filmov, alebo serialov, pripadne niekde inde? Mam v plane tam prihodit aj "Nedokoukane" alebo ako to je v CZ ... spravil som aj autocomplet klavesnicu pre SC, ale v KODI 19.x to funguje len obcas, ale prikazy KODI prijma, len sa nehodia do inputu aj ked v 19.1 to uz ide na druhe kliknutie....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)