• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na Xbox
#1
Ahojte.

Vie niekto prosím poradiť. 

Pred časom sa aktualizovalo KODI na verziu Matrix. Tu na stránke poradili dva pluginy, ktoré sa nainštalujú a KODI beží.

V poslednom čase sa však stáva, že to celé "zmrzne" a celé sa to musí reštartovať. Taktiež sa musia zakaždým inštalovať oba pluginy.

Je už k dispozícií niečo trvalé a stabilné, bez nutnosti opätovného inštalovania?

Ďakujem
  Odpovědět
#2
kup si na KODI zvlast android krabicku a budes mat po probleme....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
(29.12.2021, 17:31)BBaron Napsal(a): kup si na KODI zvlast android krabicku a budes mat po probleme....

Pravdu povediac aj nad tým som rozmýšľal, no mám pár nevyriešených otázok:

- aké zariadenie kúpiť, aby malo minimálne aspoň také hardwarové vybavenie ako XBOX one X
- receiver má "len" dva optické vstupy a tie sú obsadené - TV a XBOX, teda nemám ako pripojiť tretí audio zdroj cez optiku bez použitia externého aufio-optického switchu
- ako bude fungovať "android krabička" po aktualizáciách samotného KODI

Ďakujem za odpovede
  Odpovědět
#4
- Na KODI nepotrebujes mat HW naroky ako na XBOX, je to len jednoucelova krabicka - na prehravanie ... ja odporucam nvidia shield, kde je sice cena skoro ako za XBOX, ale usetris kopec casu s riesenim problemov ...

- Ak mas AV receiver, tak odporucam pouzivat audio cez HDMI. Optika nedokaze prenasat vsetky kodeky. https://stream-cinema.online/install - tu mas navod ako nainstalovat/nastavit KODI, aby ti to spravne fungovalo.

- ak budes mat shielda, tak ani nezbadas, ze sa nieco aktualizovalo. Ak budes mat cinsku krabicku, tak pravdepodobne k updatu ani nedojde (myslim androidu, malo ktory cinsky vyrobca robi update pre android tv). cinske krabicky navyse prichadzaju aj s nainstalovanym KODI, kde je kopec hluposti predinstalovanych a s tym su spojene dalsie problemi ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
(01.01.2022, 11:44)BBaron Napsal(a): - Na KODI nepotrebujes mat HW naroky ako na XBOX, je to len jednoucelova krabicka - na prehravanie ... ja odporucam nvidia shield, kde je sice cena skoro ako za XBOX, ale usetris kopec casu s riesenim problemov ...

- Ak mas AV receiver, tak odporucam pouzivat audio cez HDMI. Optika nedokaze prenasat vsetky kodeky. https://stream-cinema.online/install - tu mas navod ako nainstalovat/nastavit KODI, aby ti to spravne fungovalo.

- ak budes mat shielda, tak ani nezbadas, ze sa nieco aktualizovalo. Ak budes mat cinsku krabicku, tak pravdepodobne k updatu ani nedojde (myslim androidu, malo ktory cinsky vyrobca robi update pre android tv). cinske krabicky navyse prichadzaju aj s nainstalovanym KODI, kde je kopec hluposti predinstalovanych a s tym su spojene dalsie problemi ....

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a rady.

Už aktívne pracujem na zaobstaraní Nvidia shield.

S tou HW výbavou som mal na mysli, či bude plynule zvládať 4K filmy, zvuk doriešim.

Ešte raz ďakujem veľmi pekne a všetko naj v 2021.
Smile  Smile  Smile 

UPDATE:

NVIDIA Shield PRO už je doma, testovacia prevádzka spustená.

Smile Smile Smile

Ďakujem za poradenie a poskytnutie návodu, ďakujem.
  Odpovědět
#6
nebudes lutovat ... uvidis...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)