Stream Cinema CZ/SK
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Verze k tisku

+- Stream Cinema CZ/SK (https://forum.cder.sk)
+-- Fórum: Repozitár (https://forum.cder.sk/forum-5.html)
+--- Fórum: cder.sk (https://forum.cder.sk/forum-6.html)
+--- Téma: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK (/thread-230.html)

Stran: 1 2 3 4


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 27.05.2020

Može si to meniť tlačítkom 5 na D ovládači prepína sa formát velmi rýchlo alebo nastaviť v menu priamo
nastavenie videa zobraziť 16:9 ako letterbox / zobraziť 4:3 ako pillarbox uložiť a restart gui


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - MetallicA - 27.05.2020

@ linux  + @ Han Solo ,

ja si myslím , že vznikla deformácia  screenu cez Webif  kde bola  spravená ako Vysoké rozlíšeni ,  film má  3840x1606 ,  prikladám  foto z mobilu  kde spodný riadok s titulkami je pekne v čiernom páse .
je možné že trepem a veci znalí mi to pekne natrú  Big Grin (prosím vyskúšajte ,potvrďte -vyvráťte )


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 28.05.2020

Webif nepoznám iba plugin OpenWebif
ale ináč máš  pravdu zdá sa hm hm hm deformácia je tam asi sposobená ale neva v poho neriešime  Rolleyes


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - duo4k - 28.05.2020

screen  deformácia  :    záleží kde na to klikne  . a to  snímka  obrazovky  - všetko  ,  snímka  videa  alebo snímka osd .


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - basrian - 01.06.2020

Dobrý deň. Na Kra.sk som si v Sobotu ráno zaplatil kartou predplatné na tri mesiace. Na Webshare to mám predplatené už od decembra minulého roku na jeden rok a stále mi ukazuje pri spustení filmu že nemám predplatené. Kde je


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Imhotep73 - 01.06.2020

Aktivoval si kód poukážky?


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - basrian - 01.06.2020

Áno. Aktivoval.


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 01.06.2020

Toto tu je zas čo za individum registrované dnes ?
ked ti nejde tak ti nejde , tvoj problém , tu to nevyriešiš  Confused


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - PetrM - 02.06.2020

@"basrian"
FAQ Stream Cinema

Ako instalovat/aktualizovat SC


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - scorpick - 05.06.2020

Mně jde jen částečně, například...dnes v tv ..nic. novinky dab. nic, HDR ...tři nabídky...atd.


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - PetrM - 06.06.2020

@"scorpick"
Nejspíš máš zapnutý filtr zobrazení, viz https://forum.cder.sk/thread-220.html


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - BBaron - 12.06.2020

@"arab" odpoved na tvoju otazku nieje jednoducha ... ak chces na 1000% legalnu sluzbu, tak hladaj netflix, hbo go ....


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - gunner - 07.07.2020

Dobry den, mam ucet na 1 mesic. Pouzivam Stream Cinema pres Enigmu2. Kdyz zadam login a heslo, tak mi to ukazuje VIP Days -2, pritom uz tam psalo 30. No nevim co dal, Username je gunner.
Prosim o pomoc! Dik.


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 07.07.2020

gunner gunner pekný user
urob reštart gui alebo tam natrep hned telnetom reboot cez ftp a potom uvidíme
v tmp máš detail log pozri potom tam a ked nie tak pozri do /etc/enigma2/settings
hladaj položky confing plugins archiv premium atd atd atd .................


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Martinus - 07.07.2020

ahojte, môžete mi prosím poradiť? Doobedu mi išlo všetko super a teraz mi pise chybu s certifikátom verifi failed chyba číslo ssl.c:726 dakujem


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 07.07.2020

726 hm 726 tka neklikal si priliš rýchlo?
daj reštart alebo počkaj 24 hodín možný  ban ? toto už je ale na BB ja tomu nerozumiem ja len premýšlam občas  Big Grin


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Martinus - 07.07.2020

(07.07.2020, 19:09)Han Solo Napsal(a): 726 hm 726 tka neklikal si priliš rýchlo?
daj reštart alebo počkaj 24 hodín možný  ban ? toto už je ale na BB ja tomu nerozumiem ja len premýšlam občas  Big Grin



RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - gunner - 07.07.2020

(07.07.2020, 18:16)Han Solo Napsal(a): gunner gunner pekný user
urob reštart gui alebo tam natrep hned telnetom reboot cez ftp a potom uvidíme
v tmp máš detail log pozri potom tam a ked nie tak pozri do /etc/enigma2/settings
hladaj položky confing plugins archiv premium atd atd atd .................

uz jede, dik moc Smile

je nejaka moznost dodat do pluginu titulky? pres plugin subssupport mi to nejede bohuzel


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - PetrM - 07.07.2020

Použij doplněk titulky.com, nebo OpenSubtitles.org. Musíš se na uvedených stránkách zaregistrovat, a pak zadat přihlašovací údaje do doplňků.


RE: Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK - Han Solo - 07.07.2020

Pan kolega  PetrM zvláštne to novinky pre mna nevadí učíme sa celý život a dakujem za info
používam všetky možné zdrojáky na titulky v PC  ale akosi v boxe nemám ani jeden user pass nahodený
iba v PC ak dačo hladám  --------------
pán gunner potrebuje subssuport 1.5.7 a nastaviť a čo má obsah + titl* natiahne mu samo a dá ako vnorené
alebo ako external cez tmp ale do boxu meno heslo trepať nemusí tomu ver  Big Grin
a čo nemá dá len manuál vyhladať a natiahne mu za cca 10 sekund a nepáči sa mi že sa tu rieší linux
to by si mal každý naštudovať sám alebo si to radšej ani nekupovať  Rolleyes

[attachment=166]