• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#1
Dobrý večer prajem .Viete mi poradiť. Zaregistrovala som sa na KRA. Vyplatila a spusti mi to ale pri spúšťaní filmu mi píše chybu........ Viete mi nikto poradiť registrovala som sa cez www.kra.sk vyplatila si nahodila som si do skrinky .Všetko ide ale pri zapnutí filmu mi píše toto: chyba curlopen errno 114077410: ssl.c: 480: error ssl rutiny Získanie zlyhania systému handshake pri upozornení na server..................a nechápem prečo mi nespusti filmy ďakujem vám za radu
#2
Postupuj podle prvního příspěvku zde - https://forum.cder.sk/thread-1.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#3
dobry den, v nastaveni doplnku Stream Cinema sa neda zadat prihlasenie k kra.sk, nakolko nema rozsirenia /a napr. aj na Sosac.cz

prosim poradit. vdaka.
#4
@"Tolsteho" precital som si tvoj prispevok asi 10 krat, ale nepochodpil som na 100% co si chcel... skus si precitat FAQ a snad tam najdes odpoved ak som tvoju vetu pochopil aspon na 50%
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#5
@"Tolsteho"
Tipuji že problém bude v nastavení systému, viz https://forum.cder.sk/thread-136-post-2381.html#pid2381
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#6
Ak bude tak dobrý ako BBaronov, považujem. Smile
#7
(15.05.2020, 12:55)Pedro13 Napsal(a): Tak používej nový plugin pro webshare - https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb...e=youtu.be
ten plugin je beta a je urceny pre testerov. Nedoporucuje sa este jeho pouzivanie.
#8
Ak ma niekto cas a chce sa s tym hrat , tak preco nie ? Ja ked mam cas , tak si radsej pustim , film, nez by som badal , preco daco v tom plugine nefunguje ..
#9
Platim si kra.sk (aspon zatial, kedze je nespolahliva), lebo "zabomysie vojny" o ktorych sme si vsetci mohli vela precitat, su dolezitejsie ako platiaci zakaznik. Budiz.. Ale bolo by super, ked uz som nuteny platit 2x za to iste, ze by to aspon fungovalo. Kra streamuje 4k maximalne tak po polnoci a cez den seka aj 720p . V case spicky (napr. vikend vecer) sa neda streamovat vobec nic. Minimalne nic z toho, co som skusal. Esteze mam stale zaplateny aj webshare, odkial mozem stale streamovat plynule, ze? NIE. Nemozem, lebo po novom "pre uzivatelov context.webshare niesu viditelne polozky" (tu chybu som tam nechal zamerne, lebo citujem). Este by som pochopil, ze ked si niekto NEzaplati kra, tak nechcem, aby sa takto prizivoval a streamoval cez webshare, lebo s websharom sa teraz nekamaratime. Ale ja predsa MAM ZAPLATENE KRA! Tak preco mi nie je umoznene, aby som urobil sluzbu sebe aj ostatnym pouzivatelom kra a pozrel si nieco v case spicky cez webshare, kedze aj mne aj im vsetko vdaka pretazeniu seka??? Namiesto toho podme teraz natrepat aj tych, co su NUTENI KVOLI SEKAJUCAMU KRA neprakticky pouzivat context.webshare, spat na kra, aby to sekalo ESTE VIAC. To je fascinujuca logika.. Moze mi prosim niekto vysvetlit, preco takto nie su odstrihnuti len neplatici?? A ked uz sa tak velmi nekamaratime s webshare, ze ideme odstrihavat aj tych, co to maju zaplatene uz 2x, preco nie az vtedy, ked kra, za ktoru platia, funguje?? Context webshare by mi bol osobne NA NIC, keby kra stihala. Ale namiesto fixnutia sekania, ktore vyhana ludi na context.webshare, podme radsej vsetkych odstrihnut a natrepat ich spat na kra, nech aspon to sekanie je poriadne a na vsedkom, ze..
#10
(16.05.2020, 23:06)bambuszlesa Napsal(a): Platim si kra.sk (aspon zatial, kedze je nespolahliva), lebo "zabomysie vojny" o ktorych sme si vsetci mohli vela precitat, su dolezitejsie ako platiaci zakaznik. Budiz.. Ale bolo by super, ked uz som nuteny platit 2x za to iste, ze by to aspon fungovalo. Kra streamuje 4k maximalne tak po polnoci a cez den seka aj 720p . V case spicky (napr. vikend vecer) sa neda streamovat vobec nic. Minimalne nic z toho, co som skusal. Esteze mam stale zaplateny aj webshare, odkial mozem stale streamovat plynule, ze? NIE. Nemozem, lebo po novom "pre uzivatelov context.webshare niesu viditelne polozky" (tu chybu som tam nechal zamerne, lebo citujem). Este by som pochopil, ze ked si niekto NEzaplati kra, tak nechcem, aby sa takto prizivoval a streamoval cez webshare, lebo s websharom sa teraz nekamaratime. Ale ja predsa MAM ZAPLATENE KRA! Tak preco mi nie je umoznene, aby som urobil sluzbu sebe aj ostatnym pouzivatelom kra a pozrel si nieco v case spicky cez webshare, kedze aj mne aj im vsetko vdaka pretazeniu seka??? Namiesto toho podme teraz natrepat aj tych, co su NUTENI KVOLI SEKAJUCAMU KRA neprakticky pouzivat context.webshare, spat na kra,  aby to sekalo ESTE VIAC. To je fascinujuca logika.. Moze mi prosim niekto vysvetlit, preco takto nie su odstrihnuti len neplatici?? A ked uz sa tak velmi nekamaratime s webshare, ze ideme odstrihavat aj tych, co to maju zaplatene uz 2x, preco nie az vtedy, ked kra, za ktoru platia, funguje?? Context webshare by mi bol osobne NA NIC, keby kra stihala. Ale namiesto fixnutia sekania, ktore vyhana ludi na context.webshare, podme radsej vsetkych odstrihnut a natrepat ich spat na kra, nech aspon to sekanie je poriadne a na vsedkom, ze..

suhlasim mne to dnes tiez nejde a pise mi co tebe, aj som vsetko zmazal a nainstaloval nanovo, nema odkial vediet ze contex.webshare a nejde mi to a dost ma to stve. @bbaron ako to prosim vypada? dikes
#11
Samotny autor pluginu contex.webshare pisal, ze je to len "nudzovka" pokym to bbaron neodstrihne. BBaron to odstrihol, takze plugin nefunguje ak ma niekto ten plugin nainstalovany...resp, on funguje, len sa nezobrazuju polozky.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#12
Vam tu ludia niektorym uz riadne kuruje na tu hlavu. To sa uz neda citat. Ze “platiaci zakaznik”...
Napisat 15 riadkov totalnych nezmyslov...  to uz chce fakt odb. lekara.
Sak si precitaj najprv cele forum nech mas aspon stipku ponatia ako veci funguju a nerobis tu zo seba idiota.
Tak ked sa mas posrat ze si minul 20€ rocne a dokonca az 2x a to vsetko za to ze mozes doma cumiet na TV produkciu, ktoru by si inak nikdy v zivote nedal dokopy aj keby si zaplatil 200€ mesacne a nedokazes si zratat v tej svojej tupej hlave vyhody..., nevydrzis pockat par dni, kym sa vychytaju chybicky, kym sa to cele optimalizuje...., tak si zaplat netflix a čum! A ked nevies, citaj, studuj, a neplac tu!

Tak to bbaron dopadne, ked uz kadejaky idiot chce kodi a sc a nema ani len najmensej potuchy co sa tu deje.
Forum sa zmenilo na technicku podporu pre analfabetov.

A tak som sa jesitne potesil ze tito antikodi ludia nechcu platit kra, ze sa to vycisti od plevelu, a ostane viac “toku”  pre normalnych, ktori to maju od prveho dna zaplatene a pochopene.

Kde su tie casy, kedy sa na forach pisalo v tajnych kodoch ktorym naozaj rozumel len zainteresovany.

Velky obdiv bbaron, ja by to bil (banoval) hlava nehlava.

Drzim palce bbaron-e a obrovske DAKUJEM! Angel
#13
@audiosat
Absolútny súhlas s tvojím príspevkom.
#14
Ludia vam uz naozaj pekne kvapka na karbit. aky platiaci zakaznik? Co tu splietate za nezmysly? Vsivavych par eur platite za obsah, ktory nikde inde nezozeniete, nehovoriac o tom, ze niekto stale maka na tom, aby ste si vecer mohli spravit v klude pukance, stisnut par gombikov a cumet na svoj film a to vsetko bez vacsej namahy.

Preslo sa na novy server, kvoli nejakym problemom. Je to bbaronova vec ze to spravil. My to mozme akceptovat a ako komunita ho podporit, aby sa veci doladili k spokojnosti. Mozno to vyladenie bude trvat mesiac mozno dva. Zatial si k SC treba najist alternativu, ak niekto potrebuje, tak moc pozerat na filmy. Stale treba pochopit, ze sa pohybujeme v sedej zone v ramci zakona a ak takato vec padne, tak len kvoli hlupakom, ktori nevedia vydrzat a myslia si, ze ked zaplatia par eur, tak im patri svet. Neviedia nic o tom, ako funguje komunita, o tom, ze sa treba podrzat ked je to potrebne a nie hned kydat a niekomu nadavat pri probleme.

Bolo by asi najlepsie, keby v tejto situacii ostali na SC plugine len ludia, ktory su ochotny zniest to, ze to zatial nefacha ako ma a ufnukanci nech si pradplatia netfilix, hbo go alebo si kupia knihu. Zbytocne zasieraju forum, devastuju niekoho pracu a urazaju.
#15
(17.05.2020, 07:40)Random792 Napsal(a): Audiosat:      Ty jsi mě rozesmál ,pirát chce bít piráta to jsem už dlouho neviděl,ale i tak sa može,kup si meč a sekej hlavy jak to dělají z IS
Zapomněl jsi na jednu věc a to: pokud chtějí mít pirátí aspon nějakou chvíli radost musí se spojit dohromady pochopils? a pokud ne tak je to jejich brzký zánik.

Zloděj Slovenský chce bít zloděje z Čech a i zloděje ze Slovenska ,to je fakt nářez. To jsou piráti tak hloupí?
Čím víc si budete mezi sebou nadávat tím dřívejší bude váš konec  ale to jsi ještě nepochopil.
Nenervuj se raději sleduj filmy legálně a budeš mít ze života radost a nebudeš se cítit jako zloděj.
Nyní se urážite navzájem a na některých forech jsem zž četl i názory že to vše jak WS tak i tady tohle chtějí někteří piráti ohlásit na polici na ČOI na OSU.
To jste vy piráti, dost co kradete tak se ještě mezi sebou nedokážete chovat ..peníze a závist vás zničí.
Velkou chybu Udělal Bbaron ten to rozeštval nyní se o tom píše všude na facebooku a co myslíš že se bude dít u nás na trhu je Netflix Hbo,Aple tv a myslíš si že jak se piráti na sebe nabonzují tak co se asi bude dít.Když o tom co se děje ví kdejakej moula na fecebooku tak se to donese i třeba k Netflixu  a co asi nastane ?
Jak se neumíte mezi sebou chovat tak jste v p...jak bata s dřevákama

Sem tam zajedu mezi ty nepřízpusobivé kde policie moc nejezdí a do jednoho hloučku hodím 100 kč do druhého o pár metrů dal 500 trochu dál 1000 jsou to prachy ale ta podívaná mi stojí za to, rvou se jak psi,teče krev všechny bankovky rozervou a víš proč? protože jsou stejně hloupí jako vy zde.Kdyby byli chytří tak sednou a spravedlivě se rozdělí tak  nějak to je  pánové.

O com to prosim ta splietas. Ake sekanie hlav. Ja sa urcite kvoli tomuto tu nenervujem. Zastal som sa bbarona. A keby si cital medzi riadkami, tak by si pochopil ze som to napisal hlavne preto, ze sa bojim aby to cele nedopadlo tak, ze tí najvacsi idioti, ktori nemaju potuchy o co tu ide a neuvedomuju si, ze prave oni mozu podobny projekt znicit.

Aky zlodej slovensky a aky zlodej cesky. Kto chce koho bit?! Preboha.
Ty sa pocuvas? Citas po sebe co pises?
Mas uplne zcestne uvahy a myslienky.
někteří piráti ohlásit na polici na ČOI na OSU.”
Tak toto su podla teba tí piráti? Tak takychto “piratov” by asi ihned kapitan popravil Smile)

Kto si ty aby si mal pravo posudzovat bbarona co urobil zle a co dobre?
Ked budes mat Ty vlastny plugin, mozes si s nim robit co chces. Bodka
Absolutne ma nezaujimali dovody, jednoducho som pochopil ze je to jeho vec, a ked chcem dalej pozerat, viem co mam robit. Cele.

Urcite sa necitim ako zlodej. Aj tym ukazujes aky si pirat ty.
Mozem si dovolit zaplatit aj tych 200€ mesacne ak by som to povazoval za nevyhnutne.
Beriem to len ako taku malu rebeliu proti tomuto zkazenemu systemu a robi mi to radost.
Sudil som sa v tomto skurvenom systeme viac ako 6 rokov aby som dostal od ozajstneho zlodeja svoje peniaze, a dosiahol spravodlivost, preto velmi dobre viem o com pisem.

No a k tomu tvojmu poslednemu odstavcu...
Ak je to pravda, aj ty potrebujes tabletky, a mal by si skoncit v klietke. sorry! Smile)
#16
BBaron si frajer ze to zvladas,klobuk dole... Wink
#17
Zdravíčko priatelia mam to kodi v notebooku tam to ide v pohode ale na telefóne mi to vypisuje 'invalid credentrials a nvm prísť na chybu vedel by mi niekto poradiť môžem to mat cez notebook a mobil spolu cez kru.sk ci si mam zaplatiť 2 krat?
#18
Ahojte pekne rano prajem . Chcel som pozerat cez  ArchivCzsk  Stream cinema  prepisal som heslo co mam na kra ale nepusti prehrat film .tam uz nepojde vobec alebo robim nieco zle?
#19
Moja veštecká gula mi napovedá že potrebuješ nový archiv premium czsk
a to verziu podla mojho podpisu
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#20
Ramzes : Musis mat V6, ako pise Han Solo .. Vsetko tam funguje jak vino .. Update by ti malo samo ponuknut .. das ho stiahnut .. vypise ti tvoj kod a ides na danu stranku , co je tam napisana .. zadas kod .. zaplatis 1.2 eur cez paypal .. a cakas kym ti to mtester aktivuje .. casto je to za par minut .. max do 24 hodin by to malo byt .. restartnes enigmu a frci to ..


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)