• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
#1
Tu mozete hlasit chyby pluginu.
Pri hlaseni problemu napiste na com prevadzkujete KODI s akou verziou doplnku a do prilohy pridajte kodi.log (alebo odkaz na neho)
Kde najdete kodi.log: http://kodi.wiki/view/Log_file/Advanced
Nebo jednodušší varianta  http://kodi.wiki/view/Log_file/Easy

Bez tychto informacii budu vase dotazy ignorovane a zmazane!

Este pred tím, nez nahlasite chybu, je treba skontrolovat:

  1. Nesdielate učet na kra.sk a ani nikomu nedavat prihlasovacie udaje k uctu
  2. V hesle pouzivat iba znaky anglickej abecedy A..Z, a..z a 0..9
  3. Overit si, ze si heslo zadane nastaveni skutecne pamatate, a ze se dokazete do uloziska prihlasit bez toho, ze by ste pouzili ulozene heslo v prehliadaci
  4. Byt si isty, ze som heslo v nastaveni addon Stream-Cinema zadal rovnake, ako je zadane k ulozisku
  5. Skuste si heslo overit napisanim do prihlasovacieho mena
  6. Skontrolujte, ze zadavate prihlasovacie udaje ku spravnemu ulozisku
  7. Nepouzivate proxy, VPN alebo iny typ anonymizeru
  8. Ked mi neco nejde prehrat, tak chvilu pockat a zbesilo neklikat
  9. Uvedomit si, ze addon Stream-Cinema je urcene k sledovaniu filmov a serialov a nie k tomu, abyste vyhrali sutaz "Kdo spusti v addon behem jednej minuty nejviac filmov alebo serialov"
  10. Podzriet sa na forum, ci tam uz niekdo nenahlasil podobnu chybu, ako chcete prave nahlasit
  11. Zkusit v prehliadaci zadat https://stream-cinema.online/, ked nedostanete ocakavanu odpoved, chvilu pockajte ...

A jedna rada na zaver:

Byt trpezlivy a dokazat si predstavit, ze sa dnes na ziadny film ani serial vlastne pozerat nemusite.
  Odpovědět
#2
Teda pět minut to nejde a na fóru desítky příspěvků.
To fakt lidi musíte hned šílet a zaplavovat fórum?
Trochu klidu by to chtělo, a hlavně číst, než napíšu něco, co 10 lidí přede mnou.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Ahoj,
Mam dotaz. Tyka se to problemu, ktery mam od zacatku doplnku a vsech jeho verzi vice jak rok zpet. Nehraje roli ani verze doplnku ani Kodi - oboji aktualizuji pravidelne a problem nezmizel. Tyka se to sekce vyhledavani. Kdyz vyhledam cokoli a doplnek to najde, nejde z vyhledavani vyskocit. Vzdy po vyskoceni tlacitkem zpet se klavesnice objevi znovu. Vzdy musim z doplnku vyskocit uplne zavrenim Kodi nebo musim stisknout tlacitko pro navrat nekolikrat rychle za sebou. To mne vrati do nabidky "videa", ale pri prokliku na doplnek mne to opet hodi do klavesnice vyhledavani. Pri naslednem zmacnuti tlacitka zpet se toho konecne zbavim. Doplnek nezahlasi zadnou chybu. TV Sony s androidem 9 Pie, Kodi 18.6., doplnek 1.3.25.
Ma nekdo stejny problem?
  Odpovědět
#4
O tomto probleme viem. Ked som to riesil, tak kazda verzia KODI sa spravala inak ... mam v plane to prerobit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@"spacik"
"Kdyz vyhledam cokoli a doplnek to najde, nejde z vyhledavani vyskocit. Vzdy po vyskoceni tlacitkem zpet se klavesnice objevi znovu." - v tomto kroku stlačím "Zrušiť" (pod tlačidlom "OK") a som naspäť.
TV Phillips s androidom, Kodi 18.6, SC ver. 1.3.26 (ale fungovalo to aj v predch. verziách)
  Odpovědět
#6
@"dalgard" v logu len vidim, ze sa otvara subor a koniec logu ... v momente ako sa posle z pluginu URL na subor, tak uz si to prebera samotne KODI. skus zapnut/vypnut HE akceleraciu ci to nepomoze ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Použij Kodi Logfile Uploader, návod jsem se někam dával.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#8
(01.05.2020, 12:11)BBaron Napsal(a): @"koukal.p"  vidim tam error:
Kód:
CCurlFile::FillBuffer - Failed: SSL connect error(35)
co znamena, ze sa nepodarilo otvorit ten subor. Preco to tak je, tak to neviem. Dovodov je milion....
1) problem s pripojenim
2) problem s casom a tym padom neprejde validacia SSL certifikatu
3) ....
skuste kra.sk ci to nepomoze ...


Dekuji za pohotovou odpoved. Kra.sk ma stejny obsah jako webshare? 
Nevim zda to hraje roli, ale pripojuji se ze zahranici. Na Macu tedy zadny rozdil mezi pripojenim ze Svycarska anebo VPN napr. z Ceska neni. 

Preji pekny den

Petr
  Odpovědět
#9
@"koukal.p", @"BBaron"

Jak uz jsem psal, chybu

Kód:
CCurlFile::FillBuffer - Failed: SSL connect error(35)

jsem dohledal az ke zdroji, tzn. dany soubor, ktery se SC pokousi z WS prehrat (link viditelny v logu) jsem dohledal primo na strankach WS a i tam nelze primo z PC stahnout (ani pokud si zobrazis a zkusis stahnout pres primy link, v takovem pripade prohlizec vyhodi rovnou chybovou hlasku). Dle meho nazoru jde o chybu na strane WS. Shodou okolnosti se pripojuji take ze Svycarska (bez VPN), takze budu rad, kdyz moji teorii resp. pozorovani nekdo potvrdi taktez z CR.

A ano.. KRA.SK na mesic predplatne mi tuto neprijemnost (docasne?) vyresilo..
  Odpovědět
#10
Dnes som chcel zaplatit KRA kartou, ale neslo mi. Pisalo nieco s odmietnutim platby (mam VUB). Ma(l) niekto obdobny problem?
  Odpovědět
#11
@"Twisi" neviem co za chybu si nahlasoval, ale postupoj podla tohoto: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1 a prispevok ti nezmazem....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
trakt a zozmamy/rebricky su fixnute, ak nieco nieje na niektorom ulozisku, tak sa to nezobrazuje. Ak sem niekto nieco napise mimo temy, alebo bez logu, tak mazem....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#13
(03.05.2020, 01:30)gunballl Napsal(a): Co by se dělo, založte a zaplaťte si KRA cca 23 éček, KRA za vás založí nový účet na WS za cca 17éček a až si ho budete chtit pustit tak Vám jen pošle link z Webshare.
To je celý, ...no a možna těch účtů na WS nebude nutné zakládat tolik protože se použijou volné sloty u těch založených, takže se ušetří ještě více.
No a to je celý :-)
gunballe, nemáš důkazy, tak lidem nemotej hlavu... nebo snad máš? Už jsem ti v jiném tématu odpověděl.

Takže důkazy nemáš. Jde o to, že cloud asi těžko namapoval linkama na Webshare. Zkopírovat a distribuovat pouze linky je taky blbost. Tím by člověk porušoval zákon a Webshare nabízí max. 20 slotů downloadu najednou, takže to je asi taky kravina. Už velmi dávno se BBaron distancoval o jakéhokoli vydělávání na tomto doplnku. Nevěřím, že se neco změnilo. Opravdu si myslím, že to je seriozní člověk, který má jen snahu a dělá to za pár drobnej, co jsme mu darovali formou DONATE. Poslední nesmysl, který hraje proti je, že tím by přišel Webshare o 80 tisíc uživatelů a měl by jen jednoho, který má namapované linky a předává je dá.
  Odpovědět
#14
V seriálech mám pouze jeden seriál a ukazuje pouze jeden díl. Ve filmech není nic. V seznamech/žebříčkách jsou složky plné filmů i seriálů ale po pokusu o přehrání to napíše video not avaible. Nezobrazí se ani nabídka s výběrem zdroje.
  Odpovědět
#15
Ano, je to tak. Jen by mě zajímalo, jestli to je aktivita provozovatelů Webshare, nebo neshodou s nimi, nebo rozhodnutím správců Stream Cinema..
Kra.sk mám již zakoupen a samozřejmě to vyřeší vše. Jen škoda, že mám u Webshare předplacené 2 rokySmile No člověk se musí poučit Smile
  Odpovědět
#16
Zdravím, stream cinema, login přes webshare, zařízení RPi 4b, OS raspbian. Nejde mi otevřít v doplňku vlastně nic.
  Odpovědět
#17
(03.05.2020, 07:41)karci78 Napsal(a): Webshare vyradený z pluginu,nemá ti aké streamy ponuknuť...predplať si kra.sk a pôjde ti všetko.
Kde to je napsané od BBarona ? vidím jen haldu smazaných přízpěvků na dotaz jestli má v plánu WS odstřihnout.
  Odpovědět
#18
Nefunguje vyhľadávanie filmov. Nechce mi nájsť filmy, ktoré mi našlo ešte pred pár dňami.
  Odpovědět
#19
Ano je to tak, z webshare nelze nic spustit, musíte přejít na kra! Ač jsem s tím v počátku problém neměl, začíná mi dost vadit přístup, minimálně toho, kdo tomu velí. Chci odejít z fóra xbmc OK, pojedu si svoje na webshare nebo kra OK, ale aby bez nějaké informace dopředu bylo vše přesunuto na kra, když spousta lidí má zaplacen webshare hlavně kvůli SC mi přijde jako podpásovka. Zkusil jsem kra na měsíc, abych si potvrdil informace a zvážím, zda v tom všem vůbec pokračovat...co to bude příště, měsíční předplatné za 20€?
Odroid N2, Vorke Z6 / CoreELEC v9.2.2 / skin Aeon Nox Silvo / receiver Denon / repro JaMo, soundbar Samsung / Samsung 55", 40"
  Odpovědět
#20
Z môjho pohľadu sa nemôže nikto sťažovať, ide o warez, takže nikto vám nedáva záruku, že keď si kúpite službu, tak vám to bude fungovať a budete mať 24/7 podporu.

To isté platí pre kra.sk to, že si teraz zakúpte účet na rok neznamená, že vám to rok pôjde. Možno o mesiac nebude ani kra ani CS.

Tiež sa mi nepáči, že to s Webshare skončilo, mám momentálne ešte cca 290 dní, ale čo s tým narobím. Určite mi nepomôže vyplakávanie a urážanie tvorcu CS.

Prečítal som si všetky príspevky a úprimne, keby som bol bbaron, tak to vypnem úplne. Lebo čo tu niektorý napíšu je choré.

Každý máme na výber, kúpiť kra a dúfať, že to bude fungovať alebo použiť doplnok súbory online a pozerať potupne cez to.

Ja osobne tiež moc nesúhlasím s tým čo sa tu deje, preto kra nekúpim, kým mi neskončí WS. Tiež mi ide o princíp asi ako väčšine, ale nebudem nikoho urážať.

Pekný deň.
Minix U9-H + NEO A3, CoreELEC 9.2.2 > KODI 18.6
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)