• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
#81
(04.05.2020, 16:36)haklo Napsal(a):
(04.05.2020, 16:29)BBaron Napsal(a): @"macicek86" Android 4.x uz tusim ani nema podporu, takze je tam tazko nieco pre mna podporovat, ked to ani vyrobca nepodporuje.
a poprosil by som ostatnych, aby sa drzali temy ku ktorej sa vyjadruju, inak budem mazat prispevky
Pán Michal čo takto sa vyjadriť k aktuálnym udalostiam. Nejako mi to tu chýba, ako aj všetky príspevky k tejto téme.
 
Našel jsem pár postů, kde linky nikam nevedou. Takže to chápu dobře, že pan BBaron si vzal pár tisíc rukojmích??? No to doufám, že brzo někdo napíše náhradní apku, co pojede na WS. Možná se do toho pustím sám.
Bez předchozího oznámení, propadnutí kreditu a převod na jiný server se službou za nepoměrné finance je to minimálně neslušné, spíše zlodějina.
Čest a pokora je to jediné, co Tě spasí.
  Odpovědět
#82
(04.05.2020, 17:20)starec Napsal(a):
(04.05.2020, 17:17)[email protected] Napsal(a): Dobrý den ,
než se vyřeší vypjatá situace kole SC, WS,Kraska ..... prosím někoho o solidní odpověď na téma :  Soubory online. Četla jsem příspěvky, ale nějak .jsem se ztratila. Takže povolila jsem v doplňcích Soubory on line , do WS jsem zadala hesla : nejde otevřít ani jeden link ať už avi či mkv... hlásí to chyba v logu....
Jiným to funguje bez problémů. Je nějaká finta? V doplňcích u WS mám zadaná hesla i aktualizaci na cder.sk dle videonávodu....
Nebo má prostě smůlu.... budu vděčná za kvalifikovanou odpověď. Nepsat,  plugin jsem si nezaplatila  a jiné .... systém fungování SC , WS jsem pochopila ....hledám jen alternativu.díky
Miesto mail daj svoj nick a heslo a reštart skús možno pomôže ....
do soubory on line ? WS? - tam žádný mail nemám ...
  Odpovědět
#83
(04.05.2020, 17:34)XCall Napsal(a):
(04.05.2020, 16:36)haklo Napsal(a):
(04.05.2020, 16:29)BBaron Napsal(a): @"macicek86" Android 4.x uz tusim ani nema podporu, takze je tam tazko nieco pre mna podporovat, ked to ani vyrobca nepodporuje.
a poprosil by som ostatnych, aby sa drzali temy ku ktorej sa vyjadruju, inak budem mazat prispevky
Pán Michal čo takto sa vyjadriť k aktuálnym udalostiam. Nejako mi to tu chýba, ako aj všetky príspevky k tejto téme.
 
Našel jsem pár postů, kde linky nikam nevedou. Takže to chápu dobře, že pan BBaron si vzal pár tisíc rukojmích??? No to doufám, že brzo někdo napíše náhradní apku, co pojede na WS. Možná se do toho pustím sám.
ideš...3,2,1 - teraz
  Odpovědět
#84
(04.05.2020, 17:17)[email protected] Napsal(a): Soubory on line , do WS jsem zadala hesla
heslo pry v tomto doplnku nejde kdyz ma velka pismena a/nebo cislice. Zkus zmenit heslo na WS na neco jen s malyma. Ostatnim to pomohlo.
  Odpovědět
#85
(04.05.2020, 16:29)BBaron Napsal(a): @"macicek86" Android 4.x uz tusim ani nema podporu, takze je tam tazko nieco pre mna podporovat, ked to ani vyrobca nepodporuje.
a poprosil by som ostatnych, aby sa drzali temy ku ktorej sa vyjadruju, inak budem mazat prispevky

Znamená to teda, že SC na KODI 16 už nepôjde? Potrebujem to po lopate, sorrryyyy ... Sad
  Odpovědět
#86
(04.05.2020, 17:41)Elenoe Napsal(a):
(04.05.2020, 17:17)[email protected] Napsal(a): Soubory on line , do WS jsem zadala hesla
heslo pry v tomto doplnku nejde kdyz ma velka pismena a/nebo cislice. Zkus zmenit heslo na WS na neco jen s malyma. Ostatnim to pomohlo.
mám malá písmena a bez číslic .... změnila jsem v nastavení WS. Prostě mám smůlu, nebudu hrotit, ale díky všem co mi chtějí pomoct
  Odpovědět
#87
(04.05.2020, 17:40)nobeto Napsal(a):
(04.05.2020, 17:34)XCall Napsal(a):
(04.05.2020, 16:36)haklo Napsal(a):
(04.05.2020, 16:29)BBaron Napsal(a): @"macicek86" Android 4.x uz tusim ani nema podporu, takze je tam tazko nieco pre mna podporovat, ked to ani vyrobca nepodporuje.
a poprosil by som ostatnych, aby sa drzali temy ku ktorej sa vyjadruju, inak budem mazat prispevky
Pán Michal čo takto sa vyjadriť k aktuálnym udalostiam. Nejako mi to tu chýba, ako aj všetky príspevky k tejto téme.
 
Našel jsem pár postů, kde linky nikam nevedou. Takže to chápu dobře, že pan BBaron si vzal pár tisíc rukojmích??? No to doufám, že brzo někdo napíše náhradní apku, co pojede na WS. Možná se do toho pustím sám.
ideš...3,2,1 - teraz
Na to jsem v této zemi zvyklej. Nech sa páči ...
Čest a pokora je to jediné, co Tě spasí.
  Odpovědět
#88
@"XCall" vela stastia ....
@"rrr26" ide to aj na KODI 16 zatial ... ale ked bude vonku KODI 19, tak to uz potom asi nepojde ... takzko povedat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#89
(04.05.2020, 18:10)BBaron Napsal(a): @"XCall" vela stastia ....
@"rrr26" ide to aj na KODI 16 zatial ... ale ked bude vonku KODI 19, tak to uz potom asi nepojde ... takzko povedat....

práveže nejde. Včera som to reportol a podľa reakcií nie som sám (muselo sa to v tom zmätku stratiť). Snažil som sa nahrať log, ale ako som v poste vysvetloval nepodarilo sa. Sú tam iba screenshoty...

SC ani nepustí (edit: pusti, ukaze zoznam filmov a po snahe spustiť film to pokračuje:). Píše hlášku HTTPS problem.... A potom error... Posielam v prílohe. Kodi 16.0
https://kra.sk/file/pJoN97vBuakW
https://kra.sk/file/tMF6qzSePuqE

Mám len toto. Pre log som skúšal obe metódy, ale na boxe som neni schopný vytvoriť file "advancedsettings.xml"....

Nepredpokladám, že to je len môj problém. Predchádzalo tomu zadanie loginu na kra.sk, objavili sa filmy ale potom už nič nešlo.

Skúsil som update, reštart, uninstall a znovu install ..

Ak bude úplne zle kúpim novú krabku...
  Odpovědět
#90
@"rrr26" bez toho logu to zial neviem poriesit. screenshoty su mi na nic. Nevies tam updatnut KODI? Ak je tam Adnroid 4.x takto je problem uz davno, lebo ten adndroid nieje podporovany a ani nepodporuje nove SSL certifikaty. Tie stare certifikaty su problemove ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#91
(04.05.2020, 18:23)BBaron Napsal(a): @"rrr26" bez toho logu to zial neviem poriesit. screenshoty su mi na nic. Nevies tam updatnut KODI? Ak je tam Adnroid 4.x takto je problem uz davno, lebo ten adndroid nieje podporovany a ani nepodporuje nove SSL certifikaty. Tie stare certifikaty su problemove ...

Skúsim sa ešte potrápiť s tým logom... Vďaka zatiaľ
  Odpovědět
#92
Ak tam nemas aspon android 7, alebo najlepsie 9, tak to ani neries a kup rovno novu krabicku .... do 50E sa da zohnat slusny box....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#93
(04.05.2020, 18:28)BBaron Napsal(a): Ak tam nemas aspon android 7, alebo najlepsie 9, tak to ani neries a kup rovno novu krabicku .... do 50E sa da zohnat slusny box....
Mám otázku ohledně trakt.tv Je nějaká možnost přehrávat Linuxem, VU+ ?
Jak se to z ničeho nic objevilo, tak to taky rychle skončilo...
Mě se to hodně zalíbilo, děkuji
  Odpovědět
#94
(04.05.2020, 18:10)BBaron Napsal(a): @"XCall" vela stastia ....
@"rrr26" ide to aj na KODI 16 zatial ... ale ked bude vonku KODI 19, tak to uz potom asi nepojde ... takzko povedat....
mam kodi 19 a nejde to.
  Odpovědět
#95
(04.05.2020, 18:28)BBaron Napsal(a): Ak tam nemas aspon android 7, alebo najlepsie 9, tak to ani neries a kup rovno novu krabicku .... do 50E sa da zohnat slusny box....

Zrovna keď som vygooglil ako ten log dostať cez Ares ... Už ho mám, tak aspoň na to hoď očkom. Mali sme viacerí ten istý problém. Please

https://kra.sk/file/W0ZFzdGmkaH4
  Odpovědět
#96
Nazdar,
pouzivam Kodi 16.1 RC2 Platform: Linux MIPS 32-bit  VU+ VTI image. Od posledneho updatu SC pluginu  nejde prehravat veci cez kra account. Pocas dualnej prevadzky kedy bol podporovany WS to este fungovalo.  pripajam log.

Prehravanie nefunguje. Stahovanie funguje. 

Vdaka za radu


Přiložené soubory
.txt   kodi.txt (Velikost: 14.02 KB / Stažení: 9)
  Odpovědět
#97
(24.04.2020, 12:28)JL1 Napsal(a):
(24.04.2020, 00:10)Ice Napsal(a): Chci se zeptat jak to bude nadále s Archiv CZ a SK v Enigma 2 - VU + Ultimo 4K budu znovu fungovat? děkuji

Takto Archív CZSK bude dovtedy fungovat pokial pojde i Stream Cinema a bude sa mat a plugin pre enigmu2 kto starat, tak ako sa stará mtester270 pre verziu Archív CZSK premium, BBaron udržuje len SC pre kodi, tým padom i enigme2 ked je naistalované kodi tak to spadá pod BBarona, vtedy sa obraciaš na neho, ale na Archív CZSK premium na mtester270. na ab-fore
Už tomu naozaj nerozumiem a od rána som prelúskal toho na fórach veľa.Zaplatil som kra.sk,ale nič nejde.Mám zapltené na rok taktiež aj webshare,cez satelitný prístroj VU+4K mi apkk.Archív CZ/Sk funguje.Mám zaplatenú premium  verziu,1 Euro nikoho nezabilo,myslel som si,že práve keď sa budú o to ľudia stzarať tak to pojde.Preto pls. Bbraon ak je treba niekam zaplatiť,nemám problém.Fandím tomu,ale mne Stream Cinema nejde.Tak ako to mám rozbehať,už som zúfalý a od rána sedím pri PC a na webe.Ďakujem chlapi. email :[email protected]
  Odpovědět
#98
(04.05.2020, 18:10)BBaron Napsal(a): @"XCall" vela stastia ....
@"rrr26" ide to aj na KODI 16 zatial ... ale ked bude vonku KODI 19, tak to uz potom asi nepojde ... takzko povedat....

To je vše na co se zmůžeš??? Stále mi/nám snad dlužíš nějaký vysvětlení jako u nás slušných lidí!!!
Čest a pokora je to jediné, co Tě spasí.
  Odpovědět
#99
Zdravím, SC používám už dva roky a od včera je jak známo nefunkční :-(. Podle ostatních userů jde o odpojení od uložiště WS (které jsem si předplatil).
Udělal jsem si účet na KRA.sk a změnil k KODI uložiště na KRA.sk. Bohužel to hlásí, že nemám předplatné pro SC.
Co mám tedy ještě udělat? Jsem opravdu začátečník a chci se hlavně a bez problému vrátit ke sledování SC.....
  Odpovědět
(04.05.2020, 18:28)BBaron Napsal(a): Ak tam nemas aspon android 7, alebo najlepsie 9, tak to ani neries a kup rovno novu krabicku .... do 50E sa da zohnat slusny box....
Dobrý večer.Nereaguji na předchozí zprávu. Trápí mě jiný problém. Mám KODI 18.6, Stream Cinema 1.3.26 a už třetí den nejsem schopný nic spustit, ani film, ani seriál. Ještě před třemi dny bez problémů, až na to, že mi to automaticky nenabízelo titulky a musel jsem je stahovat ručné. Teď spustím Kodi, dostanu se přes nabídku seriály, posledně sledované až na nabídku posledně sledovaných, ale po kliknutí na daný seriál se roztočí kolečko načítání a po chvilce zmizí a zůstávám na té samé stránce. Pokud zkusím vyhledat seriál a nebo film podle abecedních názvů, tak zůstanu na nabídce jednotlivých pismen a dál mě to nepustí.
Co s tím?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)