• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
Chtěl jsem jen upřesnit co je myšleno tím widgetem. Každopádně díky za rychlou reakci, večer to ověřím.
  Odpovědět
Tak už se ta jazyková verze zobrazuje, no je tam vždy pouze jedna a např. u seriálu, který je i v češtině je tam pouze EN. U filmů se zobrazují všechny.
  Odpovědět
Přikládám ještě log: http://ix.io/3teq
  Odpovědět
Dobrý večer

Už asi mesiac mi dobre nefungujú SC. Najprv to robilo tak že keď som pozerala seriáli tak sa z ničoho nič samo vyplo a začal sa cely Android box reštartovať. Po reštartovaní som to skúsila zapnúť znova a odznova sa začal cely box reštartovať. Tak som nechala chvíľu vypnutý, znova som ho zapla, skúsila som zapnúť iný film a box sa zasa vypol a začakal sa reštartovať. Tak som ho úplne vypla a na další deň zapla. Začal fungovať normálne ale asi len na 2-3 hodiny. A znova sa to stalo. Teraz sa už nedá zapnúť nič. Žiaden film a žiaden seriál. Pri zapnuti filmu alebo seriálu sa zase vypne a začne reštartovať. Robí to stále dookola.

Môžte mi prosím vás s týmto problémom pomôcť? Je to chyba boxu alebo SC?
Už som skúšala všetko čo mi napadlo.
  Odpovědět
Prikladam kodi log: https://paste.kodi.tv/iraleqemej
  Odpovědět
Ten log je špatný, musíš zapnout debug, tedy povolit protokolování ladění v nastavení systému.
Taky by byla dobrá informace, na čem přehráváš, a jestli se problém projevuje i při přehrávání z jiného zdroje, než SC.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Tak tu prikladam nový Kodi log: https://paste.kodi.tv/onurehufuc

Dúfam že tento už bude správny.
Prehrávam to na Android boxe: H96 Max+
Tento problém mám iba keď zapnem SC.
Moja verzia SC je 18.9
  Odpovědět
@"Nobody" stale zle ... treba aj zalogovat chybu, nie len spustit KODI a poslat log hned po spusteni kodi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravim Vás len tak na rýchlo sa spýtam ohľadom titulky.com Už nejakú dobu mi nevyhlada k seriálom titulky. Musím zadať manuálne a potom mi ich vyhľadá. Ani edna ani titulky.com. Opensubtitle vyhľadá v pohode. Máte niekto podobný problém?
  Odpovědět
@Ligo posli kodi.log so zapnutym debugom a pozriem sa na to.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
prosim mozes prestat scanovat traktv hneď pri spustení kodi je koli tomu takmer nepoužiteľné aj na nvidia Shield
  Odpovědět
áno pripájam sa i ja to skenovanie nie najšťastnejšie už sa i mne stalo že to na tom skenovaní párkrát seklo
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Včera jsem si všiml, že v nově přidaných je film Osobní strážce (https://www.csfd.cz/film/4688-osobni-strazce/prehled/) s Costnerem, ale plakát i popisek je k jakési stejně nazvané XXX verzi.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
@"JL1", @"godlike1984" ok, v dalsej verzii to bude oneskorene o 10minut ak sa nebude pocas toho prehravat video....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(28.07.2021, 23:05)Ligo Napsal(a): Zdravim Vás len tak na rýchlo sa spýtam ohľadom titulky.com Už nejakú dobu mi nevyhlada k seriálom titulky. Musím zadať manuálne a potom mi ich vyhľadá. Ani edna ani titulky.com. Opensubtitle vyhľadá v pohode. Máte niekto podobný problém?
Mám stejný problém po instalaci na Matrix to začalo dělat.
  Odpovědět
@"exeter" ak mas tento problem, tak posli kodi.log so zapnutym debugom. Potom viem pomoct. Inak neviem pomoct....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(15.08.2021, 13:39)BBaron Napsal(a): @"exeter" ak mas tento problem, tak posli kodi.log so zapnutym debugom. Potom viem pomoct. Inak neviem pomoct....
posílám log
  Odpovědět
@"exeter" skusim som nieco upravit, tak to skus, ci ti to uz bude fungovat tak ako si potreboval....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(06.08.2021, 11:25)BBaron Napsal(a): @Ligo posli kodi.log so zapnutym debugom a pozriem sa na to.
Poslal som log neviem či sa to podarilo.
  Odpovědět
Problém s Titulky.com pri seriáloch vyriešený (Kodi Matrix). Už mi všetko perfektne funguje. BBaron skvelá práca.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)