• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
(28.10.2021, 01:09)vako343 Napsal(a): Zdravim,

Od verzie 19.0 mam problem som zvukom Dolby Atmos True-HD. Po pauznuti filmu alebo prehravani zacne vzdy sekat zvuk. Resp. zapina sa a vypina asi v 0,5s intervaloch. Ked zmenim zvukovu stopu na inu a potom naspat na Atmos, tak zas ide normalne, az kym nepauznem. Bol som kvoli tomu nuteny ist naspat na kodi 18.9. Tam vsetko facha bez problemov. Skusil som pustit aj subor so zvukom atmos v DD+, ten isiel bez problemov. Tento tyzden som skusil dat zariadenie na vyrobne nastavenia a nahrat Kodi 19.2 s najnovsim stream cinema...robi to stale.

Kodi prevadzkujem na Nvidia shield PRO (2019). Pouzivam audio passthrough, aby isiel zvuk rovno do receivera. Stream cinema v. 2.1.11
Pripajam aj log:
https://kra.sk/file/LHpaDQNsWo1O

keby neslo z kra, hodil som na ulozto:
https://uloz.to/file/UsQK3sI5q6Ak/kodi-l...F01hoQDlAN==

Dakujem za pomoc.

To nie je problem pluginu ale kodi.Tusim tento bug riesi najnovsia verzia kodi 19.3 tak si ju skus nainstalovat.
  Odpovědět
Ahoj,
Nefunkci cinema stream
Xbox one x
Kodi 19. 3.0
Repo 1.0.4
Cinema bbaron 2.1.11+k19
Závislosti + up next 1.1.5+Matrix. 1
Cinema stream hlásí chyba stream cinema cz sk, více informací naleznete v protokolu, bohužel na xboxu, protokol není (nebo jsem ho nenašel).
Prosím o radu (na android zařízení vše v pořádku)


Děkuji
  Odpovědět
(28.10.2021, 11:39)kura1 Napsal(a):
(28.10.2021, 01:09)vako343 Napsal(a): Zdravim,

Od verzie 19.0 mam problem som zvukom Dolby Atmos True-HD. Po pauznuti filmu alebo prehravani zacne vzdy sekat zvuk. Resp. zapina sa a vypina asi v 0,5s intervaloch. Ked zmenim zvukovu stopu na inu a potom naspat na Atmos, tak zas ide normalne, az kym nepauznem. Bol som kvoli tomu nuteny ist naspat na kodi 18.9. Tam vsetko facha bez problemov. Skusil som pustit aj subor so zvukom atmos v DD+, ten isiel bez problemov. Tento tyzden som skusil dat zariadenie na vyrobne nastavenia a nahrat Kodi 19.2 s najnovsim stream cinema...robi to stale.

Kodi prevadzkujem na Nvidia shield PRO (2019). Pouzivam audio passthrough, aby isiel zvuk rovno do receivera. Stream cinema v. 2.1.11
Pripajam aj log:


keby neslo z kra, hodil som na ulozto:


Dakujem za pomoc.

To nie je problem pluginu ale kodi.Tusim tento bug riesi najnovsia verzia kodi 19.3 tak si ju skus nainstalovat.

Mas pravdu, riesi to najnovsia verzia 19.3. Vcera som to skusal, opravili to tak, ze uz Atmos nejde vobec :-)
  Odpovědět
@"vako343" zial s tym fakt nic nespravime ... je to proste KODI a oni to musia vyriesit.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(29.10.2021, 19:09)BBaron Napsal(a): @"vako343" zial s tym fakt nic nespravime ... je to proste KODI a oni to musia vyriesit.

V pohode :-) dam tam 18.9. Dalo by sa nove Stream cinema spojazdnit na starsom Kodi?
  Odpovědět
ahojte, je nejaka moznost ako dostat do kodi opat titulky.com? ked sa snazim nainstalovat z repozitara cder, mam v ponuke len edna.cz a nextweek.cz, dakujem za radu
  Odpovědět
aku verziu KODI mas? lebo v KODI 19.3 mam toto:

takze som nainstaloval titulku.com aj edna.cz plugin a v pohode....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
nejde zvuk u serialu „vesmir s02e14“ - nazev poradu je „nebulas“

da se to opravit?
dik
  Odpovědět
@"gunner" mne tam zvuk funguje. Nemas to nahodou pripojene cez receiver? Ten mozno nezvlada format zvuku tohoto streamu. A inak dikes, ze si ten serial budem musiet teraz cely pozriet! Fakt dik ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravim všetkých mám problém s tým jak sa mi upgradla verzia kodi na 19.3 na mojom xbox-e. Odvtedy mi prestal fungovať stream cinema plugin . Na tablete a Pc to ide. Viete mi niekto poradiť jak to rozbehať na Tom xbox-e? Diky moc Smile
  Odpovědět
Aktualizácia KODI v XBOX (cder.sk)
  Odpovědět
Zdravim, pripajam sa s mojim problemom, upgradla sa mi verzia kodi na 19.3 na mojom MI Boxe a doplnok stream cinema prestal fungovat. Napise, ze doplnok bol aktualizovany no stale nie je akoby "odfajknuty". Re-instalacia doplnku nepomohla, moze to byt problem verzie, ze zatial nespolupracuju navzajom ? Dakujem za radu
  Odpovědět
Tak žiaľ nepodarilo sa mi nič fixnut ani po rade od tigana1981 tie linky kde sa mala dať stiahnuť nejaká funkčná vezria nie sú dostupné Sad
  Odpovědět
Skúsil som samozrejme aj doplnok Stream Cinema predinštalovaný no po odinstalovani sa mi ho už nepodarilo stiahnuť. Installation failed.
  Odpovědět
(19.11.2021, 11:00)Dancul Napsal(a): Zdravim, pripajam sa s mojim problemom, upgradla sa mi verzia kodi na 19.3 na mojom MI Boxe a doplnok stream cinema prestal fungovat. Napise, ze doplnok bol aktualizovany no stale nie je akoby "odfajknuty". Re-instalacia doplnku nepomohla, moze to byt problem verzie, ze zatial nespolupracuju navzajom ? Dakujem za radu

Ja uz mam 19.3 na MiBoxe niekolko tyzdnov a vsetko ide ako ma. Budes mat iny problem.
  Odpovědět
@"janicko133"neviem ako si to robil ty ale u známeho na xboxe som to inštaloval bez problémov. Najprv čistá inštalácia kodi, potom ten fix a potom inštalácia SC a funguje bez problémov, dokonca aj SCC.
  Odpovědět
@tigana1981 problém je v tých dvoch linkoch. 404 Not Found. Čiže fix neviem urobiť keďže tie zip-ka sa mi nedajú stiahnuť. Ak ich máš mohol by si mi ich niekde nazdielat Smile dik
  Odpovědět
Prepáč to som si nevšimol, skús to podľa tohto návodu:
https://www.matthuisman.nz/2021/10/fix-k...s.html?m=1
  Odpovědět
XboX fix
https://www.matthuisman.nz/2021/10/fix-k...s.html?m=1
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět
Ten môj link nad tvojim príspevkom je iný než tvoj? Ale lepšie viackrát než raz 😀😀😀
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)