• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnok neotvara jednotlive foldre
#21
(03.05.2020, 11:58)jardan Napsal(a): Pánové jste tady jak drbny na pavlači. Každý tu má zaručené informace vycucané asi z prstu a zbytečně tím plašíte méně zručné uživatele.
Rozhodně bych doporučoval trpělivost a nešířit bludy.
A zopakovat si nejzákladnější fakta:
1. Webshare NENÍ sama o sobě sreamovací služba, ani IPTV, je to jen placené úložiště, kde si můžete uložit váš obsah.
2. To, co si platíte je pouze přístup do databáze úložiště Webshare, nic víc!
3. Po rozjetí otevřeného multimediálního systému Kodi byl vytvořen doplněk s možností videoobsah na WS streamovat.
4. Streamování z WS NENÍ prioritním záměrem tvůrců serveru WS a nemají s tím nic společného.
5. Doposud tvůrce doplňku SC vždy reagoval na jakékoliv problémy spojené s funkčností ku prospěchu věci, jistě se k problému vyjádří.
6. Co se týkásamotného WS, stále zatím funguje tak, jak má, uložené soubory jsou dostupné, stahování funguje.
5. Ale nikde není psáno, že vše musí fungovat jako dřív, dokonce ani samotný WS, viz úložiště co v minulosti fungovaly a odnesl je čas. Toto si doufám uvědomují všichni předplatitelé.

Cau,
Jsem smiren s tim co pises, jen doplnim, ze veskery obsah ze stareho se mi nezobrazi.
Nemam problem zaplatit nove a udelat u cele sve rodiny.
Co se mi trochu nelibi, je zpusob jednani.
Maximalne repsektuju autora pluginu. Neresim valky mezi fory apod.
Ale byl bych hrozne rad, kdyby se aspon tu, na tomto foru, objevovaly informace, ktere zamezi milionum zbytecnych otazek po cele cz/sk kodi sfere.
A stacily by naproste obecne, nekonkretni informace, treba "nove uloziste bude prioritni"
Podridim se a jedu dal.
Misto toho je tu moderatorske ticho, zamykani temat, kde se zmini citlivejsi, slusne polozeny dotaz k aktualnimu tematu.

Myslim, ze tato cela "peripetie" mohla mit hladsi prubeh.

Howgh
#22
(03.05.2020, 11:37)liposko Napsal(a): Chalani ja mám webshare min na pol roka zaplatený to sa mám zas registrovať a platiť tu ? Uvítal by som poriadne vstupné informácie na webe. Len medzi sebou si píšeme chalani na mobil čo sa poznáme že mne to zase nejde over či to tebe ide a toto posledné týždne dookola.

Ja som si zaplatil celorocne predplatne na ws pred tromi dnami,lebo z kra.sk mi to nefrcalo.To jako budem platit X domen????Uz ma to zacina srat.To je pristup teda...
#23
Kurnik chlapi, prestante s temi teoriemi. Webshare stale jede a bbaron napsal, ze dokud webshare pojede, ze v SC bude.

Podle meho odesly metadata (to odkud bere SC seznamy novinek atd.)

Takze neplaste a vyckejte. Cim vic budete plasit, tim vic bude SC na ocich a tim driv skonci (az nejakemu provozovateli ws nebo programatorovi SC zaklepou chlupaty na dvere).

Kaspik
#24
Na Linuxe platí čo sa ti nepáči sprav si sám, takže očakávam kopec nových addonov na Kodi. Bbaron na doplnku pracuje už dlho, dúfam že bude pokračovať, či už má alebo nemá prepojenie na WS alebo kra.sk to už je na ňom, ale na druhú stranu, kto dnes robí zadarmo?
SC je môj obľúbený, najmä pre veľké možnosti výberu streamov a bezproblémové fungovanie po dlhú dobu a osobne by som rád ocenil prácu a čas ktorý tomu venoval po dlhé roky
#25
Pre VŠETKÝCH, ktorí plačú nad stratenými peniazmi zaplatenými pre webshare: zaplaťte si oficiálnu službu Netflix a podobne, a choďte preč odtiaľto.

Jednak vám VÔBEC nedochádza, že si neplatíte službu Stream Cinema, ale službu Webshare, čo sú dve odlišné veci. A jednak, pokiaľ vás mrzí 20€ za rok, tak ste pravdepodobne sociálne prípady, ktoré by mali predať televízor a kúpiť si jedlo.

Takže prestaňte sa oháňať svojim smútkom nad premrhaným predplateným úložiskom doslova za pár halierov, ale radšej podporte človeka, čo vám z vašich úbohých domovov spravil nevyčerpateľný zdroj filmových pôžitkov, o ktorom sa nikomu nesníva.

Ľudia si ničoho nevážia, pokým o to neprídu. Držím palce bbaron.
#26
(03.05.2020, 14:23)Borland Napsal(a): Pre VŠETKÝCH, ktorí plačú nad stratenými peniazmi zaplatenými pre webshare: zaplaťte si oficiálnu službu Netflix a podobne, a choďte preč odtiaľto.

Jednak vám VÔBEC nedochádza, že si neplatíte službu Stream Cinema, ale službu Webshare, čo sú dve odlišné veci. A jednak, pokiaľ  vás mrzí 20€ za rok, tak ste pravdepodobne sociálne prípady, ktoré by mali predať televízor a kúpiť si jedlo.

Takže prestaňte sa oháňať svojim smútkom nad premrhaným predplateným úložiskom doslova za pár halierov, ale radšej podporte človeka, čo vám z vašich úbohých domovov spravil nevyčerpateľný zdroj filmových pôžitkov, o ktorom sa nikomu nesníva.

Ľudia si ničoho nevážia, pokým o to neprídu. Držím palce bbaron.
mozno aj ty raz bude socilany pripad , tak radsej  klidek.Nikto nechce nic od barrna iba nejake vyhlasenie.
Lebo potom tu citame o susedoch pozemkovych pri Bratislave, alebo rozne teorie o migrujucich klonoch z kra na WS, ano,mozno to su konspiracie,ale co maju ludia hovorit ked nemaju info?Je tu zalozene forum, tak sa diskutuje. Ved to potom nema vyznam, o com maju rozpravat o Netflixe ,alebo o zlom pocasi?
#27
Nejde ani tak o to čo, kto, komu a kde platí. Väčšine skôr vadí prístup akým sa to vśetko deje. Spraviť niečo bez predchádzajúceho upozornenia alebo aspoń vysvetlenia čo sa stalo je hlavným dôvodom celej tejto paniky a naštvaných komentárov. Najme ak posledne vyjadrenie bolo že vśetko bude fungovať ako doteraz a zjavne sa veci zmenili.
Takže ja si počkám na nejaké zmysluplné vyjadrenie autora pluginu čo sa ***** deje a vyśe výlevy pro a proti na situácii nić nezmenia. V mojom prípade stále plati No WS no SC alebo aspoň do doby než sa cela situácia nevysvetli potom začnem uvažovať o kra.sk.
#28
Nechcel by si doporučený list s vysvetlením priamo na svoju adresu? Vy si neuvedomujete, že ten človek to tobí z dobrej vôle? Neuvedomujete si, že máte doma takmer zadarmo ohromnú službu? On nemusí vyvetlovať nikomu nič. Keď sa ti nepáči prístup, treba ísť inde.

Milosko78: ano, na fore sa ma diskutovat. Ale nie dozadovat sa penazi za nieco, co si clovek neobjednal. Presne kvoli takymto pripadom tieto moznosti zaniknu. Vzdy sa najde nejaky rypal, ktory chce za 1 dolar cely pozemok. Vies, co na takych plati? Cele to vypnut a potom sa mozete dozadovat akurat tak .... vies coho, ty klidek.

Budte radi, ze to funguje a ze niekto do toho investuje svoj cas a energiu. Svojim pristupom podporite akurat tak shutdown a potom si mozete vyberat s “lacnejsich” alternativ, ako HBO, Netflix a podobne. Takze len do toho.
#29
Ahojte Wink 

takže pokud budu chtít aby mi vše fungovalo, tzn. otevíraly se mi složky novinky atd mám si zaplatit i účet na kra.sk ?

Díky Steven
#30
Tak toto je sila Big Grin
Problém je na strane webshare.cz !!! BBaron nemôže za to, že Vás nepripojí Stream Cinema do WS účtu.
Skuste akykolvek doplnok cez KODI s pripojenim účtu do webshare a uvidíte chybny log.
Napr. *soubory online* od Libora Zoubka, zvolte účet webshare a skúste prehľadávať server, ERROR.
Takze skuste napisat do WS, aký majú problém tam.
#31
(03.05.2020, 16:59)minoz Napsal(a): Tak toto je sila Big Grin
Problém je na strane webshare.cz !!! BBaron nemôže za to, že Vás nepripojí Stream Cinema do WS účtu.
Skuste akykolvek doplnok cez KODI s pripojenim účtu do webshare a uvidíte chybny log.
Napr. *soubory online* od Libora Zoubka, zvolte účet webshare a skúste prehľadávať server, ERROR.
Takze skuste napisat do WS, aký majú problém tam.

blbost, zrovna kukam SO a ok .. nechapu o co ti de!
#32
Problem nie je na strane WS. Uplne v pohode tam pozriem cokolvek. Zatial to vyzera tak, ze na Kra nie  ziaden obsah. ze ludia platia za NIC.
#33
Tiež som teraz dopozeral seriál cez súbory online, WS funguje
Minix U9-H + NEO A3, CoreELEC 9.2.2 > KODI 18.6
#34
(03.05.2020, 16:59)minoz Napsal(a): Tak toto je sila Big Grin
Problém je na strane webshare.cz !!! BBaron nemôže za to, že Vás nepripojí Stream Cinema do WS účtu.
Skuste akykolvek doplnok cez KODI s pripojenim účtu do webshare a uvidíte chybny log.
Napr. *soubory online* od Libora Zoubka, zvolte účet webshare a skúste prehľadávať server, ERROR.
Takze skuste napisat do WS, aký majú problém tam.
no nevim mě addon SOUBORY ONLINE funguje a obsah z WS přehrává. Jen se musi uravit formát hesla do WS. Tenhle addon nemá rád čísla v hesle.
KODI 18.6 na EVOLVEO MMC
#35
(03.05.2020, 17:21)wollfy Napsal(a):
(03.05.2020, 16:59)minoz Napsal(a): Tak toto je sila Big Grin
Problém je na strane webshare.cz !!! BBaron nemôže za to, že Vás nepripojí Stream Cinema do WS účtu.
Skuste akykolvek doplnok cez KODI s pripojenim účtu do webshare a uvidíte chybny log.
Napr. *soubory online* od Libora Zoubka, zvolte účet webshare a skúste prehľadávať server, ERROR.
Takze skuste napisat do WS, aký majú problém tam.
no nevim mě addon SOUBORY ONLINE funguje a obsah z WS přehrává. Jen se musi uravit formát hesla do WS. Tenhle addon nemá rád čísla v hesle.
ahoj, mě také addon SOUBORY ONLINE funguje. V hesle jsem musel zrušit velká písmena, čísla mi to bere. 
#36
Thumbs Down 
Ahojte, takze kupil som si kra.sk, kedze webshare je uz pravdepodobne off. To nie je az taky problem, ale otazka znie ci to bude konecne riesenie, kedze dva tyzdne do zadu sme si obnovili viaceri webshare a teraz znovu zaplatili kra.sk. Ohromne by ma mrzelo keby webshare zacal po case znovu fungovat a mali by sme ucty kade tade. Nepotrebujem ulozny priestor, chcem si len pustit vecer serial a spokojne ist spat bez toho aby som to musel niekde stahovat ukladat a stremovat z nejakeho PI a pod. Cize velka vdaka ze tento plugin existuje, ale prosim tvorcu aby dal vsetkym jasne najavo ako to bude dalej. Trochu tu vyplakava ze len chce dobre, ale je to pravda aj loz, lebo zjavne chce dobre nie len nam ale aj sebe inac by sa tieto veci nediali a vsetci by sme si dalej stastne pozerali co chceme. Prajem mu to aby si privirobil, lebo zjavne skill ma, ale je uz toho privela kazdy den nejake zmeny, drobne zmeny v zdrojaku na githube, cize tam sa velke zmeny nediali. Vsetko sa overuje voci stream-cinema.online cez API predpokladam cize tam sa to cele deje, co moze byt zobrazene a co nie v samotnom kodi. Aspon prosim tvorcu pluginu nech urobit novu verziu pluginu bez websahre ak uz nebude dostupny a bude jasno, je to zopar riadkov v kode aby to viac nebolo ani len zobrazovane. Ak nestihas kludne urobim PR na githube a bude pokoj. Lebo uz to asi nikoho nebavi. Nebojte sa ak videli majitelia websahere ze sa deju tieto zmeny tak kludne mohli zablokovat stream-cinema.online pristup pre scrapovnaie atd atd. cize boh vie kde je pravda a je mi to v podstate jedno. Ak bude kra nech je ale nech je konecne jasno. Dakujem a verim ze ma nezmazete.
#37
Nemám problém si zaplatit kra.sk, ale není tam toho tolik jako na ws a je dražší. Škoda.
#38
kurnik, už to fakt přestávám chápat. proč se prostě neudělá placený přístup k metadatum - něco jako titulky.com? zaplatíš, nemáš otravný countdown... takhle kdo chce bbarona podpoří. jestli bbaron odmazl WS kvůli tomu, že mu někdo dumpnul databázi a chce aby jela jen kra.sk, tak je něco špatně a chlapci z xbmc měli pravdu. pevně doufám, že to tak není a vše se brzy vysvětlí.
#39
a čo sa vlastne stalo na xbmc ?
#40
Chtěl bych se zeptat,
Když mám předplacený Webshare a teď je to někde na Kra.sk, co to pro mě znamená? Moje předplatné propadne ? Nebo to zase bude fungovat přes WB?
Děkuji za odpovědi.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)