• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnok neotvara jednotlive foldre
#1
Zdravim. Od dnesneho rana mi doplnok nedokaze otvorit ziaden folder. Dostanem sa len na zakladnu obrazovku a dalej nie. Za posledne dva tyzdne som mal pravdepodobne kazdy problem ktory sa tu riesil. S tymto som sa stretol prvy krat. Nebolo by mozne riesit opravy bugov cez nejake ine ulozisko? Ze ponechat stabilnu verziu co najdlhsie sa da. A verzie s opravami bugov umiestnit inde?
#2
nikomu to aktuálne nejde , pravdepodobne je Stream Cinema odrezaný od webshare serverov
#3
A autor zase čaká kým mu každý "naloží" a oficiálne vyjadrenie nie je nikde ...
#4
karci a to máš potvrdené alebo tu len síriš bludy a o chvíľu tu bude zas kopu otázok.
#5
Ani mne neotevre zadny folder, tedy na Androidu, na Win10 otevre (mam zde zadane kra prihlasovaci udaje), ale streamy jsou jen kra.
Edit: zaplaceno na kra, vse jede z Androidu i Win 10. Za mne vyrizeno a spokojenost.
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
#6
Bohužel je to tak. Na fb je o tom dost psaní.
#7
Registarcia na Kra.sk,pristupove udaje v nastaveniach na stream cinema zmenit na tie z Kra,vypnut a zapnut kodi a ficis dalej.
#8
Kra.sk mi také nejde a zaplatil jsem si předplatné na jeden měsíc. Ukazuje se mi jen Nepodařilo se přihlásit na kra.sk
#9
Tak uz se to rozběhlo tak uvidim
#10
Ahoj, stačí si udělat registraci na kra.sk a zadat přístup do SC. Pak to jede. Zřejmě brzy dojde k totálnímu uříznutí WS a vše pojede pouze z kra.sk, kde si koupíme předplatné.
#11
Chalani ja mám webshare min na pol roka zaplatený to sa mám zas registrovať a platiť tu ? Uvítal by som poriadne vstupné informácie na webe. Len medzi sebou si píšeme chalani na mobil čo sa poznáme že mne to zase nejde over či to tebe ide a toto posledné týždne dookola.
Onkyo receiver TX NR 686, Sony 55" XE9005
#12
(03.05.2020, 11:22)Arns Napsal(a): Ahoj, stačí si udělat registraci na kra.sk a zadat přístup do SC. Pak to jede. Zřejmě brzy dojde k totálnímu uříznutí WS a vše pojede pouze z kra.sk, kde si koupíme předplatné.
Je potrebné zaplatiť si na kra, bez predplatného to nepôjde - mám to odskúšané. Po uhradení trojmesačného predplatného začalo všetko fungovať. WS je odrezané - definitívne.
#13
Ahojte 

- presne sa to deje od vcera vecera aj mne. Som na Confluence (18)- CS mi otvara iba foldre . 
- pristupy mam na WS a na niekolkych zariadeniach. Skusal to odinstalovat - nainstalovat ...ale nix.
Dufam,( a urciste aj vy) , ze sa tento genialny SC addon rozbehne konecne uz tak -ako fungoval doteraz.
Mam poprepisovane menu a subbmenu podla neho a som na nom zavislyyy  Big Grin
#14
Férové by bylo dát lidem vědět dopředu že to už půjde jen na kra.sk. Možná je to jen chyba a zase to půjde ale chtělo by to nějaké vyjádření 🤔
#15
Hallo. Ja mam rok predplatenie u webshare.cz kvoli tomu aby som to pouzival zo streamcinema! A teraz mam vyziadat naspet peniaze lebo SC sa rozhodol snimy nespolupracovat? To je aka picovina?!?
#16
Pánové jste tady jak drbny na pavlači. Každý tu má zaručené informace vycucané asi z prstu a zbytečně tím plašíte méně zručné uživatele.
Rozhodně bych doporučoval trpělivost a nešířit bludy.
A zopakovat si nejzákladnější fakta:
1. Webshare NENÍ sama o sobě sreamovací služba, ani IPTV, je to jen placené úložiště, kde si můžete uložit váš obsah.
2. To, co si platíte je pouze přístup do databáze úložiště Webshare, nic víc!
3. Po rozjetí otevřeného multimediálního systému Kodi byl vytvořen doplněk s možností videoobsah na WS streamovat.
4. Streamování z WS NENÍ prioritním záměrem tvůrců serveru WS a nemají s tím nic společného.
5. Doposud tvůrce doplňku SC vždy reagoval na jakékoliv problémy spojené s funkčností ku prospěchu věci, jistě se k problému vyjádří.
6. Co se týkásamotného WS, stále zatím funguje tak, jak má, uložené soubory jsou dostupné, stahování funguje.
5. Ale nikde není psáno, že vše musí fungovat jako dřív, dokonce ani samotný WS, viz úložiště co v minulosti fungovaly a odnesl je čas. Toto si doufám uvědomují všichni předplatitelé.
#17
(03.05.2020, 11:54)S3R6PH Napsal(a): Hallo. Ja mam rok predplatenie u webshare.cz kvoli tomu aby som to pouzival zo streamcinema! A teraz mam vyziadat naspet peniaze lebo SC sa rozhodol snimy nespolupracovat? To je aka picovina?!?
Ty si stojis na kabli ??? Chces aby zaklepali uniformovani na tvoje dvere ??? Ludia spamatajte sa uz. WS ostane WS. To ze tisice ludi si ich predplatilo len koli SC je vasa ale len vasa vec. Pojdes si kupit do obchodu radio a po 3 dnoch pojdes vratit a povies ze prestala vysielat tvoja oblubena stanica...si na hlavu uz ?? Co ma obchod s tym ze tvoja stanica prestala vysielat :-) NIC
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
#18
Ahojte, počkajme na vyjadrenie Bbarona.
#19
Obávám se, že už se vyjádřil v jiném vlákně...

https://forum.cder.sk/thread-2-page-4.html
#20
Krasne krasne... pred mesiacom o rok predlzene 4 ucty a to je uz celkom citelna polozka. A pravdepodobne si zaplatim ja na kra ale nechce sa mi do toho len z principu nie koli financiam. Keby tu je aspon niekto chlap a priznal to na plne gule co sa deje a nie len neurcite vyjadrenia a mazanie komentarov!!! Dik peace


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)