• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mám si předplatit kra.sk nebo co teď dál?
#21
No to dúfam aj ja lebo kra to absolútne nestíha a nám ostáva len dúfať ze sa to zlepší
#22
Ano v tuto chvíli je jasné že platit kra.sk nemá smysl. 
Nezbývá než čekat co bude a jestli něco bude. 

Ať už to baron dělal zadarmo nebo pro peníze, je mi to jedno buď bude toto zase
Nějak fungovat nebo přijde něco jiné.
Každopádně jen následující dny ukáží zda předplacené VIP ať uz WS nebo kra.sk
Mají nějaký smysl Confused Confused platit asi vždy jen měsíc a pak obnovit.
#23
(03.05.2020, 20:45)GeorgeCZ33 Napsal(a): Ano v tuto chvíli je jasné že platit kra.sk nemá smysl. 
Nezbývá než čekat co bude a jestli něco bude. 

Ať už to baron dělal zadarmo nebo pro peníze, je mi to jedno buď bude toto zase
Nějak fungovat nebo přijde něco jiné.
Každopádně jen následující dny ukáží zda předplacené VIP ať uz WS nebo kra.sk
Mají nějaký smysl Confused Confused platit asi vždy jen měsíc a pak obnovit.
Platím si WS několik let. Výhoda je že tam seženeš ledacos. Na kra.sk můžeš jenom platit. Funguje plugin do KODI Soubory online.
#24
(04.05.2020, 11:02)DejvidCV Napsal(a):
(04.05.2020, 10:46)UNDENIABLE Napsal(a):
(04.05.2020, 10:35)DejvidCV Napsal(a): Stream Cinema 2 - a to je zase co???
stream cinema které používá webshare.cz a ne kra.sk mylsím že naprogramované bude lépe , naprogramoval ho někdo jiný jak bbaron , ten už asi v to i doufám zůstane na kra.sk ...
Jj, tomu rozumím, ale SC 2 je už na světě? Už ho někdo otestoval? Je opravdu použitelný nebo je to jen testovací verze?
Zkusil jsem zatím tam není žádný seznam ale vyhledávání funguje 
#25
Jo je. Zatím se testuje. V podstatě to není nic jiného, než ta ukradená DB. Tzn. můžeš vyhledávat ve starších věcech na WS, fulltextem, nebo podle abecedy. Nejsou tam novinky, ani jako kategorie, ani jako jednotlivé filmy. Ono asi není vůbec problém to nějak rozjet, zkopírovat, problémem bude to každodenní přidávání obsahu, jestli se toho někdo ujme, protože bez toho to ve velmi krátké době bude na pytel.
#26
Ja som aj včera skúšal to kra.sk a nefunguje dobre, ťahá slabo, rýchlosť skáče hore dole. A ak je pravda, že to kvazy "proxy" z webshare tak to bude sranda.
#27
Popisky filmů, stejně jako obrázky, byly dle mého tahány odjinud, je to tedy o tom napojení, to není asi problém zprovoznit. Aktualizace dat problém je a nikdo si asi moc neuvědomuje, co je za tím práce.
#28
@marek71cz mne ukázalo webshare rýchlosť 3.3 mbps Big Grin linka tiež 100mbps, ale ukazovalo 66.8mbps. A to kra nedosiahol ani maximálnu hranicu používania
#29
Zda je SC2 náhrada nemůže být zřejmé dneska ani za 2 dny.... to bude zřejmé až tak za 2 měsíce. Pro staré filmy a seriály třeba OK.

Ale to co dělá popularitu SC je hlavně ta mravenčí práce, to držet naplněné novinkama. To Bbaron a lidi okolo něj (netuším, kolik jich na to bylo) roky zvládali na jedničku. Buďme upřímní... ono nějakým skriptem stáhnout databázi SC udělat k ní plugin do KODI, není až tak těžké. Dá se to zvládnout v pohodě za 2-3 dny i s testem. Udržovat to ve stavu, ve kterém to BB udržoval poslední roky, to už je trochu jinej level Smile.
#30
(04.05.2020, 14:25)bombudsman Napsal(a): Zda je SC náhrada nemůže být zřejmé dneska ani za 2 dny.... to bude zřejmé až tak za 2 měsíce. Pro staré filmy a seriály třeba OK.

Ale to co dělá popularitu SC je hlavně ta mravenčí práce, to držet naplněné novinkama. To Bbaron a lidi okolo něj (netuším, kolik jich na to bylo) roky zvládali na jedničku. Buďme upřímní... ono nějakým skriptem stáhnout databázi SC udělat k ní plugin do KODI, není až tak těžké. Dá se to zvládnout v pohodě za 2-3 dny i s testem. Udržovat to ve stavu, ve kterém to BB udržoval poslední roky, to už je trochu jinej level Smile.
presne jak rikas, je to o tom indexovani a to proste jen tak zautomatizovat nejde, zaplatil jsem na kra.sk jeden mesic, beru to jako urcitou formu donate bbaronovi za tu praci co na tom delal, nez se to tak dojebalo, pokud ale bude dost dobrovolniku na udrzovani SC--2, tak asi malokdo bude mit duvod zustavat u bbarona a pomaleho kra,sk
#31
Nikde není psané, že kra.sk bude za měsíc stejně rychlé, jako je dneska... ale BB moc nechápu. Kdyby včera lusknutím prstu přidal zpět WS a omluvil se, že nastala chyba. SC2.0 by absolutně sebral veškerý vítr z plachet. Kra.sk by taky přestalo kolabovat.... přesun uživatelů mohl udělat postupně během pár měsíců postupnou motivací. Třeba tím, že na kra.sk by byl obsah o týden dříve apod.

No co... bůh ví to pozadí. Já doufám, že k tomu Michal ještě něco napíše a svejch X let tvrdé práce alespoň zakončí jinak, než tímhle divným mlčením.
#32
Celé to je fakt divné.... doufám, že je BB v pořádku.

Když chceš poznat záměry nějaké osoby, dívej se na její činy. Pokud by motivací BB bylo, aby co nejvíce lidí šlo na Kra.sk, asi sotva by se zachoval tak jak zachoval a nedal někde alespoň jasné oficiální stanovisko. Kdyby třeba do pluginu hodil lidem s WS zprávu o kra.sk, určitě by kupujících byl mnohonásobek. Je to fakt divné, snad se brzy ozve.
#33
Nikomu nebudem vnucovat platit niekomu nieco. Je to len na vasej slobodnej voli. Ak chce niekto pouzivat aj nadalej ORIGINAL stream cinema, tak to je mozne uz jedine cez kra.sk.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)