• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mám si předplatit kra.sk nebo co teď dál?
#1
Dotaz na Bbarona.... dnes mi nic nefunguje (jako nic) a nepodařilo se mi ze všech debat rozklíčovat, co se teda vlastně děje nebo neděje.

Za sebe můžu říct, že mi je naprosto u zadku nějaké pozadí kra.sk vs ws. WS mám na rok předplaceno, ale vím co jsem předplácel a pokud z nějkého důvodu mám přeplatit i kra.sk, tak to udělám. Ale samo nechci přeplácet 2 uložiště, pokud je současný stav třeba jen chybou, která za 2 dny pojede... to je logické.

Myslim, že by bylo fajn, kdyby tu zaznělo nějaké oficiální doporučení... předplaťte si kra.sk nebo děláme na chybě apod.

Díky!
#2
Autor se vyjádřil zde - https://forum.cder.sk/thread-2-post-1752.html#pid1752
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#3
(03.05.2020, 10:18)bombudsman Napsal(a): Dotaz na Bbarona.... dnes mi nic nefunguje (jako nic) a nepodařilo se mi ze všech debat rozklíčovat, co se teda vlastně děje nebo neděje.

Za sebe můžu říct, že mi je naprosto u zadku nějaké pozadí kra.sk vs ws. WS mám na rok předplaceno, ale vím co jsem předplácel a pokud z nějkého důvodu mám přeplatit i kra.sk, tak to udělám. Ale samo nechci přeplácet 2 uložiště, pokud je současný stav třeba jen chybou, která za 2 dny pojede... to je logické.

Myslim, že by bylo fajn, kdyby tu zaznělo nějaké oficiální doporučení... předplaťte si kra.sk nebo děláme na chybě apod.

Díky!

Použi doplnok soubory online prihlás sa do webshare a daj vyhladat co potrebuješ a možeš aspoň takto fungovať.
#4
SC je pro mě hlavně o pohodlném seznamu a vyhledávání.... online soubory jsou k prdu. To si můžu snadno stáhnout soubory do externího uložiště a pustit z toho.
#5
(03.05.2020, 10:18)bombudsman Napsal(a): Dotaz na Bbarona.... dnes mi nic nefunguje (jako nic) a nepodařilo se mi ze všech debat rozklíčovat, co se teda vlastně děje nebo neděje.

Za sebe můžu říct, že mi je naprosto u zadku nějaké pozadí kra.sk vs ws. WS mám na rok předplaceno, ale vím co jsem předplácel a pokud z nějkého důvodu mám přeplatit i kra.sk, tak to udělám. Ale samo nechci přeplácet 2 uložiště, pokud je současný stav třeba jen chybou, která za 2 dny pojede... to je logické.

Myslim, že by bylo fajn, kdyby tu zaznělo nějaké oficiální doporučení... předplaťte si kra.sk nebo děláme na chybě apod.

Díky!
Nic neplať a použij cinemu jako vyhledávač a pak se připoj přes jiné plugyny.Je to dvojnásobně drahý než webshare.
#6
Wink 
(03.05.2020, 17:39)optimas Napsal(a): Přes kra.sk se nedá dívat na filmy online. Seká se to jako prase a soustavná hláška zdroj videa je pomalý. K čemu je takový šmejd? To má být jako náhrada za webshare?
No jen aby to nebylo neco jineho jak nahrada WS
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
#7
(03.05.2020, 17:39)optimas Napsal(a): Přes kra.sk se nedá dívat na filmy online. Seká se to jako prase a soustavná hláška zdroj videa je pomalý. K čemu je takový šmejd? To má být jako náhrada za webshare?
PROXY !!!! Přemýšlej funkční to nebude
#8
Ahoj tak dnes som zaplatil kra a to vôbec nejde pustiť vkuse to seka viete nejaké riešenie alebo už SC konci dikes
#9
Riesenie nie je
#10
To ako vážne ešte ze som len na skúšku kúpil na mesiac
#11
bude legracne, kdyz se vecir pripoji Baron, precte si vsechny vlakna a bude tak nasrany, ze vypne aj SC 😂
#12
Uz kludne moze, pretoze aj tak nejde
#13
keby to malo takto zostat, tak kludne to vypat moze. Zaplatil som do Senkvíc za kra a škleb to. Ludi len nasrali
#14
To je hotová katastrofa horko ťažko ide 720p ale aspoň dačo
#15
(03.05.2020, 19:20)Bohem77 Napsal(a): To je hotová katastrofa horko ťažko ide 720p ale aspoň dačo
Tak to je potom radosť mať tak skromných a nenáročných abonentov  ...
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
#16
Jestli to jede 720p s lagama... není to fakt pro mě Smile. Tak počkáme, co Bbaron a jak to půjde dál.

Co jsem pátral po jiných fórech, tak jsem se dostal i k celkem zajímavým a víceméně ověřeným informacím. Které asi tak nějak souhlasí a korespondují s tím co děje. A dle toho asi ani Bbaron neví, jak přesně tohle dopadne. Jestli je to všechno pravda, tak na jednu stranu chápu, že je asi vytočenej a dost možná ani nebude mít chuť se SC pokračovat dál.

Každopádně věřim, že Bbaron přijde s nějakou oficiální verzí a podle toho se pak nějak rozhodneme co dál my. Každopádně, nejde o život, ne?
#17
No ja niesom vôbec skromný keď som zvyknutý na 4k .Ale 1080 mi vôbec nedá ani náhodou vravím max 720 a to sledovať na 65" telke je radosť 🤯 no ja verím ze sa to da dokopy lebo WS je super
#18
(03.05.2020, 19:20)Milosko78 Napsal(a): keby to malo takto zostat, tak kludne to vypat moze. Zaplatil som do Senkvíc za kra a škleb to. Ludi len nasrali


(před 44 minut(y))
mmaster Napsal(a):[url=https://forum.cder.sk/post-2564.html#pid2564][/url]


[Obrázek: arrow.png][Obrázek: arrow.png][Obrázek: arrow.png][Obrázek: arrow.png][Obrázek: arrow.png] Blud vypustime do par dni, cely v python3 a pripraveny uz aj pre Kodi 19  [Obrázek: cool.png]
#19
Ano... toto jsem se taky doslechl. Navíc ze zdroje oficiálně od WS, takže to není žádná kachna na vodě.
#20
No jelikož ta rychlost streamování je použitelná max na 720 a to ještě s odřenýma ušima tak to asi nebude mít dlouhého trvání.
Teď už se ukazuje že to ten server totálně nedává, stačí projet vlákno níže.
Ted už stačí jenom doufat že ty zvěsti o novém pluginu jsou pravdivé.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)