• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
#21
(06.05.2020, 00:09)juju666 Napsal(a): Zdravím. Mam zaplatené WS a už aj kra. Dnes som začal pozerať film.. Po 20 min. sekol a odvtedy mi nejde obraz na žiadny film.. Ide len zvuk a titulky. Obraz je čierny.. TV android Sony. Ďakujem za každú radu..
ahoj ako si vyriešil ten problém prosím ťa mne sa stalo to isté a neviem čo s tým. Ďakujem
  Odpovědět
#22
caute mam xiaomi mi box s a pri aktualizaci na verzi 1.3.27 tak mi napíše aktualizaci zlyhala a kde si otvorim doplnok a chce to manuálně dat aktualizovat tak na lano co je ikona stream cinema tak pod nim vždy pisalo server cder a teras tam nic nepise anebo kde idem na nastavenia a správcu suborov a chcem skontrolovat zdrojovi kod cder.sk tak mi napise nepodarilo sa pripojiť k sietovemu serveru stalo sa to uz niekomu?
  Odpovědět
#23
A restartovat box jsi zkoušel?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#24
"Julianka a juju666". Vymazať vyrovnávaciu pamäť Kodi. U mňa to pomohlo. (TV Sony android).
  Odpovědět
#25
Pri prepinaní source, keď hral v SC film, tak sa mi stávalo, že po opätovnom prepnuti na kodi so zapnutým filmom sa objavila čierna obrazovka i keď zvuk išiel. Lepšie je vždy film normálne vypnúť (prepnúť si zdroj) a potom ho opätovne zapnúť. Tak isto odporúčam kodi vypínať pred tým, než idete tv vypnúť. A v neposlednom rade ako spomína kolega, vymazať vyrovnávací pamäť. Mam tiež Sony Android TV.
  Odpovědět
#26
"Aduko". Stáva sa to presne v tých prípadoch ako popisuješ. Už som to tu niekomu tiež písal.
  Odpovědět
#27
PetrM ano skusal som restartovat a stale nic a aj natvrdo som odinstaloval a nainstaloval a stale nic furt to iste vypisuje
  Odpovědět
#28
Alebo neviem niekde manualne stiahnut aktualizaciu 1.3.27?
  Odpovědět
#29
manulanu instalaciu neodporucam, lebo pri update budes mat znova problem. Skus si pozriet toto: https://forum.cder.sk/thread-10.html
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)