• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
#1
Dobry den, chcela by som si v nastaveniach SC pridat aktivny a predplateny ucet z kra, no po otvoreni mi vyskoci prazdne okno v ktorom bezi ,, K dispozicii niesu ziadne kategorie,, ( skuste zmenit uroven nastaveni) Nemam sajnu ako mam ženit uroven nastaveni alebo co spravit aby som si tam vedela ten ucet z kra pridat a prihlasit sa. Vie niekto ako na to?
  Odpovědět
#2
(03.05.2020, 15:30)Krisstinas Napsal(a): ,, K dispozicii niesu ziadne kategorie,, ( skuste zmenit uroven nastaveni) Nemam sajnu ako ...

Jdi do Kodi Nastavení >Systém - tam je někde v rohu úroveň Základní až Expert. Nastav Expert.
MEDA: Kodi 17.6/18.6 - LibreElec/Linux/Windows/Android9
  Odpovědět
#3
Ahoj, ja by som sa este rad spytal na co v nastaveniach sluzi polozka streamcinema . online dakujem za info
  Odpovědět
#4
"https" - ked je zapnute, tak plugin komunikuje so serverom zabezpecene
"update" - ked na to kliknes, tak sa vynucuje update pluginu z repozitara
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Zdravím. Mam zaplatené WS a už aj kra. Dnes som začal pozerať film.. Po 20 min. sekol a odvtedy mi nejde obraz na žiadny film.. Ide len zvuk a titulky. Obraz je čierny.. TV android Sony. Ďakujem za každú radu..
  Odpovědět
#6
Zdravím, nefunguje mi obraz. Jen zvuk a titulky. Ví pls někdo, co s tiím?
  Odpovědět
#7
Tak už funguje. Všechno nastavení obnoveno na výchozí nastavení, pak upraveno, samo v režimu expert. Znovu vše aktualizovano. Reset a funguje :-)
  Odpovědět
#8
Zdravím, zaplaceno a overeno na kra.sk, bohužel na android boxu nemůžu spustit, vše nastaveno jak má, pri spuštění filmu píše hlášku <urlopen error[Errno1] _ssl.c:480:error:14077410:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO: sslv3alert handshake failure> používám Kodi 16.1 Jarvis, bohužel TV Box má Android 4.4. Stejná hláška i na smpc. V telefonu na Kodi 18.6 při stejném postupu registrace, přihlášení pluginu sc vše šlape. Díky moc za pomoc.
  Odpovědět
#9
Tak tohle chce koupit nový box.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#10
No to jsem slyšet nechtěl, každopádně doposud SC na webshare valilo v pohodě. Změna serveru by snad neměla mít vliv na verzi kodi, když kodi plugin sc 1.3.26 v pohodě bere. Asi hude někde jinde zakopaný pes. Restart a novou instal jsem zkoušel. Měl někdo podobný problém, díky za každý názor, ale zbytečně nezahlcujte komentáři co k ničemu nejsou. Díky.
  Odpovědět
#11
Hemry436 daj si miesto Androidu Libreelec alebo Coreelec a budeš to mať lepšie. Záruku na ten box už nemáš a budeš to mať oveľa lepšie. Ak teda ten box máš len kvôli Kodi.
  Odpovědět
#12
@hemry436:
Kdy jsi použil napřed hledání, tak bys našel ve správném tématu, kam toto patří, i vyjádření tvůrce doplňku - https://forum.cder.sk/thread-1-post-3749.html#pid3749
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#13
Mam predplatene aj websehe aj kra.sk a stale my to ukazuje ze som neni pripojeny cez kra.sk co mam urobit aby my to islo
  Odpovědět
#14
@Mijosa79 tak najprv aká verzia Kodi a na čom to máš. Po druhé môžeš si smelo vymazať prihlasovačky do WS a potretie nemáš náhodou preklep v logine alebo hesle? Po štvrté neviem ako sa ti to správa, ale problém môže byt aj na "najlepšom" úložisku všetkých čias kra lebo jednoducho medzi 20:30 a 23:00 nestíha.
  Odpovědět
#15
Nazdar mal som chybne prihlasovacie meno uz to ide..len jeden problem je tam film ide ale bez zvuku ja mam kupeny box a Kodi 17.3 tak neviem v com je zas problem...dik
  Odpovědět
#16
ilon : To nestihalo ani WS pocas korona krizy .. Teda mne nestihalo nikdy .. Ja som si vzdy stiahol film na disk a pozrel som si ho neskor z disku .. Ale mama mi hovorila , kedze sedi zavreta doma , ze ake je to fasa , ze moze pozerat filmy .. A ze vecer to vzdy seka .. Cez den v pohode ..
  Odpovědět
#17
Mijosa79 Napsal(a):Nazdar mal som chybne prihlasovacie meno uz to ide..len jeden problem je tam film ide ale bez zvuku ja mam kupeny box a Kodi 17.3 tak neviem v com je zas problem...dik
Pozri si klikom na dialkac aky zvuk stream to ma , ak napr. DTS tak mnoho TV to nebude hrat.
Bud si to prestav v kodi nastaveni zvuku alebo pouzi externy dekoder...
  Odpovědět
#18
Pytkin ja som nikdy nebol posahany a pozeral som FHD a co najmenšie. Žiadne 4k a nikdy som nemal problém. To ze vám dr... so 4k tak sa potom nečudujte.
  Odpovědět
#19
Zdravim vás, poprosím o radu, kupil som kra, uplatnil poukazku, zadal meno a heslo a vypisuje mi na VIP days -2. Viete mi poradit. Vdaka.
  Odpovědět
#20
Citace z webu, kde jsi uplatnil poukazku:

Pomoc a podpora
Ak máš otázky alebo problém a potrebuješ pomoc, napíš nám na email [email protected] a my sa ti čo najrýchlejšie ozveme.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)