• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cder.sk nefunguje vzdy
#21
Prosím vás zaplatil jsem kra. SK a když si vyberu film a potom rozlišení tak se mi to nespustí a napisei to že se nepodařilo přihlásit na kra. SK a přitom se prohlašují stejně jako na stránce a tam se normálně přihlásím nevíte čím to?
  Odpovědět
#22
Bbaron nemohol by si dotobit do pluginu kontrolu prihlasenia uz v nastaveniach ako to bolo pre webshare? Prislo mi to celkom praktické.
  Odpovědět
#23
@Mazi2465 A ked si zaplatil na kra.sk uplatnil si aj poukazku? Lebo bez toho ti to nepojde. Prihlas sa na kra.sk, pozri svoje objednavky, tam by mal byt kod poukazky, skopiruj do policka nizsie a uplatni.
VU+ UNO 4K / Enigma2 / Archiv CZSK premium v5 / Stream Cinema 1.1.0 /
  Odpovědět
#24
@Zmurko ano uplatnil jsem tu poukázku právě a stále to píše že se neda prihlasit
  Odpovědět
#25
Nebylo by možné třeba do pluginu dočasně udělat jakýsi "semafor" s vytíženosti kra.sk serveru?
Například červená - přetížení serveru, nepouštěj si film a jdi si lehnout
žlutá - použij SD kvalitu
zelená - super, pusť si HD ...
Jen přemýšlím, jak zamezit dalším stížnostem a zakládáním zbytečných témat ve fóru.
Berte to jako takový námět k zamyšlení a věřím, že se problém s rychlostí a vytížeností kra.sk brzy vyřeší.
  Odpovědět
#26
Zdravím mám zaplaceno na KRA.SK a poukázku uplatněnou. A stále se mi nedaří přes SC přihlásit už vidím filmy a vše jako přes websare, ale přesto při spuštění filmu mi to píše že se nemůže přihlásit.
  Odpovědět
#27
když si zaplatím kredit na 1 rok u kra.sk bude mi fungovat stream cinema 1 rok? Je změna dočasná či trvalá?
  Odpovědět
#28
Podle me si platite s Kra neco co se se sluzbou na WS neda srovnat. Nastala situace kdy je tu perfektni doplnek s ulozistem v plenkach (SC+Kra) a perfektni uloziste s doplnkem v plenkach (WS+SC 2.0). Za tohle je treba podekovat vsem co se o to postarali...Diky
  Odpovědět
#29
@"pierres" a teba sa mozme za co podakovat?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#30
(06.05.2020, 20:13)BBaron Napsal(a): @"pierres" a teba sa mozme za co podakovat?

a bude streamcinema fungovat nadála na kra.sk nebo se to přesune dál?
  Odpovědět
#31
@"[email protected]" nas nejake odporucanie na ulozisko? Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#32
nemám doporučení. Chtěl jsem jenom vědět zda má to uložiště kra.sk záruku aspoň rok funkčnosti se streamcinema.
Můžu si tedy bez obav zaplatit 1 rok?
  Odpovědět
#33
ono mojí známí a rodina ztratila důvěru v to, že stream cinema bude fungovat přes kra.sk. Nejsou ochotní zaplatit další uložiště, když z ničeho nic SC přestalo fungovat přes webshare.
Potřeboval bych tedy jistotu, že to bude aspoň rok fungovat, jinak to oni nezaplatí.
  Odpovědět
#34
Ked chces istotu, tak si kup HBO GO, alebo Netflix. Nechapem preco tu kazdy place. To co mas zaplatene tak funguje dalej, len nie cez plugin SC, tot vsjo.
  Odpovědět
#35
@"[email protected]" To ti nikdo negarantuje. Platíš si úložiště (ať už WS nebo Kra), ne doplněk. Je jen na tobě jak se rozhodneš a jaké riziko podstoupíš. Vztekat se můžeš jak chceš, ale pokud v tom jedete celé příbuzenstvo, tak si třeba předplaťte Netflix a sharujte si údaje v rodině.  Nebo si zatím zaplaťte Kra na měsíc, na dva, na půl roku a uvidí se která z možností (jak nastínil @"pierres" ) nakonec vyhraje. Navíc se vztekáš ve špatné sekci. Repo cder.sk funguje bez problémů. Smile
  Odpovědět
#36
ja se nevztekám. to druzí brečí že měli roční kredit a ted ho mají k ničemu. Mě změna uložiště nevadí. Jen mě zajímá zda to bude aspoň rok na uložišti kra.sk
  Odpovědět
#37
Huby : to ti ale nikto nedokaze zagarantovat .. Ja som tu vcera nasiel akciu , tak som si to kupil na rok .. 20 eur sa mi zdav pohode ..
  Odpovědět
#38
Cena je v poho. Jedná se mi o funkčnost.
  Odpovědět
#39
(06.05.2020, 21:59)BBaron Napsal(a): @"[email protected]" nas nejake odporucanie na ulozisko?  Big Grin
zdravím včera jsem psal že zaplaceno na kra.sk mám (zatím na měsíc než ozkouším funkčnost Big Grin  nemám problém zaplatit na rok, ale chci jistotu že to funguje) a pořád mi SC píše že se nemůže připojit. Dělám někde něco špatně? Přihlášený na SC jsem jsem přeš kra.sk a pod mojím ID a heslem co mám na kra.sk. A stále mi to píše že se nemůže připojit. Jinak veškeré údaje z webshare jsem odstranil i plugin SC i repozitáře kodi cz/sk. Už to jedu čistě přes Kra.sk. prosím o radu. děkuji
  Odpovědět
#40
A uplatnil jsi po zaplacení na kra.sk poukázku (na záložce "Poukázky)?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)