• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cder.sk nefunguje vzdy
#1
zdravim, urcite nebudem jediny ale na WIN10 odkedy pouzivam cder.sk co mi nainstalovalo hned bez problemov aj isli videa tak z casu na cas mavam problemy aj ked opat updatnem repozitar.

napr spustim stream cinema dostanem sa cez filmy do menu, kliknem novinky iba to preblikne a nic, inokedy viem otvorit aj novinky ale niektore videa ked spustim dostanem hlasku czsklib  video is not available, den predtym som ho ale spustal a islo. inokedy som zase nevedel nic spustit z noviniek ale napr z dabovanych filmy isli spustit atd atd.

je mozne ze to tu uz niekto preberal viete ma odkazat na riesenie ak vobec je, tieto problemy som so starym repozitarom nemal.

pripajam aj Log

https://paste.kodi.tv/ovajodiwar
  Odpovědět
#2
Citaj fórum co sa tu deje a uvidíš
  Odpovědět
#3
(03.05.2020, 16:20)Anime Napsal(a): Citaj fórum co sa tu deje a uvidíš
dik za vycerpavajucu odpoved,jak 15r chlapcek v komentaroch pod clankami,ked nevies normalne poradit tak radsej nepis nic
  Odpovědět
#4
Vraj už nejde webshare so stream cinema musíš si objednať predplatné na kra.sk, ale neviem čo je na tom pravdy...
  Odpovědět
#5
Včera mi to též normálně fungovalo,dnes nejsem schopna dostát se do menu filmu ani serialu. Mám účet na webshare
  Odpovědět
#6
(03.05.2020, 17:50)doncelis007 Napsal(a): Vraj už nejde webshare so stream cinema musíš si objednať predplatné na kra.sk, ale neviem čo je na tom pravdy...
ved to ze vraj, mam este cca polroka ucet na webshare,raz ide raz nie cize platit hned kra.sk  mi pride ok ked to naozaj bude definitivne potvrdene , aj na kra.sk som vidiel rozne komenty takze ci to naozaj ide bezchybne a iba webshare hapruje tu nikto poriadne nenapisal,ale mozne ten mudrlant co tu dal akoze odpoved ako prvy vie vsetko len treba viac citat
  Odpovědět
#7
(03.05.2020, 17:53)DeeNowak Napsal(a): Včera mi to též normálně fungovalo,dnes nejsem schopna dostát se do menu filmu ani serialu. Mám účet na webshare
Musis mat zaplateny ucet na KRA pojde ti vsetko
  Odpovědět
#8
Ide iba cez kra.sk , ale dosť často načítava obsah, vyzbroj sa trpezlivosťou 😂
  Odpovědět
#9
Takže s tým websharom to už na 100% nepojde a mozem zakúpiť kra alebo ešte mám počkať??
  Odpovědět
#10
Ťažko povedať ako to dopadne , zaplatil som si kra , ale nemám na to nervy čo to stále bufferuje, tak sa rozhodni či ti to za to stojí, na ntb budem používať WS na sledovanie
Kra..dež, Holt autor chcel zarobiť, (a aj zarobí, keď si ľudia pokupujú prístup) ale na kra je to je to dosť úbohé ,Sad
  Odpovědět
#11
Ahojte, zaplatil som ucet na kra.sk, a teraz ako to nastavim v skrinke.. mam androidovu skrinku na telku..mal som WS..
  Odpovědět
#12
Úplně jednoduše. Do SC zadáš přihlašovací údaje a jedeš...
  Odpovědět
#13
Jumbo78, co je SC? Ja som v tom trochu pako.. a ake udaje, kde. Diky za pomoc
  Odpovědět
#14
(03.05.2020, 20:02)Skifan Napsal(a): Ťažko povedať ako to dopadne , zaplatil som si kra , ale nemám na to nervy čo to stále bufferuje, tak sa rozhodni či ti to za to stojí, na ntb budem používať WS na sledovanie
Kra..dež, Holt autor chcel zarobiť, (a aj zarobí, keď si ľudia pokupujú prístup) ale na kra je to je to dosť úbohé ,Sad
no to ze na ntb budes pouzivat WS som az tak nepochopil kedze ja cely cas pisem vlastne o PC a tam ma WS a ten hlasa tie chyby a nejde to,cize ked kra.sk je pomale a o nicom tak ani jedno ani druhe poriadne nepojde alebo co?
  Odpovědět
#15
myslel som to tak, ze sam budeš zadavat odkazy z WS do playera a nie cez stream cinema,,, (ak vies co chces zhliadnut, najdes si na WS zobrazis priamy link a ten skopirujes do vlc, bez stream cinema) aby bol VIP z WS využiteľný..
  Odpovědět
#16
Bbaron teď asi spí ve staně na zahradě, a ráno a celý den bude okopávát zahrádku. Proto nikomu nemůže odpovědět. Čekejte ho až na podzim.
  Odpovědět
#17
Bude tedy nějak zprovozněn ten WS?
  Odpovědět
#18
Zde určitě ne...
  Odpovědět
#19
(03.05.2020, 16:01)sounddesigner Napsal(a): zdravim, urcite nebudem jediny ale na WIN10 odkedy pouzivam cder.sk co mi nainstalovalo hned bez problemov aj isli videa tak z casu na cas mavam problemy aj ked opat updatnem repozitar.

napr spustim stream cinema dostanem sa cez filmy do menu, kliknem novinky iba to preblikne a nic, inokedy viem otvorit aj novinky ale niektore videa ked spustim dostanem hlasku czsklib  video is not available, den predtym som ho ale spustal a islo. inokedy som zase nevedel nic spustit z noviniek ale napr z dabovanych filmy isli spustit atd atd.

je mozne ze to tu uz niekto preberal viete ma odkazat na riesenie ak vobec je, tieto problemy som so starym repozitarom nemal.

pripajam aj Log

https://paste.kodi.tv/ovajodiwar
Ani mne to nejde uz dva dni. Zaplatila som si cez webshare na rok Sad som uplny antitalent na pocitace mozte mi prosim poradit co mam s tym robit?
  Odpovědět
#20
(03.05.2020, 23:00)MatusSpitalik Napsal(a): Jumbo78, co je SC? Ja som v tom trochu pako.. a ake udaje, kde. Diky za pomoc
SC = Stream Cinema plugin
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)