• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomalé načítanie obsahu pluginu SC
#1
Dobrý deň,
preinštaloval som Kodi nanovo, zaplatil KRA, a nainštaloval len SC. Všetko funguje ako má, len strašne pomaly. Načítanie obsahu SC jednotlivých adresárov /filmy,seriály, kvalita......./ prebieha strašne pomaly cca 45 sek až 1 minútu. Správa sa to tak každému ? Kodi mám na win 10.
PS: ak dám na SC speed test, meria to na WS  13,18 Mbps a speedtest1 tomanet  134 Mbps, UPS 180 Mbps.
Ďakujem za odpoveď....
  Odpovědět
#2
Na androide tiež, ale nie stále a kra.sk nestíha dosť často načítava a to je len začiatok... Proste je to taký....
  Odpovědět
#3
Preto som tu, ten admin sa chová ako dieťa, ktorému zobrali cukrík
  Odpovědět
#4
yanick : co cukrik .. ten admin sa chova , ako keby mu zobrali mesacnu apanaz .. a on teraz kope okolo seba ..
  Odpovědět
#5
Možno to niekomu pomôže. Po zvýšení cache v kodi celé načítanie sa zrýchlilo a fičííííííííííí.
  Odpovědět
#6
Pridávam sa k hláseniu, že doplnok reaguje veľmi pomaly. Pri vstupe napr. do sekcie Novinky dabované to trvá cca 16,5 sek. U konkurencie 2 sek.
Moja momentálna konfigurácia:
CoreELEC 19.3-Matrix
Stream Cinema CZ a SK verzia 2.1.11+k19
X96 Max Plus 4/64
optika download 600 MBs.

@"BBaron" dá sa s tým prosím niečo robiť?
  Odpovědět
#7
No, pozeral som to teraz rano a vidim tam toto:
novinky:
zaciatok: 9:39:43.498
koniec: 9:39:44.608
trvanie 1.1 s

novinky dabovane:
zaciatok: 9:40:02.221
koniec: 9:40:03.434
trvanie 1.2s

posli mi tvoj kodi.log so zapnutym debugom a mozem sa na to pozriet.
toto su priemerne casy odpovede servera, pondelok az nedela + priemer za cely tyzden. Meria sa cas kazdeho requestu. 
a mam tiez optiku od telekomu. 

jedine, co mi napadlo je, ze tvoj provider moze mat problem s konektivitou do zahranicia v nejakych vecer
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
OK, poslal som ti správu s linkom na log. Veľká vďaka.
  Odpovědět
#9
mne tiez velmi pomali nacitavalo obsah, a pomohlo mi zmenit skin v kodi.. co som vobec nemyslel ze to s tym bude mat nieco spolocne... rapier mi nacitaval pomaly.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)