• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN
#21
Dobrý deň,chcel by som sa len opýtať ked doma vypnem všetky zariadenia a prídem k mame kde mám android box a pustím si tam stream cinema,možem dostať ban ked mama má iného providera(úplne iné IP adresy). V boxe sú zadané rovnake prihl.udaje ako doma,používam ho len ja,mama sa toho boji.
Teoreticky nie,ked v jednom momente sa bude používať iba jedna IP adresa.aj ked od iného providera.

vdaka za odpoved (len chcem predchádzať problémom(.
  Odpovědět
#22
@"zettor003" Prístup k vlastným súborom je neobmedzený. Prístup k zdieľaným súborom iných používateľov je obmedzený na 2 IP adresy súčasne a na každú IP adresu 10 spojení. Takže v rámci jednej domácnosti, ktorá má iba jednu IP adresu, môžete použiť viac zariadení. Toto je uvedené na stránke kra.sk

Takže kľudne môže používať aj tvoja mama ak dodržíš podmienky. A čo sa týka tých IP adries, tak sa môžeš pripájať z akejkoľvek chceš ale je potrebné dodržať tú podmienku, že naraz na jednom konte maximálne 2 IP adresy.
VU+ UNO 4K / Enigma2 / Archiv CZSK premium v5 / Stream Cinema 1.1.0 /
  Odpovědět
#23
VĎaka, funguje mi to Smile Čím to bolo , že písal BAN 2 a potom Server Error?
  Odpovědět
#24
@"PaloV1971" ban som nestudoval, ale server error mohol byt tym, ze som restartoval server, lebo ked neslo prehravanie, tak to server nezvladol....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#25
mal by som otazku ohladom IP.
nemam este zakupene kra.sk kedze som stale na cestach v kamione

kodi pouzivam iba na NOTEBOOKU ktory nosim zo sebou a na nom pozeram tv a filmy
internet pouzivam neviem aky a vecinou vzdy iny takze moja ip adresa sa meni neustale.

otazka je ci kra nejak kontroluje IP adresu pripojenia alebo len pocet pripojenich zariadeni.. cez WEBSHARE som nemal problem.

nechcem tu riesit zdielanie uctu a dufam ze sa to neotoci na tuto temu dakujem za odpoved
  Odpovědět
#26
@"brdoslav" nebudes mat problem ani s kra
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#27
zdravím, poprosím o kontrolu moji IP adresy: 46.219.114.42 (Ukrajina), vcera jelo vse bez problemu a dnes mi tam skace server error. Dekuji
  Odpovědět
#28
@"jurcaaak" skus teraz, malo by to ist...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#29
(10.05.2020, 20:36)BBaron Napsal(a): @"jurcaaak" skus teraz, malo by to ist...
FUNGUJE, diky moc, jsi machr!
  Odpovědět
#30
viete mi pomoct z webshare.cz tiez mi tam nic nefunguje a asi bude podobny problem
  Odpovědět
#31
@"14michal" nesplietol si si forum webshare.cz je SCC a nie SC
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#32
(01.03.2021, 00:56)JL1 Napsal(a): @"14michal"  nesplietol si si forum webshare.cz je SCC a nie SC
aha asi ano idem to pozriet popripade ak mi vie niekto napisat spravu
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)