• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Knižnica Kodi a Stream Cinema
#1
Zdravím,
poprosil by som o radu. Vytvoril som na Nvidii Shield knižnicu Filmov a seriálov, obsah do nej som pridával zo stream cinemy po jednotlivých filmoch a seriáloch. Zrazu pri pozeraní filmu mi začalo sťahovať do knižnice s filmami všetky filmy zo stream cinemy - následne mi celé kodi spadlo, z dôvodu plného úložiska. Dá sa nejako vypnúť automatické sťahovanie obsahu do knižnice?
ďakujem
  Odpovědět
#2
@"DaNOS38" da sa to nastavit v nastaveniach pluginu -> kniznica -> automaticky pridavat filmy
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Ďakujem, pomohlo. Najprv som to nastavil vo svojej knižnici, ale v doplnku ma to nenapadlo pozreť.

Teraz však nejde nič prehrať všetko seká. Bude sa s tým niečo robiť?
  Odpovědět
#4
ano, robi sa stym
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Poradi mi niekto ako spravne pridať cele stream cinema do kniznice? Predpokladam ze sa potom bude dat vyhľadať napriklad vsetky filmy od herca a podobne
  Odpovědět
#6
@"j.jusko" ak mas KODI Matrix, tak tam to zatial nejde. Ak mas starsiu verziu, tak tam to ide, ale musis si spravne nastavit adresar, kde sa ti maju filmy/serialy ukladat. potom musis mat spravne nastavene, aby ti KODI prehladavalo adresare a indexovali sa ti v KODI. No a posledna vec, musis si pridat cez kontextove menu "Filmy" alebo "Serialy" do kniznice....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Spravil som nasledovne:
1:V doplnku som nastavil cestu pre Filmy (zatial len filmy)
2: V kodi som nastavil Media/kniznica /videa ten isty adresar a nastavil ze obsah su filmy a nastavil scraper
3: V stream cinema som klikol na filmy kontext menu /pridať do kniznice cele
Ale v knižnici nevidim dostupne jazyky pri filmoch netusim či sa to dá a vsetky filmy sú spolu cca 30000 daju sa zobraziť podla kategorii ale podla abecedy nie su pod písmenami A, B, C.... a rovnako nie sú kategórie ako v doplnku napriklad novinky dab.
Ktorý scraper je momentalne najlepsi ak chcem popis filmu a nazvy v sk?
  Odpovědět
#8
@"j.jusko" Informace, jako v jakém jazyce je film dostupný a třídění typu "Novinky dabované", jsou vidět jenom v doplňku SC, protože ten ty informace má zadané. V knihovně to nelze, protože takové informace se do ní nedají uložit. Můžeš vidět maximálně Nově přidané filmy do knihovny, u seriálů pak i "Nově přidané díly", pokud si dáš přidat seriál "S odběrem", což je dobrá věc.
Osobně používám scraper TMDB jak na filmy, tak na seriály, protože se na stránkách TMDB dají nejlépe editovat chybějící záznamy.
Mimochodem - zadávat si všechny filmy z SC do knihovny není IMHO dobrý nápad. Pokud nemáš KODI na opravdu výkonném HW, dost to zpomalí systém.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#9
Veď to že asi to nakoniec zruším. Mam box x96max+
Zaujala ma možnosť že keď pozriem nejaky film tak ak dám info a vyberiem nejakého herca v obsadení tak mi vypíše ktoré ďalsie filmy sú dostupné s tymto hercom.
Ale ak to bude neumerne spomaľovať systém tak knižnicu nakoniec zruším.
  Odpovědět
#10
Já osobně si do knihovny přidávám jen své oblíbené filmy, na které se občas podívám opakovaně , a pak vždycky z nově přidaných na SC, na které se chci podívat. A některé pak zase z knihovny vyhodím. V podstatě knihovnu používám místo "Oblíbené", jen s větším komfortem. Samozřejmě - to vyhledávání podle herců, o kterém píšeš, v mém případě najde jen filmy, které mám v knihovně. Pomocí TMDB Helperu, nebo Extended Info Scriptu se dá u herce zobrazit seznam všech filmů/seriálů, kde hraje, ale samozřejmě nejdou přímo spustit - musel by sis je sám najít na SC.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#11
@j.jusko na to co pises sa najviac hodi skin stream cinema, ktory sa tvari ako keby si bol v kniznici, ale su tam data zo SC. Ja mam nvidia shield a ked som dal do "zleho" adresara vsetky filmy zo SC, tak mi skoro nic nefungovalo, lebo shield sa to snazil sam scrapovat, alebo co ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Zdravím, možno som to niekde prehliadol ale nemôžem pridávať v novej verzii filmy a seriály do knižnice.
Robím chybu v nastaveniach zdroja alebo to ešte nefunguje ?         
  Odpovědět
#13
@"timmo1" nerobis chybu. pre KODI 19 to zatial nieje mozne. Snad uz o tyzden to bude mozne.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Mozem sa spytat aky je progres s tym pridavanim do kniznice (hlavne pre serialy) pod Matrixom? V podstate to je jediny dovod, co ma drzi stale na 18.9.
  Odpovědět
#15
@"smajlovk" pracuje sa na tom ... popravde som to chcel mat tento vikend uz hotove, ale nejako sa mi nedarilo dostat sa k PC, takze som to nedokoncil a potom to budem musiet este par dni testovat. V kazdom pripade to je uz skoro dokoncene a premyslam, ze by som pridal moznost rovno exportovat data zo SC do .nfo suboru, aby sa natiahli aj tie data, ktore niektore scrapre nemaju a teda aby to vyzeralo rovnako v plugine aj v kniznici ... samozrejme ze ak to niekomu nevyhovuje, tak to nemusi zapinat a moze to nechat na scraperu, ktory si sam nastavi ... to, kedy toto "vyhodim" von zalezi na tom, ako sa mi bude darit to cele otestovat a ako to bude fungovat. Nechcem preto nic slubovat dopredu...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#16
(23.05.2021, 20:27)BBaron Napsal(a): @"smajlovk" pracuje sa na tom ... popravde som to chcel mat tento vikend uz hotove, ale nejako sa mi nedarilo dostat sa k PC, takze som to nedokoncil a potom to budem musiet este par dni testovat. V kazdom pripade to je uz skoro dokoncene a premyslam, ze by som pridal moznost rovno exportovat data zo SC do .nfo suboru, aby sa natiahli aj tie data, ktore niektore scrapre nemaju a teda aby to vyzeralo rovnako v plugine aj v kniznici ... samozrejme ze ak to niekomu nevyhovuje, tak to nemusi zapinat a moze to nechat na scraperu, ktory si sam nastavi ... to, kedy toto "vyhodim" von zalezi na tom, ako sa mi bude darit to cele otestovat a ako to bude fungovat. Nechcem preto nic slubovat dopredu...
Ďakujem za odpoveď aj na moju otázku, dúfam že sa knižnica podarí...podľa mňa to vytvára veľkú pridanú hodnotu celého doplnku. Osobne mám NAS-ko a celkom mi to chýba  Smile...držím palce v ďalšej robote
  Odpovědět
#17
Ta knižnica už funguje na kodi 19.1?Alebo,kedy bude fungovať?
  Odpovědět
#18
Ahoj BBaron, chcem sa informovať v akom štádiu je doprogramovanmie knižnice? 
Ďakujem za info.
  Odpovědět
#19
@"RogiF" zatial sa mi akosi moc nedari. Teraz potrebujem vyhodit jeden update a ja blbec som si na to nespravil zvlast branche a tak s tym trocha bojujem ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#20
Ahoj Bbaron , ako to vypadá s pridávaním do knižnice ? Pracuješ ešte na tom ? Ďakujem za odpoved
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)