• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server error
#1
Zdravim,

Aktualne mi doplnok moc nejde, na vacsinu veci mi pise “server error”. Blbne to aj vam?
  Odpovědět
#2
(31.05.2024, 00:40)dexter13 Napsal(a): Zdravim,

Aktualne mi doplnok moc nejde, na vacsinu veci mi pise “server error”. Blbne to aj vam?
Aj mne doplnok nefunguje. Vyhadzuje "Chyba pri pripojení". Nefunguje ani stránka https://stream-cinema.online/. Dlho ju načítava a zobrazuje sa na nej Cloudflare snapshot stránky z archive.org.
  Odpovědět
#3
Rovnako mi pise chyba pripojenia
  Odpovědět
#4
Cau hosii, pripajam sa.
  Odpovědět
#5
(31.05.2024, 00:50)Chosee Napsal(a):
(31.05.2024, 00:40)dexter13 Napsal(a): Zdravim,

Aktualne mi doplnok moc nejde, na vacsinu veci mi pise “server error”. Blbne to aj vam?
Aj mne doplnok nefunguje. Vyhadzuje "Chyba pri pripojení". Nefunguje ani stránka https://stream-cinema.online/. Dlho ju načítava a zobrazuje sa na nej Cloudflare snapshot stránky z archive.org.
Suhlasim, asi ma stream cinema problem. Drzim palce baronovi nech to rychlo opravi Smile.
  Odpovědět
#6
Ahojte, neviem, ako dlho ten výpadok už trvá, ale aj dnes 8.6. mi vypisuje hlášku "Chyba pri pripojení", čo je od prvých správ tu (30.5.) už 10 dní.
Ide to niekomu? neviete náhodou niekto detaily, čo sa deje?
Dík za každé info.
  Odpovědět
#7
(09.06.2024, 00:54)santon Napsal(a): Ahojte, neviem, ako dlho ten výpadok už trvá, ale aj dnes 8.6. mi vypisuje hlášku "Chyba pri pripojení", čo je od prvých správ tu (30.5.) už 10 dní.
Ide to niekomu? neviete náhodou niekto detaily, čo sa deje?
Dík za každé info.
Od posledného výpadku doplnok potom fungoval normálne. Ešte aj dnes (08.06.2024) popoludní. Opätovný výpadok som zaznamenal až teraz večer. Tá istá chyba, ako posledne. Nefunkčná stránka stream-cinema.online a v doplnku Chyba pri pripojení :-(
  Odpovědět
#8
Boha co s tym furt robia, sa tu nikto nevie ani vyjadrit?
  Odpovědět
#9
@"dexter13" a co k tomu treba napisat? Nejde to? alebo ide to? ved ti to tam pise ... server error. V noci normalny ludia spia. Je rano a uz vsetko znova funguje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
(09.06.2024, 07:20)BBaron Napsal(a): @"dexter13" a co  k tomu treba napisat? Nejde to? alebo ide to? ved ti to tam pise ... server error. V noci normalny ludia spia. Je rano a uz vsetko znova funguje.
nefunguje
  Odpovědět
#11
chyba HW, riesi sa to ... dnes este bude asi zopar vypadkov....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Dakujem za info
  Odpovědět
#13
(09.06.2024, 11:38)BBaron Napsal(a): chyba HW, riesi sa to ... dnes este bude asi zopar vypadkov....
Vďaka za info
  Odpovědět
#14
Veľmi pekne ďakujem za info a za super prácu
  Odpovědět
#15
Opat to nejde
  Odpovědět
#16
Zdravím. Dnes popoludní/podvečer doplnok fungoval OK, teraz večer okolo 23:10 hod. však opäť rovnaká chyba, ako 9.6. Nefunkčná stránka stream-cinema.online a v doplnku Chyba pri pripojení.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)