• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server error
#21
mám ten istý problém ... pripájam log
  Odpovědět
#22
Taky mám stejný problém..na všech zarizenich..3x projektor, tv box a tablet ..mám.kodi 18.9 stream cinema 1.3.28..bohuzel log teď nemohu přidat , ale budu rád za zpětnou vazbu ..dekuji
  Odpovědět
#23
Takisto verzia kodi 18.6. Server error...AmikoA6
  Odpovědět
#24
Mne to tiez pise server error
  Odpovědět
#25
Tak mám nový poznatok.
 Stream-cinema nefunguje u mňa na kodi 18.9 a librelec 9.2, SC 1.3.28. Stále server erorr , ale na kodi 19.4  a  librelec 10 a SC 2.2.12+k19 funguje.
a ako tak pozerám na fórum tak všetci majú kodi max. verzia 18.9  a SC 1.3.28  ( teda ktorí to láskavo uviedli )... S pozdravom Peter .
  Odpovědět
#26
Zdravím,
od včera mi vyhadzuje server error
Treba aktualizovať Kodi a pôjde to.
  Odpovědět
#27
Bohuzial mne sa neda aktualizovat na vyssiu verziu... Amiko ma vlastny soft na aplikacie a tam nie je moznost aktualizovat. Je mozne nejake ine riesenie? Nechce ma kupovat novy prijimac.
  Odpovědět
#28
FYI link pre epi 02x22 Doktori z pocatku 
Kód:
https://stream-cinema.online/kodi/ws/eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJhdWQiOiI2NGJjZjkwMi1mNjIyLTQ0NjMtOTZkZS1lZWYwODcxOGQ1YTQiLCJpYXQiOjE3MjA3Mjg3NDYsImp0aSI6IjExMzQxMDciLCJleHAiOjE3MjA3MzIzNDZ9.tt4HC6OUQ3JUc67gORckFEyokLhpbrkfXKPvpSBIadA/1134107?lang=slo&ver=1.3&uid=64bcf902-f622-4463-96de-eef08718d5a4&pro=kraska&v=1.3.28
a funguje
ale 02x23
Kód:
16:27:42.229 T:3500143520  NOTICE: ['GET x URL: https://stream-cinema.online/kodi/Play/54308/2/23?lang=slo&ver=1.3&uid=64bcf902-f622-4463-96de-eef08718d5a4&pro=kraska&v=1.3.28']
server error

@"BBaron" nejake info kedy a co s tym?
  Odpovědět
#29
Stačí pre nštalovať kodi z Google play a ide to
  Odpovědět
#30
Dobrý deň,

Objavuje sa hláška server error, ak spúšťam adresár STREAM CINEMA SK/CZ

Kodi 18.6
bbaron - 1.3.28

Aktuálne verzie, inštalované aj aktualizácie.

prosím o postup ako to vyriešiť.

Ďakujem pekne.

S pozdravom
Ing. Peter Tutka
  Odpovědět
#31
Nejde nic a nikto sa k tomu nevyjadruje, fascinujuce 👏🏻
  Odpovědět
#32
Taktez nefukcni s hlaskou server error. KOdi na telce ve verzi 19.8 nefunguje doplnek v posledni verzi ale na PC kde mam kodi 20.0 funguje bez problemu.
  Odpovědět
#33
Zdravím, taky dva dny hláška server error. Kodi verze 18.6. Stream 1.3.28 
Je tedy potřeba naistalovat vyšší verzi Kodi? Nebo co s tím? Děkuji
  Odpovědět
#34
(13.07.2024, 20:39)ivanmagula Napsal(a): Stačí pre nštalovať kodi z Google play a ide to
Ďakujem, nainštalované odznova:

1.- odinštalované kodi cez google play
2.- nainštalované kodi cez google play
3.- pridanie https://cder.sk ako repozitár
4.- pridanie doplnku Stream Cinema sk/cz

Dakujem pekne
  Odpovědět
#35
Mam vu+ a nemozem instalovat vyssiu verziu lebo na ten system neni…
  Odpovědět
#36
Presne tak nie kazdy to moze upgradnut. Proste prijimac ma vlastny sof aplikacii a nejde to. Prosim pre nas skusit najst ine riesenie..
  Odpovědět
#37
Ja mam tiez vu+ uno 4k se a stream cinema cz sk nefunkcna. Treba nainstalovat stream cinemu 2, na youtube su navody, registracia na webshare.cz
  Odpovědět
#38
Mam Kodi 17 na tablet lenovo yoga a12 yb-q501f ,kôli stabilite to bolo najlepšie a hlavne funkčné , teraz začalo vyhadzovať chybu google play bohužial prestalo fungovať, tak som to odniesol k predajcovi Alza ale nič, vrátili mi ho totalne vybitý a stálim reboot, doporučili výrobcu kontaktovať alebo pozáručný servis, tak som to dal do Blavy pozáručnému servisu a dali vyjadrenie ,,chyba základnej dosky a proste nič, preinštalovať FW im neišlo a rozoberať že si to netrufajú, tak som zobral domov a laborácia s google služby a obchod play, po asi mesiaci laborácie a hladaní po forach sa podarilo, google už hlášky nevyhadzuje ale teraz sa snažím nejako doinštalovať kodi ale tá 17 čo tam fungovala stále píše server eror, 
,,otázka pre Barona : máte nejakú chybu s apk alebo servri ? Alebo mám chybu ja niekde v tablete  ?
Ďakujem za odpoved 
bolo to troch zdlhavé ale vysvetlil som radšej od začiatku
  Odpovědět
#39
Nechcem prechadzat na sc2, ale uz ma ta ignoracia prestava bavit
  Odpovědět
#40
Asi je na dovolenke 😀
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)