• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server error
#41
ale niekto by to mal spravovať ak sa niečo pokazí na servri alebo niečo robia , ked nebude baron tak to skape ?
  Odpovědět
#42
mozno je niekto na dovolenke a mozno by ste vsetci mali citat FAQ. Nato, aby som niekomu mohol pomoct, potrebujem komplet cely kodi.log nikto nic neposlal ... teda jeden ciastkovy log niekto poslal ... rozculovat sa vie kazdy ... pouzivate vsetci staru verziu KODI/doplnku.
Uz to snad pojde vsetkym ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#43
Ďakujem za vsetkych.
  Odpovědět
#44
Mne to uz ide, vam?
  Odpovědět
#45
To je zvlastni zaver chlape fakt . Ze pouzivame starou verzi kodi a doplnku ale to ma svuj duvod bo novejsi verze kodi 21 se priserne nepovedla a vetsina lidi sni ma obrovsky problemy proto se vracime na starsi funkcni verzi na verze doplnku novejsi nez 1.3.28 neexistuje tak co mame jako delat? Nejlepsi je na tom ze to ``samo`` prestalo fungovat a ``samo`` zase zacalo to fakt moc nezeru Tongue
  Odpovědět
#46
"samo" to neprestalo fungovat a ani "samo" sa to nerozbehlo. Bolo nutne spravit upravy na serveri. Ak je KODI 21 nepodarena, tak tu mas este KODI 19 a 20, ktore su uz celkom vyladene. Tam funguje aj novsia verzia doplnku. KODI 18 a starsie uz fakt niesu podporovane. API, ktoru tento stary doplnok pouziva som chcel zrusit, ale ako vidim, tak je stale vela ludi, ktory ju pouzivaju. V kazdom pripade udrziavat dve verzie API je pre mna neudrzatelne...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#47
VU+ satelitny prijimac ma iba krypton 17, nie je mozne tam dat inu verziu.
  Odpovědět
#48
Dobra bota ja tam mam kodi 18.9 ne 19.x jsme se musel preklinout kdyz jsem to daval tahat kudla takze 18 uz ne blby je ze zacas se odrizne i 19 a na 20 uz to slo vsechno do kopru bo na to telka uz nemela vykon. Nicmene na vyber neni dal jsem 19.5 tak uvidime co to zvladne prehrat jake datove toky bo to s tema verzema pomerne znacne klesalo .
  Odpovědět
#49
(15.07.2024, 10:17)BBaron Napsal(a): "samo" to neprestalo fungovat a ani "samo" sa to nerozbehlo. Bolo nutne spravit upravy na serveri. Ak je KODI 21 nepodarena, tak tu mas este KODI 19 a 20, ktore su uz celkom vyladene. Tam funguje aj novsia verzia doplnku. KODI 18 a starsie uz fakt niesu podporovane. API, ktoru tento stary doplnok pouziva som chcel zrusit, ale ako vidim, tak je stale vela ludi, ktory ju pouzivaju. V kazdom pripade udrziavat dve verzie API je pre mna neudrzatelne...
"samo" pises bludy. Ako autor a pravca presne vies kolko ludi je na ktorom API. Ticho pred aj po "upravach" v tomto pripade nelieci...
A k verziam asi tolko ... Porsche 911 vzniklo uz davno a kedze jazdi neni dovod ho menit ...
Ak chces nieco zrusit bolo by fajn viest diskusiu.
  Odpovědět
#50
@"dexter13" a co @BBaron za to moze ze VU ma Krypton, tak tam daj image open a budes mat i novsie kodi, alebo si daj archiv czsk ktore ide vyborne , lebo na vti ide i krypton naprd, nechapem ako to mozes pouzivat
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#51
@"xiaomi22" je leto ... napriek tomu mam 24/7 so sebou notas a pripojenie na net ... no mam obcas chut si oddychnut. Som clovek a nie robot ... prepac
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)