• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update posledne tri dni
#61
(11.05.2020, 14:01)Pytkin Napsal(a): Baron bol vyhodeny z nejakej komunity ? Ja to chapem tak, ze odisiel sam, lebo mu chceli ukradnut jeho dieta .. Co sa kazdy rodic postavi na zadne .. A ak sa jedna o to SK-CZ repozitory forum , tak po precitani par stranok o tej situacii by som osobne odisiel aj sam ..

Bol vyhodeni zneuzil doveru. Este sami adminstratori na ich fore dali ultimatum uzivatelom. Ak tam budu riesit nieco ohladom tohto doplnku dostanu ban. tam su na neho riadne nasraty a este na ich fore sam bbaron priznal ze zneuzil doveru a vykradol zdrojak.

Ja zradu nenavidim a tych ludi povazujem ze nieco menej cenneho. Cize su u mna odpad s ludskymi pravami. A som zvedavy ako sa to cele vivinie. To ze BBaron bude hovorit o nejakom pseudo vykradani databaze a pritom sam vykradol zdrojak je riadne pokrytecke. Mozes si to overit na xbmc fore. Oznamenia od vedenia fora. A k tomu si mozes precitat aj komentare a BBaron to potvrdil.
  Odpovědět
#62
@ce4aser to je dobré pokrytectvo od teba. Tvoj komentár vyššie a používanie pluginu StreamCinema, ja by som ho nepoužíval na tvojom mieste.
  Odpovědět
#63
(11.05.2020, 14:19)ce4aser Napsal(a): Bol vyhodeni zneuzil doveru. Este sami adminstratori na ich fore dali ultimatum uzivatelom. Ak tam budu riesit nieco ohladom tohto doplnku dostanu ban. tam su na neho riadne nasraty a este na ich fore sam bbaron priznal ze zneuzil doveru a vykradol zdrojak. 

Ak som to dobre pochopil , oni mu ho dali sami .. A zobral to preto , lebo HW na ktorom bezi repo, je totalne poddimenzovane a nedokazalo zvladnut 70.000 ludi , co chcelo updatnut plugin .. Takze bbaron to vyriesil tak, ze spravil vlastne repo na silnom hardwari , ktory to zvladal .. Mne to pride v pohode .. Dalej nasledovalo kopa veci , z ktorych som nadobudol dojem , ze to KODI forum je platene s WS a zacali proti Baronovi bojovat , lebo pridu o biznis .. Precital som 30 stran na tom fore , a na kazdy jeden prispevok ADMINa ma v tomto pocite utvrdzoval ..
  Odpovědět
#64
sem přihlašeni na webshare a mam novy plugyn 13.26 nejde mi to navot dekuji
  Odpovědět
#65
david : musis si kupit pristup na KRA.SK .. WEBSHARE uz neni podporovane ..
  Odpovědět
#66
@"david111" Odkud jsi spadl? ;-)

FAQ Stream Cinema
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#67
(11.05.2020, 12:00)Pytkin Napsal(a): Willipo : a manualne si to skusal nahadzovat .. Ja som to tomu svagrovi kedysi nahodil manualne .. a potom som to este raz skusal susedovi a tam sa mi to nepodarilo ..
Manuálne som nahodil všetky scripta ... nejak sa mi to podarilo nainštalovať ale viem pozerať iba trailery filmov ak sa pokúšam zapnúť film tak mi vyskočí chyba Errno1( pozri prílohu)... a film sa nerozbehne [Obrázek: 1f61e.png]


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#68
(10.05.2020, 16:59)BBaron Napsal(a): @"Willip" tak skus este jednu moznost: namiesto https://cder.sk zadaj https://stream-cinema.online a skus to znova. Ak to chces skusit cez USB tak jednoducho napis do browsera https://cder.sk/ a stiahni subor, ktory tam je, potom ho nainstaluj ....
vies mi povedat co je to za chybu Errno1, ktora sa mi objavi ked chem prehrat film z SC?

ukazka chyby je prilohe spravy


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#69
Zajtra mam robotu .. ale v stredu sa na to skusim pozriet .. Mozno nam bbaron daco poradi ..
  Odpovědět
#70
@"Willip" je to problem s SSL certifikatom, ked tvoje zariadenie to nezvlada. Z obrazku sa tazko urcuje, kde je problem. Potrebujem poslat kodi.log so zapnutym debugom, aby som vedel poradit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#71
Pise XBMC 13.2 , Compiled 10.Jul 2015
  Odpovědět
#72
(12.05.2020, 14:29)BBaron Napsal(a): @"Willip" je to problem s SSL certifikatom, ked tvoje zariadenie to nezvlada. Z obrazku sa tazko urcuje, kde je problem. Potrebujem poslat kodi.log so zapnutym debugom, aby som vedel poradit....


produkt: PRISMCUBE RUBY
verzia hardweru: v1.0.1
verzia:v2.0.4(2015.04.01)
Bootloader verzia:v1.0.4
Operacny system: Linux 2.6.34#1SMP Fri Nov 14 16:33:19 KST 2014 armv7l
CPU: ARMv7 Processor rev 1 (v7l)
BogoMips:996.14
Hardware: NXP BL-STB platform
LOG/home/root/.xbmc/temp/xbmc.log
MEM:84080/323456 KB
XBMC 13.2 Git: 20150313-ad76841 (Compiled: Mar 27 2015)
  Odpovědět
#73
@"Willip" Tím logem myslel @"BBaron" to, co je popsáno v TOMHLE příspěvku.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#74
(14.05.2020, 09:39)beepee Napsal(a): @"Willip" Tím logem myslel @"BBaron" to, co je popsáno v TOMHLE příspěvku.
sorry ale tuto informaciu nevie najst v svojom prijimaci
  Odpovědět
#75
(13.05.2020, 21:46)Willip Napsal(a):
(12.05.2020, 14:29)BBaronpozdravujem...vies mi prosim pomoct s mojim problemom fungovania SC 1.3.26 ?VP Napsal(a): @"Willip" je to problem s SSL certifikatom, ked tvoje zariadenie to nezvlada. Z obrazku sa tazko urcuje, kde je problem. Potrebujem poslat kodi.log so zapnutym debugom, aby som vedel poradit....


produkt: PRISMCUBE RUBY
verzia hardweru: v1.0.1
verzia:v2.0.4(2015.04.01)
Bootloader verzia:v1.0.4
Operacny system: Linux 2.6.34#1SMP Fri Nov 14 16:33:19 KST 2014 armv7l
CPU: ARMv7 Processor rev 1 (v7l)
BogoMips:996.14
Hardware: NXP BL-STB platform
LOG/home/root/.xbmc/temp/xbmc.log
MEM:84080/323456 KB
XBMC 13.2 Git: 20150313-ad76841 (Compiled: Mar 27 2015)
  Odpovědět
#76
@"Willip"
Je to úplně jednoduché, máš prostě nepodporovanou starou verzi Kodi, dle FAQ Stream Cinema je podporována verze minimálně 16, ty máš 13.

Už jednou jsem tě odkazoval na AB-fórum, koukal jsi tam?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#77
(07.05.2020, 18:41)Pytkin Napsal(a): Ja si naopak oproti kutilovi myslim , ze jedine rozumne , je predplatit si krasku .. Ta zachvilu urcite bude chodit rovnako dobre (a mozno aj lepsie , kedze je na slovensku, mne WS velmi mrzlo vzdy) .. A kedze bbaron bude stale na plugine pracovat , tak sa nemusime obavat , ze by daco nefungovalo ..
Kra má servery na Slovensku ? Ale no tak.. Ty proxy se potí u Prahy.... Big Grin
  Odpovědět
#78
tomy80 : nie su to proxy .. Ale to ty ako odbornik urcite vies .. neviem preco klames .. plati ta webshare ?
  Odpovědět
#79
@ce4aser
Chápem, že nemáš rád ľudí, ktorí zradili, ale všetky informácie máš od 3. osoby, ako my všetci. Ako vieš kde je pravda? Čo ak je ten zlý práve admin xbmc fóra? Čo ak vyštval barona kvôli peniazom z WS? Dokáž, že to nie je pravda.
Ani ja neviem ako to bolo naozaj, sú tam biele miesta, ale teórie na xbmc sú pritiahnuté za vlasy, preto som tu.
A myslím si, že je správne najprv sa pýtať a až potom strieľať, nie naopak Wink
  Odpovědět
#80
Od včera večera mi nefunguje SC a stále mi vypisuje server error. Môže mi niekto prosím poradiť ako to spustiť? Budem vďačná za akúkoľvek radu. Už som týždeň zaregistrovaná na kra.sk. Išlo to dobre ale od včera to nefunguje. Skúšala som reštartovať box, odhlásiť sa a prihlásiť sa znova no bez výsledku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)