• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update posledne tri dni
#1
Neviem co sa stalo posledne tri dni ale mam kodi na macbooku win10 TV box vsetko slapalo aktualizoval sompodla posledneho videa pridal kra repository vsetko s tym suvisiace a uz mi nejde ani na jednom zariadeni vie mi s tymniekto pomoct webshare mam zaplatene 

uz som skusil vsetky video navody tu a cokrok to k horsiemu
  Odpovědět
#2
Kdyby jsi zde na foru četl, tak webshare již není podporován!
A nauč se používat interpunkční znaménka (čárky, tečky), aby se to dalo vůbec číst...
  Odpovědět
#3
(05.05.2020, 16:38)Jumbo78 Napsal(a): Kdyby jsi zde na foru četl, tak webshare již není podporován!
A nauč se používat interpunkční znaménka (čárky, tečky), aby se to dalo vůbec číst...
lenze to forum je dost zmatocne postavene prispevok nad prispevok vlakno na vlakno ziadne poriadne informacie fakt pre kretenov postavene nema to hlavu ani patu 

ano mam problem s klavesnicou 

a co teraz ked webshare neni podporovan zase treba platit niekde inde clenstvo ci ako to je
  Odpovědět
#4
https://forum.cder.sk/thread-26.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#5
(05.05.2020, 16:54)PetrM Napsal(a): https://forum.cder.sk/thread-26.html
aj tak tomu nerozumiem pred mesiacom som si zaplatil na rok takze z toho uz prd a teraz i mam zaplatitna kra.sk aby to slo co je 500 nasobne drahsie niekto si tu robi biznis z doplnkov mam pocit a co webshare dokosa???? je nejak este ako to pustat
  Odpovědět
#6
len pre info musel som zaplatit 3,69 eur na mesiac na kra sk a ide to biznis ako hovado
  Odpovědět
#7
@"Norik78" 

Jestli jsi zaplatil Webshare, tak jsi o nic nepřišel - můžeš sledovat přes jejich webovou stránku nebo pžes addon Soubory online z repa. Pravda, není tam ten komfort - jen vyhledávání.
  Odpovědět
#8
Lidi už mě fakt nes...
Uvědomte si laskavě, kolik jsme my všichni za tu dobu, co používáme SC, ušetřili peněz. Za 50 korun měsíčně jsme mohli koukat prakticky na cokoli nás napadlo, aniž bychom museli zvednout zadek z gauče! Víte kolik dneska stojí kino? Nebo kolik by jste zaplatili za všechny ty streamovací služby, kdyby jste chtěli mít takový výběr, jako v SC?!?
Je úplně neskutečný, co dokážou lidi vyplodit jedu, kvůli pár stovkám, o které navíc nikdo z nich nepřišel, protože co si zaplatili, tak to stále mají, jen jsou líní a pohodní si zjistit alespoň to, za co vlastně platí.
A pokud si někdo z instalování a údržby Stream Cinema za nějaký drobný poplatek udělal vedlejšáček, vydělával tím na práci někoho jiného, a teď mu ten rybníček vyschl, tak dobře mu tak.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#9
@ PetrM: vím z tvých různých příspěvkú že jsi zkušený matador a teď, po všech událostech jak šly v čase se ti trochu divím, i v souvislosti s tvým dotazem na jiném fóru. Já tady nechci spekulovat co a jak kdo proč a kdy, na to jsou tu jiní machři, ale bohužel musím říct, že já osobně jsem tím, jak vše nakonec dopadlo hluboce zklamaný a nejvíce mě zklamal autor původního doplňku, který se zachoval nakonec úplně stejně jako ti, co s ním ještě nedávno spolupracovali. Když to jen krátce shrnu, kodi admin odstřihl z nějakých důvodů ty, co sledovali obsah na propíraném úložišti aby se najednou pro ně zjevil jura jánošík a dodal jim naději (bohužel jak se ukázalo později falešnou) aby je pak z nějakých svých důvodů odstřihnul také. Mě ten člověk velmi zklamal, ještě před malým časem jsem ho podporoval, veřil mu, že na rozdíl od "těch druhých" je jiný, že mu jde o nějakou pravdu, o zklamané uživatele a že se nenechá odradit nekdy hodně hloupými reakcemi. Sice nemoraliroval na téma že se to vlastně nemá, ale nakonec...to dopadlo stejně. Ale ty jistě dobře víš, že si hodně uživatelů cestu najde. Škoda že už bez bb. Byl dobrý...
Sám jsem si to dlouho nechtěl připustit, ale možná tu něco smrdí...
  Odpovědět
#10
(05.05.2020, 18:12)ros47 Napsal(a): @"Norik78" 

Jestli jsi zaplatil Webshare, tak jsi o nic nepřišel - můžeš sledovat přes jejich webovou stránku nebo pžes addon Soubory online z repa. Pravda, není tam ten komfort - jen vyhledávání.

ale na druhu stranku tam najdes aj to co SC nema indexovane.
  Odpovědět
#11
spojazdnil som kra.sk pred tyzdnom a kazdy den horsie, vcera vecer som uz ani nespustil serial v najnizsej kvalite, server nestihal. Odpurucam neplatit si kra.sk a uspokojit sa so subory online, tam to islo v pohode, ale cez webshare.
  Odpovědět
#12
(05.05.2020, 16:38)Jumbo78 Napsal(a): Kdyby jsi zde na foru četl, tak webshare již není podporován!
A nauč se používat interpunkční znaménka (čárky, tečky), aby se to dalo vůbec číst...
Znamená to, že už tedy Cinema Stream CZ/SK už nebude přes Webshare fungovat? To je fajn, zrovna včera jsem si ho předplatil na rok. A přes co ho lze provozovat. Přes www.kra.sk?  Díky za odpoved
  Odpovědět
#13
(06.05.2020, 08:40)jurajc Napsal(a): spojazdnil som kra.sk pred tyzdnom a kazdy den horsie, vcera vecer som uz ani nespustil serial v najnizsej kvalite, server nestihal. Odpurucam neplatit si kra.sk a uspokojit sa so subory online, tam to islo v pohode, ale cez webshare.
Ti si agent od Webshare? Prečo tu na tomto fóre odporúčaš ľuďom aby túto službu nevyužívali? Nechceš Kra? Tak používaj iné riešenie. Ja mám zaplatené Webshare na rok, ale aj Kra. Do poslednej chvíle budem verný BBaronovi. Budem porovnávať obidve možnosti a sám sa rozhodnem čo budem naďalej preferovať podľa kvality, ale aj kvantity. Takže v mojom prípade nechaj rozhodnutie na mne. Je síce pravda, že zatiaľ,  hlavne večer sa niečo ťažšie prehráva, ale verím, že to čoskoro doriešia, ale tiež je pravda, že sa na StreamCinema pridávajú ďalšie nové filmy, ktoré zatiaľ ani na Webshare nie sú. A aký bude vývoj nového addonu SC2, ktorý vzniká na základe od ukradnutej databázy od BBarona a ktorý po prvom zverejnení stojí za prd zatiaľ netušime. Takže kľud a rozvahu. A nakoniec, aj tu sa dá napríklad ráno si stiahnúť bezproblémovo na HD film, ktorý si večer chcem pozrieť. Je to zatiaľ jedno z možných riešení, kým sa všetko doladí k spokojnosti všetkých.
  Odpovědět
#14
mily rimko,tvoje rozhodnutie nechavam iba na tebe,mas to mat! Citat tu od chudakov ludi,co sa tu v tom snazia zorientovat,ze im to nejde aj po aktivacii kra, su bezradni,k tomu arogantne odpoveve radoby adminov.. Spravil som slobodne rozhodnutie a poradil som alternativu.Verim,ze mojim pricinenim sa nezacne hromadna migracia ludi na iny doplnok,ale aspon maju moznost alternativy kym kra nebude bezat.Verim,ze ked bezat bude kazdy radsej pouzije sc. Tak ja ta zas poprosim,nevylievaj si na mne svoju frustraciu z toho,ze to este nefunguje,lebo verim,ze vsetko sa rychlo a k spokojnosti opravi a vsetci sa budeme uz len tesit ;-)
  Odpovědět
#15
Budem sa opakovať, má niekto konkrétne informácie?
A nechcem rýpať, ale musím, ako viete, že kopete do správneho človeka? Pretože je ľahšie (a lacnejšie) tvrdiť, že tá jediná a správna strana je WS? Wink
  Odpovědět
#16
Ja si naopak oproti kutilovi myslim , ze jedine rozumne , je predplatit si krasku .. Ta zachvilu urcite bude chodit rovnako dobre (a mozno aj lepsie , kedze je na slovensku, mne WS velmi mrzlo vzdy) .. A kedze bbaron bude stale na plugine pracovat , tak sa nemusime obavat , ze by daco nefungovalo ..
  Odpovědět
#17
(07.05.2020, 18:41)Pytkin Napsal(a): Ta zachvilu urcite bude chodit rovnako dobre (a mozno aj lepsie , kedze je na slovensku, mne WS velmi mrzlo vzdy)
Kráska používa servery VSHostingu a Superhostingu, obe sú to české firmy.
  Odpovědět
#18
Mne je jedno či to je WS, alebo kra. Ale ku..a nech to šlape (rýchlosť) ako má!!!  Čo zatiaľ  sa nedá o kra povedať a myslím, že to lepšie ani nebude.
  Odpovědět
#19
Musím súhlasiť rýchlosť zatiaľ nie je silnou stránkou kra.sk
Inak byt v koži bbarona tak sa na to asi vykašlem ale možno trpí podobným syndrómom ako ja byt stále nápomocný i keď má to otravuje obťažuje atd....
s cache súhlasím tiež je veľa ľudí čo ani netušia o čo ide a zmenu by iste pocítili
  Odpovědět
#20
yanick : Mne je jedno koho servery to su .. a kde su ulozene .. verim ze to bude chodit k spokojnosti vsetkych ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)