• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
Tak vám neviem chlapci sledujem The Mandalorian E08 Vykoupení 6GB z Krask seriál roka pre mna  Heart 
a žiadny problém ale to je optika kvalitné káble kvalitný router akurát 5 rokou starý linux črep ktorý to dáva v pohode  Big Grin 

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Ja tiež pozerám posledné dni filmy od 10GB-40/42GB (konkrétne od soboty som postrehol rozdiel) v peak time zatiaľ do 30GB, dávam tomu čas samozrejme, ale všetko funguje. Občas seklo, ale je to minimálne. Internet 90-100Mbps kodi na sony tv. Takže sa to zlepšuje veľmi rýchlo 👍
  Odpovědět
Dobry den namerana,momentalna rychlost na speed teste pri optike swan 8.54Mbps.
Na aky velky film to staci prehrat??
Dikes
  Odpovědět
@tibi7001
možno orientačne , ak som správne pochopil , pozri screen  Sleepy


Přiložené soubory Miniatury
       
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
  Odpovědět
ak niekomu seka film co ma cca 2-6Gb tak bude problem s pripojenim u vas doma alebo s nespravne nastavenou cache/buffer a nie so serverom, skuste si nastavit spravne cache a nemoze byt problem

https://forum.cder.sk/thread-61.html
  Odpovědět
Dlhe dní to islo ok,ale dnes v chladnom upršanom CSSR kazdy doma, tak je to nefunkčné.
  Odpovědět
Stále to je zlé, ja za seba možem povedať , že lutujem že som zaplatil na celý rokto kra .
Kra nieje vyladené uložisko so stream cinema pluginom , keby som bol vedel že nas baron takto dobehne s tým jeho uložiskom , tak by som do toho určite nesiel.
Vsetká cest ale jeho práci. Používam aj ares wizard ale pri filmoch viac ako 30 gb to nepomáha .
výskusajte si pustit titanic (100 gb ) cez kra a potom cez webshare a uvidite obrovský rozdiel .(pri druhom plugine ani jedno seknutie počas celého filmu)
Mám net 1000/200 , skrinka nvidia shield ak by sa niekto chcel robit múdry ako poniektorí užívatelia !!
  Odpovědět
norberto . zaujíma ma ten tvoj net . . . daj sem screen testu rýchlosti .
♕♕♕♕
  Odpovědět
Pán kolega ,neriešte  nič ti tu nedá pochybujem že vie vobec kde je v PC prt sc
dal som si test na chvilu cca 10 minut ---- SW ----  Return of the Jedi 26GB  žiadny problém streamy do 30GB mne  uplne stačia
ale dakdo potrebuje 100GB stream Titanic netuším k čomu ???   , asi viac dát viac adidas Big Grin Big Grin , šibe im všetkým načisto ..............
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(18.06.2020, 21:20)Han Solo Napsal(a): Pán kolega ,neriešte  nič ti tu nedá pochybujem že vie vobec kde je v PC prt sc
dal som si test na chvilu cca 10 minut ---- SW ----  Return of the Jedi 26GB  žiadny problém streamy do 30GB mne  uplne stačia
ale dakdo potrebuje 100GB stream Titanic netuším k čomu ???   , asi viac dát viac adidas Big Grin Big Grin , šibe im všetkým načisto ..............

Hele, když to tam je a člověk má tv, na které ten rozdíl jde vidět, tak proč si to nepustit? 
Ještě jinak - proč tam je tak velké video, když ho nejde bez sekání přehrát? Pro Bbarona by nebyl problém tyto videa zatím znepřístupnit a tím by ulevil konektivitě.

Kra.sk se dost zlepšuje, ale na úrovni ws stále není. Je jen otázka, zda se to zlepšuje tím, že to sleduje čímdál tím méně lidí a nebo tam jsou opravdu tak velké optimalizace. Mě jako konzumentovi to je asi jedno, jen aby to za půl roku nezabalili, protože jím to tolik nevynáší - i proto prodlužuji zatím na měsíc Smile
  Odpovědět
já mám 500/1000 (upload nedopatřením pustili na plno) a to také naměřím (přesně 470/930). Za hodinu reálně stáhnu 200GB, tedy 100GB film no problém.

Proč bych si nemohl pustit ten film v nejlepší kvalitě, když mi to linka dovolujte, vidím na tv rozdíl a nabízí se mi ke shlédnutí? V tom okamžiku jde jasně vidět, že kra.sk to už nedává. Ale furt lepší stav jak před měsícem, kdy to nedávalo ani 10GB film Smile ano, kdybych měl 40palcovou full hd tv, tak je to zbytečnost, ale pro lidi, co mají 65 a více palců ve 4K ten rozdíl jde vidět a já si rád vychutnávám filmy, kde jdou vidět i detaily.

Jak říkám - jestli kra.sk necílí i na tyto uživatelé, tak tam nemají tak velké streamy dávat. Chápu, že i více jak 50% uživatelům stačí ta kvalita, kterou kra nabízí. Zbytek buď odešel ke konkurenci a nebo nadává jak já a další lidi, aby se o tom vědělo a dělalo se s tím něco (když si nikdo nebude stěžovat, tak nemají důvod své služby zlepšovat) - ale to ty asi nikdy nepochopíš Wink

Kra.sk rád podpořím i když je dražší jak ws, ale měl by nabízet aspoň to samé, co ws.
  Odpovědět
Nikdo ťa nenuti si to platiť ! aké detaily ,čo to trepeš ak sedíš od TV 2-3 metry ? vidíš prd rozdiel
tak je jedno aký stream máš , krask nepodporuj vráť sa na ws a tam snád nájdeš čo potrebuješ
pre mna za mna aj v 8K , hm pre mna je krask hlavne ako online uložisko ,ale to zase ty asi nepochopíš
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(18.06.2020, 23:39)Han Solo Napsal(a): Nikdo ťa nenuti si to platiť !  aké detaily ,čo to trepeš ak sedíš od TV 2-3 metry ? vidíš prd rozdiel
tak je jedno aký stream máš , krask nepodporuj vráť sa na ws a tam snád nájdeš čo potrebuješ
pre mna za mna aj v 8K , hm pre mna je krask hlavne ako online uložisko ,ale to zase ty asi nepochopíš
trochu pokory a ucty k platiacim klientom by nezaskodilo. Ved ked to ma kupene, uz to zrusit nemoze,a ma pravo napisat ci mu to ide alebo nie. A preco by nemal pozerat 40 GB filmy? Ako vies ze sedi daleko od tv?
  Odpovědět
Závidim vám vaše oči, chlapci... já mam na zdi 75´ a z 5,5m pozorovací vzdálenosti pomalu nepoznám rozdíl mezi 20GB streamem interpolovaným do 4k a reálným 4k s 80Gb streamem.
  Odpovědět
Svoje pripojenie považujem za dostatočné, a predsa pri spustení a sledovaní  4k filmu sa obraz z času na čas zasekne na niekolko sekúnd (4k filmy z HDD idú plynulo).

Urobil som snímky filmu a speedtesty, ktoré ukazujú realitu:


Přiložené soubory Miniatury
           
  Odpovědět
Ten Han Solo je fakt nemocnej :-D vnucovat všem svoje názory a nebrat ohled na názory ostatních.

Btw kra.sk je k ničemu bez sc, je to jasně provázaný (vždyť kra.sk nemá ani vyhledávání) a každýmu je jasné, proč vzniklo kra.sk
  Odpovědět
Ako k ničomu vole nahrám napr stream na krask povolím zdielanie  zaheslujem ak je to niečo mimoriadne
a meilom pošlem odkaz aj z heslom koncovému užívatelovi a niekto na 2 strane republiky si to stiahne vole na hdd
je to hlavne uložisko
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(19.06.2020, 13:37)nereknu Napsal(a): Ten Han Solo je fakt nemocnej :-D vnucovat všem svoje názory a nebrat ohled na názory ostatních.

Btw kra.sk je k ničemu bez sc, je to jasně provázaný (vždyť kra.sk nemá ani vyhledávání) a každýmu je jasné, proč vzniklo kra.sk
Jojo jeho vyjadřovaní a urážky. Myslel jsem, že to je děcko, ale vypadá to na dospěláka s komplexem Big Grin
  Odpovědět
(19.06.2020, 13:47)Han Solo Napsal(a): Ako k ničomu vole nahrám napr stream na krask povolím zdielanie  zaheslujem ak je to niečo mimoriadne
a meilom pošlem odkaz aj z heslom kocovému užívatelovi a niekto na 2 strane republiky si to stiahne vole na hdd
je to hlavne uložisko
Ne, je to udělané tak, aby na tom vydělávali a mohli to mít takhle udělané - je tam propoj SC-uploader-Kra.sk a jediný, kdo je vinen je ten anonymní uploader, SC pouze sdílí odkazy a kra.sk je pouze uložiště, ani jedno není nelegální. Nelegální je uploader. A nelegální by asi taktéž bylo, kdyby SC a kra.sk mělo jednoho majitele. Proč tam asi jsou 100GB filmy, když lze mít účet pouze na 60GB? Wink proto celé úložiště vzniklo.
  Odpovědět
@Fivestar bude to lepsie ... daj tomu pls este tyzden max dva.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)