• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
#41
🤣 ten je dobrej. U Kknizete mi prijde, ze razi heslo: Slibem nezarmoutis....
  Odpovědět
#42
Momentálně tahám přes Kra Birds of Prey 4K 49GB. Online bych to přes kra opravdu nedal, tak musím stahnout a pak offline. S WS jsem měl 25GB stažených za 30 minut s kra.sk tahám 40% už 2hodiny. A včera mi filmy při stahování klekaly před 20%. Jako sorry, ale pokud chci provozovat tohle a odstřihnout lidi od WS kde vše fungovalo. Tak musím mít adekvátní náhradu a né to zkoušet řešit za provozu. Než byli všichni odstřiženi od WS a postaveni před hotovou věc "nelibí se ti běž" tak jste měli zatnout zuby a počkat a pilovat kra, aby bylo kam přejít. Tohle je fakt hrůza. Kdysi jsem ti posílal prachy za vývoj, ale za tohle fakt ne. Nezlob se na mě.
X96 MAX+ + CoreElec + Kodi Matrix 19.4 + Onkyo TX-NR555
  Odpovědět
#43
Tak to ries s WS, preco to riesis tu? Nech ponuknu adekvatnu sluzbu oni. Ches pozerat filmy z ich uloziska, tak im napis co chces a nech to srpavia. SC je len plugin a je to warez. Tu nie su pravidla, ktore striktne hovoria o tom, z akeho uloziska sa maju tahat streamy. Ved ked sa ti to nepaci tak to nepouzivaj. Skus to o mesiac, mozno tie veci co ti vadia uz budu odladene. SC je plugin, nie je to ziadna sluzba, neplatis zan, neni su ziadne podmienky pouzivania a kedykolvek sa jeho podpora moze ukoncit
  Odpovědět
#44
Tak ted me to nespusti uz nic... New kra rules... za 20E ani kra netaje.
  Odpovědět
#45
optimas : skus citat co sa tu pise uz par dni .. Nefunguje vsetko ako ma .. A pracuje sa na tom .. Kludne sa na to vyser a chod na WS a pouzivaj ich komunitny plugin .. Alebo tu vydrz , kym to bude fungovat ako ma .. Vsetci sa na to cakame ..
  Odpovědět
#46
Porat tady znelo kup kru a normalne ti to pojede, ale leda ho...
  Odpovědět
#47
Kdyby to normalne valilo, tak tady nikdo nenadava, ze vyhodil love z okna.
  Odpovědět
#48
(07.05.2020, 22:45)Pytkin Napsal(a): optimas : skus citat co sa tu pise uz par dni .. Nefunguje vsetko ako ma .. A pracuje sa na tom .. Kludne sa na to vyser a chod na WS a pouzivaj ich komunitny plugin .. Alebo tu vydrz , kym to bude fungovat ako ma .. Vsetci sa na to cakame ..
Pytkin a kde sa na tom pracuje?
X96 MAX+ + CoreElec + Kodi Matrix 19.4 + Onkyo TX-NR555
  Odpovědět
#49
optimas : ved tu bbaron pisal , ze ludia z krasky na tom pracuju .. Hlavne ze tu vypisujes picoviny ale to podstatne si si neprecital .. Ah ty cehuuuni ..

Inak ja som si vcera kupil konto , dnes som si updatol ARCHIV SKCZ , zadal udaje , rebootol enigmu a ide to jak z praku ..

BBARON : naozaj pochvala .. Teda aj Mtestera treba pochvalit .. to evricko si zasluzi ..
  Odpovědět
#50
@PetrM - kdo ti maže ty negativní hodnocení ? Nevím jak to funguje. Na původním fóru mám pořád 1 neg. hodnocení z r. 2018 . Díky za objasnění.
  Odpovědět
#51
optimas, pena a spol: ze vyhodil love z okna, co ste rozbili Mercedes? Zaplatis si mesiac za 3 ecka a idete sa posrat, ze to dobre nejde.
Hlavne pena, musim sa zabavat nad tvojimi trapnymi opakovatelnymi prispevkami hodne pomocnej skoly. Prepac, ak ju navstevujes.
Ked to tak sledujem, tak mi to pride, ze vas zamer je odradzat ludi na prechod na kra.
Tomu nezabranis.
Musim potvrdit, ze mne a mojim znamim to chodi bez sekania a to aj v spicke.
Verim, ze sa to ale este bude doladovat a zvladne aj ocakavjuci narst novych zaujemcov.
Lebo zatial na WS to je trapas.....
  Odpovědět
#52
@hard333 jen k té poslední větě ( Lebo zatial na WS to je trapas..... ) Hromada lidí uploadují filmy jen na webshare, protože za to maji body, které můžou proměnit za VIP účet ( určitě i Bbaron tam dával svoje věci ). Kdo ti bude uploadovat filmy na kra.sk ? Nikdo ! Vše se bude pořád přetahovat z WS na Kra.sk ). Vše co je na kra.sk je původně z WS, jen přetáhnuté za posledních 4-6 měsíců. Tvůj názor nezdílím. Toť vše.
  Odpovědět
#53
Zvláštňý škola je fajn... mam tam spoustu kamaradu co se mnou rozpravaju.
  Odpovědět
#54
Ako môj názor na situáciu ste si už mohli prečítať. Ale nerozumiem načo potrebujete 4k? Nerozumel som tomu ani keď všetko fičalo po starom a teraz tomu nerozumiem vôbec. Byť baronom tak na čas by som 4k úplne vypol. A k 4k mate 50 tky telky max a pozeráte to z 3 metrov načo to potrebujete ťahať v 4k?
  Odpovědět
#55
Když nemáš 4k tak co tady otravuješ?
  Odpovědět
#56
surda tak ma pouč aký to má zmysel mať 4k telku? 50"> je to úplne zbytočné a vyhodené peniaze. Samozrejme ze tam je rozdiel v kvalite ale ak si od telky na 3m tak ti to je úplne jedno. A zmysel to ma len pre marketing. To mas presne ako 2k - 4k displaye v mobile, máš to tam ale je ti to na hov... a 90% ludi si to prepne aby aspoň co to vydržal na baterke.
  Odpovědět
#57
??? Vypinat nic nemusi kdyz to nevali😀
  Odpovědět
#58
Já jsem si upravil podle návodu ten buffer na 1,5GB a nemám problém. Tahám ripy většinou kolem 20 - 25GB. V liště přehrávače je krásně vidět, že si to natahuje dopředu a neseká se. Na 50GB ripy už je moje rychlost připojení pomalá.
Zaplatil jsem si Kra na 3 měsíce a pak se uvidí. Já jsem spokojený.
  Odpovědět
#59
(06.05.2020, 22:41)gunball2 Napsal(a):
(06.05.2020, 21:58)BBaron Napsal(a): Zatial som zredukoval niektore streamy pri filmoch. Zredukoval som to pri tych, kde sa sledovalo 11roznych streamov s +- rovnakou velkostou. 4K alebo vacsie streamy tam su, tie ale zial zatial budu minimalne peakoch bufferovat.
Možná se pletu, jak ty můžeš redukovat streamy když z kra.sk nemáš přece nic společného.
SC je přece založená na tom že jen uživateli předhodí link na uložistě...

No pokiaľ viem, tak barón pridáva linky rucne. To že ty nahras niečo na WS alebo na kra neznamena, že sa to automaticky objaví aj na SC
  Odpovědět
#60
4k ma zmysel.
Aj od '49 kvalitnych tv lcd, oled z dobrým podsvietenim a podporou HDR. To su take ktore stoja od 1000 vyssie...
A potom záleží aj na urobenom rippe... Rip 4K HDR, ktory ma 1,8 GB nebude taka kvalita ako kopia BR, 50GB....
Ale 4k zmysel ma!
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)