• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kodi 17.3
#1
Dobrý den, mám straší anroid box evolveo. Dnes jsem ho zprovoznil a nejde spustit SC. Píše nepodařilo se prihlásit na kra.sk. Kra mám zaplaceno v noťasu funguje bez problému. Vboxu je kodi 17,3v noťasu 18,5. Může být problém že 17,3 SC nespustí. Pokud ano prosím o radu jak nainstalovat novější verzi. Za každou radu děkuji
  Odpovědět
#2
Spíš to vidím na blbě zadané přihlašovací údaje v tom boxu.

Nejnovější verzi Kodi si normálně nainstaluj z Google Play.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Ano máš pravdu, vypisuje to ještě invalid credentials, ale nevím jaké jiné přihlašovací údaje mém zadat. Jsou uplně stejné jako v notbooku kde mi vše jde. Je ještě nějaká rada. Děkuji
  Odpovědět
#4
Aktualizuj kodi přes Google play, pro jistotu vymaž mezipamět (najdeš v nastavení boxu-aplikace-kodi-vymazat mezipamět) hlavně heslo bez speciálních znaků, velké písmena by měla být ok.
  Odpovědět
#5
a hlavne nezadavat email, ale username! Treba si dalej davat pozor na velke/male pismena
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
No full hd jede v poho a 4k max do 20 gb ale kdyz jsem chtel pretacet byl problem. Doufam ze rychlost se zlepsi protoze jsem byl zvykly koukat na 4k kvalitu a internet na to mam kdyz dam test rychlosti tak webshare nepocitam ale speedtest mi ukazuje okolo 173mbps. Nevim proc to meri rychlost z webshare kdyz z toho uz netaha filmy.
  Odpovědět
#7
Díky za rady ale kde je dutá hlava tam ani rady nepomůžou. Chyba špatné heslo. Dík
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)