• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nic nefunguje
#21
Ja neviem, mne teraz ide film úplne v pohode. Nič neseká, dá sa vo filme aj posúvať.
Ono, niekedy je spomalený aj samotný plugin a dlho trvá, kým zareaguje - pri vyhľadávani a spúšťaní filmu.
Radšej si vyberam zatiaľ menšie súbory, kým sa kra nezrýchli.
  Odpovědět
#22
U mě také sekání a pomalé načítání.
  Odpovědět
#23
teraz vam to seka ? idem to skusit
  Odpovědět
#24
Pustil som 16G Star wars .. bez problemov prehrava .. skacem do predu , do zadu .. Okamzita odozva .. Vsetko jak vino ! bez cacheovania na disk .. Skusam to na Raspberry PI 2 .. Takze vykonu po skromne ..
  Odpovědět
#25
26G male zeny .. pri preskoceni na inu adresu , to vypise , ze zdroj je pomaly .. ale ako zacne hrat , tak uz hra v poriadku bez sekania ..
  Odpovědět
#26
Pustil som nejaky film 56G HEVC a raspberry pi 2 sa restartovala Big Grin Big Grin Big Grin
  Odpovědět
#27
(14.05.2020, 00:40)Pytkin Napsal(a): Pustil som nejaky film 56G HEVC a raspberry pi 2 sa restartovala Big Grin Big Grin Big Grin
Si blazon Pyti, snad nechces od rpi2 hevc🤣
VU+ DUO 4k, TV4, Amazon FireStick 4k, RPi4 - LibreElec
  Odpovědět
#28
Stehan : No sak vedel som ze to neprehra .. Ale sak skusil som .. Len ma prekvapilo , ze miesto toho aby napisalo , ze HEVC nevie hrat , sa to rovno rebootlo Smile
  Odpovědět
#29
Uvidelo svätý grál a môžeš byť rád, že sa ešte zaplo Big Grin
  Odpovědět
#30
(14.05.2020, 02:25)Pytkin Napsal(a): Stehan : No sak vedel som ze to neprehra .. Ale sak skusil som .. Len ma prekvapilo , ze miesto toho aby napisalo , ze HEVC nevie hrat , sa to rovno rebootlo Smile
To bude tím, že RPi samozřejmě HEVC přehrát dokáže - jenže jenom softwarově. Opravdu malý stream to i zvládne (odzkoušeno), ale u většího (natož 56GB!) ti v podstatě okamžitě zamrzne CPU.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#31
Beepee : 4K prehravanie ma nezaujima .. Mam tu VU+ ktory to zvladne .. Pisal som to ako kuriozitu , ze RPI2 sla do kolien .. RPI4 tu by to mozno zvladla .. Ale vobec ma to nezaujima ..
  Odpovědět
#32
@"Pytkin" v nastaveni si zapni na RPi2 aby ti neposielalo HEVC streamy
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#33
@"Pytkin" Já jsem ale reagoval na tohle:

"Len ma prekvapilo , ze miesto toho aby napisalo , ze HEVC nevie hrat "
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#34
Pytkine, mimo špičku potíže nejsou. Ty nastávají od 17 hodiny do cca 22. hodiny a ne o půlnoci Smile
  Odpovědět
#35
zdravim vespolek Pardi :-)
chci se jen optat zda jeste nekdy bude fungovat doplnek SC  v kodi mam zaplacenýWebshare do konce roku :-) a nebo klasika jen stahovat a pak koukat :-)
jen abych vedel
  Odpovědět
#36
(14.05.2020, 18:03)GRU Napsal(a): zdravim vespolek Pardi :-)
chci se jen optat zda jeste nekdy bude fungovat doplnek SC  v kodi mam zaplacenýWebshare do konce roku :-) a nebo klasika jen stahovat a pak koukat :-)
jen abych vedel
No más pár možností, vyčkat na ws kterej se tvoří, nebo si zaplatit KRA , ale jak jsem sondoval tak rychlost jedna velká mizerie ..
  Odpovědět
#37
GRU : SC funguje ale len s novym uloziskom .. JE tu plne forum toho , tak citaj .. najdes odpovede na vsetky tvoje otazky ..
  Odpovědět
#38
Tento víkend som už problémy nemal, ako vy?
A95X F3 Slim (4GB/64GB), X96 Max Plus (4GB/32GB)
  Odpovědět
#39
(18.05.2020, 06:51)guru Napsal(a): Tento víkend som už problémy nemal, ako vy?
Také vše OK.
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#40
Tiež som to mal celý víkend stabilné a bez jediného problému. Streamy mali max cca do 12 GB.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)